Mevlüt’ün Rus elçisini katlettiği yaştasın!-Fatih YAŞLI-

Mevlüt’ün Rus elçisini katlettiği yaştasın!-Fatih YAŞLI-

196 1284

Türkiye ve dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir şekilde, devletin polisi başka bir devletin ülkedeki en üst düzey temsilcisi olan ve devletin koruma sorumluluğu altında bulunan bir diplomatı, bir büyükelçiyi öldürdü. Bunun herkesin tahmin edebileceği üzere çok ciddi sonuçları olacağını ve meselenin Türkiye’yi de aşan, hem bölgesel hem de küresel ölçüde etkiler yaratacağını başa yazalım önce.

Yazalım ve devam edelim. Rusya Büyükelçisinin katledilmesinden sadece yirmi dört saat önce, devletin resmi haber ajansının büyük bir coşkuyla verdiği bir haberi hatırlayalım hemen. Anadolu Ajansı’nın haberine göre, eğitimlerinin ardından göreve başlamaya hazır olan özel harekât polisleri önce “Fetih Marşı”nı söylemişler, ardından da Kuran’a el basarak yemin etmişlerdi. Peki acaba neydi bu “Fetih Marşı”?

rte 14yil90’lar Türkiye’sinden hatırlayanlar olacaktır, bu marş Refah Partisi’nin ve devamcısı bütün partilerin mitinglerinde söylenir, “Fatih’in İstanbul’u fethettiği yaştasın” şeklindeki nakarat kısmında kitleler kendinden geçerdi. İşte bir zamanlar Milli Görüş’ün alamet-i farikası olarak görülen bu marş, 2016 yılına gelindiğinde bir zamanlar Milli Görüş gömleğini çıkarmakla övünen bir partinin 14 yıllık iktidarının sonunda özel harekâtçıların adeta resmi marşı haline gelmişti. Dahası, 90’lar Türkiye’sinde özel harekâtçıların neredeyse tamamı ülkücüyken ve bambaşka marşlar söylerken, Türkiye’nin yaşadığı dönüşüme paralel bir dönüşüm yaşanmış, İslamcılıkla milliyetçiliğin yeni bir sentezi ortaya çıkmış, İslamcılık milliyetçiliği de kapsar hale gelmiş ve milliyetçilik de kendisini ancak İslamcılık üzerinden var edebilir bir veçheye bürünmüştü. Bu dönüşüme uygun bir şekilde kimse “Fetih Marşı nedir, polisler bu marşı nasıl okur” diye sormadığı gibi, kimse de “hangi anayasada, hangi kanunda, hangi Cumhuriyet kurumlarında ne zamandır Kuran üzerine yemin etmek var” sorusunu sormadı. Çünkü artık rejim fiilen değişmişti, çünkü bunlar artık alışılmış görüntülerdi, çünkü artık “terörle mücadele”nin ideolojik meşruiyeti milliyetçilik sosuna batırılmış İslamcılık üzerinden sağlanıyordu.

İşte Fetih Marşlı, Kuran’a el basmalı, cihada gidiş temalı bu yemin töreninin üzerinden yirmi dört saat geçmemişti ki, 1994 doğumlu bir çevik kuvvet polisi, geleceğin tarihçilerinin sayfalar boyunca anlatacağına emin olabileceğimiz bir şey yaptı ve Rusya’nın Türkiye büyükelçisini, cihatçılara ait bir marştan dizeler okuyarak, işaret parmağını havaya kaldırıp tekbir getirerek katletti.

***

Mesele bundan ibaret olsaydı tesadüf deyip geçebilirdik. Oysa Rus Büyükelçisinin öldürülmesinden dört beş gün önce yaşanan hadiselere bakıldığında, Türkiye İslamcılığının Halep’in cihatçı çetelerden temizlenmesinin öfkesini Suriye’ye ve müttefiklerine, yani İran’a ve elbette ki Rusya’ya yönlendirdiği, asıl sorumlu olarak da bu iki ülkeyi işaret ettikleri görülebiliyordu. İktidarın Rusya’yla yakınlaşması nedeniyle bu ülkeye yönelik tepkiler yüksek perdeden dile getirilemese de, özellikle İran’ın şeytanlaştırılması eşliğinde, bu iki ülkenin elçilikleri önüne eylem çağrıları yapılıyor, “Katil Rusya” pankartlarının açıldığı protesto gösterileri düzenleniyordu. Dahası o eylemlerin birinde İslamcı gruplar İstiklal Caddesi’nde hem hilafet bayrağı taşıyacak hem de cihat çağrısında bulunacaklardı.

İktidar partisi ise bir yandan Rusya ve İran’la koordineli bir şekilde Halep politikasını hayata geçirirken, öte yandan parti medyasında açık bir şekilde Rusya ve İran hedef tahtasına yerleştiriliyor, böylelikle de hem toplumun İslamizasyonu projesine uygun bir şekilde kitleler “cihadist enternasyonal” üzerinden mobilize edilmiş, diri tutulmuş oluyor hem de bu iki ülkeyle varılan “Halep mutabakatı”na yönelik tepkileri olan tabanının gazı alınıyordu.

İşte bu şark kurnazı politikanın tam da akabinde, hem müttefiklik ilişkisi kurulup hem de hedef tahtasına yerleştirilen Rusya’nın büyükelçisini, bir çevik kuvvet polisi “biz sizin gibi Halep’te sivilleri öldürmedik” diyerek, “Halep’i unutmayın, Suriye’yi unutmayın” diye bağırarak öldürdü. Söylediği marş ise yukarıda söylediğimiz üzere, El Kaide’nin Suriye kolu olan Nusra’nın ünlü marşlarından biriydi ve Nusra Halep’te en ağır yenilgisini almıştı. Velhasıl, Suriye’de izlenen yeni-Osmanlıcı ve cihatçı siyaset, döndü dolaştı ve bir kez daha –bu sefer de Rusya büyükelçisi şahsında- Türkiye’yi vurmuş oldu.

***

Peki diyelim ki suikastçı polis cihatçı değil ama Cemaatçiydi, suikastı da Türkiye-Rusya ilişkilerini sabote etmek için yapmıştı. Mümkün müdür? Elbette ki mümkündür. Yandaşların her suçu Cemaate atması, Cemaatin bu işin arkasında olma ihtimalini gözardı etmemizi gerektirmez. Bu işin arkasında Halep konjonktürüne oynamaya niyetli olan Cemaat olabilir ve eğer böyleyse Cemaatin arkasında da CIA’nin olduğu unutulmamalıdır. Bu ise ABD’nin Türkiye’ye yönelik operasyonlarında yeni bir safhaya geçtiği ve maalesef ülkeyi daha kanlı günlerin beklediği anlamına gelir.

Ancak unutulmaması gereken şey şudur: Cemaat de İslamcıdır! Suikastın arkasında ister cihatçı saikler bulunsun, ister Cemaat olsun, fail ve sorumlu siyasal İslam ve onun Türkiye’deki temsilcileridir. Yaşanan süreç, emperyal hayallerle komşu bir ülkede rejimi değiştirmeye kalkışmak ve bunun için de cihatçıları kullanmaktan bağımsız olarak okunamaz ama yaşanan süreç, Türkiye toplumunu ve siyasetini dinselleştirme niyetinden, dinsel bir rejim kurma arzusundan, tarikatların siyaset sahnesine taşınmasından ve Cemaatle daha düne kadar kurulan ortaklıktan ayrı bir şekilde de değerlendirilemez.

Buna mutlaka eklenmesi gereken ise Türkiye’nin bizzat emperyal devlet hayalleri görenler tarafından emperyalizmin oyun alanı haline getirilmiş olmasıdır. Türkiye, “oyun kurucu ülke” masallarının neticesinde emperyalist güçlerin birbirleriyle kapıştığı ve birbirilerine gövde gösterisi yaptıkları bir ülkeye dönüşmüştür ve bu kapışmanın başkanlık gündeminin belirleyiciliği altında derinleşerek devam edeceğini, Türkiye’yi çok daha zor günlerin beklediğini söylemek kehanette bulunmak anlamına gelmeyecektir.

196 COMMENTS

 1. “….Türkiye ve dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir şekilde, devletin polisi başka bir devletin ülkedeki en üst düzey temsilcisi olan ve devletin koruma sorumluluğu altında bulunan bir diplomatı, bir büyükelçiyi öldürdü…”

  Yanlis…

  Gerisini yorumlamaya lüzum yok..

 2. Bu suikast çok yakinda gündemden düsecek.

  Dünya siyasetine ilgi duyanlarin gündeminden ise, asla….

  Önemli bir kilometre tasidir çünkü..

  Bu tür olaylarin toplumlarin gözüne gözüne sokularak yapilmasinin özel bir anlami vardir.

  Ilk anda çok basit gibi görünür.. Çünkü baskalari çoktan sizin için düsünmüs, yasanan olaydan sonra neye inanacaginizi bile belirlemistir.

  Hele, Katil, Polis, Hakim, Yazar ayni kisi olursa..

  Ama siz kendiniz düsünmek ve olayi bir sebebe baglamak isterseniz, iste o zaman is degisir.

  Çünkü, kendiniz sebebi bulabilecek kadar merakli iseniz, daha sonra olabilecegi de kestirebilirsiniz demektir, iste bu arzu edilmez.

  Bu yüzden, sizin yerinize önceden düsünürler.

  Siz inatla ille de kendiniz düsünmek de isteyebilirsiniz tabii…

  Fazla ümitlenmeyin..

  Ne kadar derin incelerseniz, o kadar olaylari çözemediginizi görürsünüz.

  Ama birseyi farkedersiniz:

  O Dünyada bütün yollarin Roma’ya degil,

  “…..Jarusalem’e…..” çiktigini..

 3. Sputnik sitesinin hemen hemen her sayfasının sol alt ucunda Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov’un resmi ve 04.02.2016 tarihinde söylediği bir söz yer alıyor: “Türkiye’nin teröristlerle suç ortaklığı yaptığını unutmayacağız”
  Hani dedim ayı ile yatağa girenler unutmasın!

 4. Hani dedim ayı ile yatağa girenler unutmasın!-(sengul)

  Sen de unutma e mi Müslüman….Dedikten sonra..
  Vurulan tanklar,esir alınan ve yakılan askerler…Yaşanan büyük hezimet..
  Bizden izinsiz Orta Doğu’da yaprak kıpırdamaz diyenlere,”Girerseniz,tek biriniz canlı dönemezsiniz” diye yazdığımda,şahsıma edilen küfürler kitaplara sığmazdı..

  Sizdeki basın,Napoleon zamanında olaydı,Waterlo savaşını kaybettiğini kimse öğrenemezdi..2 liralık çiğ köfte ile karnını doyurup,milyarları cukkalayan reizlerini savunan tosuncukların ülkesindeki yalaka basın Baab için ZAFER manşetleri atmakta..

  Bir anlığına sosyal medyaya düşen görüntüler dolayısıyla iktidardaki hırsızlar,hani bunlar toplanır,bir araya gelir falan korkusuyla interneti kestiklerini sağır sultan bilmekte..Öylesine cahiller ki,korktukları bu çakma ulusalcılardan bir bok olmayacağını hala anlamamış olmaları da tuhaf..

  Her daim yazmışımdır…İslam ve terör siyam ikizi gibidirler.Birini gördüğünüzde,diğeri de hemen yanıbaşındadır..

  620’den bu yana kan ile yazılan İslam tarihi hala kanla yazılmaya devam etmektedir..Üstelik din kardeşlerinin kanları ile…

  ALLAH-U AKBAR..

 5. Hişşşşt..! Len…! Yüksük kafalı..!

  Beri bak hele..

  ”Girerseniz,tek biriniz canlı dönemezsiniz” diye yazdığımda,şahsıma edilen küfürler kitaplara sığmazdı.”

  Yahu.. sen kimsin de, kıymeti bilinmeyen Galileo Galilei pozlarina bürünüyorsun? Kendi kendini sözde çaktırmadan yüceltiyorsun..!?

  Kime yazıyorsun lan sen bu miyavlamalarını? Bu Site’de kaç kişi var?

  Seni tanirim..

  Hiçbir önsezin yoktur. Çünkü aklın yoktur.

  Fatih halk pazarınin çakma çantacıları gibi, senin düsüncelerin çakmadır.

  Yani, düşünce hırsızısındır.

  Benden çaldığın düşünceleri, satırlarımın virgülünü bile değiştirme zahmetine girmeden,kendi düşüncelerin gibi yazardın.

  Israil’de bile bu alıntıları çalıntı araba teybi gibi pazarladığını, kendi düşüncelerinmiş gibi ifadelerin ile kendi halkını dahi aldattığını biliyorum.

  Seni, senin bilmediğin süreden beri bilirim. Hiçbir analizvarimsi – ki sen analizci değilsin!- çiziktirmelerinin sonucunda oluşturduğun mantıklı bir neticeyi ve tahminini tutturduğunu görmedim.

  Bilakis, söylediklerinin hep tam tersi gerçekleşti..

  Yeteneksizsin. Bir boka yaramadığın için, “hiç olmaz ise”, yarım yamalak bildiğin Türkçe’den faydalanılıyor. Bu lisanı verimli kullanabilecek, istenilen propagandayı uygulayabilecek aklın olmadığı için de, sonuç maalesef ” Sensin”

  Ama bu seni için önemli değil, çünkü farkında değilsin. Önemli olan senin sürekli Türk sitelerinde varlık göstermen, ağzına her sıçıldığında, aldırmadan ezberlediklerini, çalıntılarını sürekli tekrar etmendir.

  A.Tamtürk seni defalarca gebertti.

  Ben, keza..

  Yılmazsın…. Tezgahını zabıtadan kaçırır, başka bölgede yahudiliğini devam ettirirsin. Senin ve ırkının mesleği, yazgısı bu..

  Din konusuna fazla girmeyeceğim.

  Yahudi, kendi Din’i haricinde, her Din’e düşmandır.

  Ulan, Allah’ı bile çileden çıkardınız. Allah başınızdaki çobana on adım ötede kural verirken, Buzağı’ya taptığınızı görünce, topunuzu tarlaya saçılan inek boku gibi, uğursuz ırkınızı kıyamete kadar yeryüzüne saçtı. Bunu, Islam’i parmakladığınızı, bu hale getirdiğinizi bilip durursun da, ne halt yemeye Islam’ı yeni tanıyormuş, tanıtıyormuş artistliği yaparsın?

  Islam bu kadar kötü idi de, ne bok işiniz var dı sürü halinde iltica ettiğiniz, halen yaşadığınız Türkiye’de, Iran’da, diğer müslüman ülkelerde..!?

  Medeni deyip durduğun Hırıstıyanlar niye siktirettiler sizleri?

  Niye yaktı ulan sizi hırıstiyan Avrupa..!?

  Lan.. Luzifer’in boku.. Vallahi beni zorlama, elimin tersi geliyor..

  Yüzsüz salak..

  Söylediğin herşey yalan.. Hollanda yayınlamış da silmiş miş.. Rus’un katl edilişini.. Istihbaratçılardan duyumlarını aktaracakmış da, Suriye’deki gerçekleri bir bu bilirmiş, bizim haberimiz olmazmış da..

  Hassiktir oradan..!

  Suriye konusundaki söylediklerini benim yanımda söylesen, yaşına başına bakmadan vallahi döverim seni…. Sen, insanlıkla, laf ile, belge ile yola gelmezsin çünkü.. Her yalanın da sana direkt dalmak ve günlük istihkakını takdim etmek gerekir.

  Suriye’de düşürülen uçağınızı, Suriye’de esir alınan subaylarınızı yazayım mı? Israil’in Suriye’de ne boklar karıştırdığını öğrensinler ister misin?

  Twitter’e gireyim mi Ciguli?

  Orada da ağzına sıçmamı ister misin?

  Yukarıdaki gibi mıyıldanmaların ile benim canımı sıkma, seni ve Israil’i izleyen biriyim..

  Hadi şimdi dayak yemeden bana bir kahve yap..

  Sonrasına bakarız..

 6. Bir de şapkasız sokağa çıkmadığını da yazsaydın ya…O zaman tam olurdu yazdıkların..

  Tehdit ve havlama İslam’ın amentüsüdür..
  İltica ettiğimiz İran ve Türkiye yalanı da bonusu..1948’ten bu yana vatanımdan bu ülkelere iltica etmiş tek bir kişi olmadı bugüne dek..Aksine,bu ülkelerden kendi anavatanına iltica etmiş yüzbinler var..

  Yaşadığımız gezegende,İslam ile onurlandırılmış,şereflendirilmiş topraklarını terk ederek Maide 51’in emirlerini hiçe sayarak düşman,gavur,kefere denilen ülkelere iltica eden tek sürü İslam sürüsüdür..Sen de Müslüman,bu gerçeğin göstergesisin..Klavyen dahi gavur klavyesi..

  Arada kahven nasıl olsun Müslüman..

  YA ALLAH BİSMİLLAH—ALLAH-U AKBAR..(Kes bir kafa)

 7. “..kendi anavatanına iltica etmiş yüzbinler..”

  La havle…

  Şimdiye kadar hiç kimseyi tehdit ettiğimi hatırlamıyorum. Beni kendi alışkanlıkların ve zekan ile yorumladığın için, vatan sevgine olan saygımı beş mecidiye karşılığında heba ettin.

 8. Bak,lan godoş…Ben kızıyor muyum..

  Kahvedeki tükürüğün DNA’sına baktık..

  Sonuç,Müslüman tükürüğü..

  ALLAH-U AKBAR..YA ALLAH BİSMİLLAH….ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ.

  • Dogru..

   Sen; Yemez, Içmez, Siçmaz, Ossurmaz, Terlemez, Sinirlenmez, Korkmaz, Endiselenmez, Hastalanmazsin, Utanmazsin, Üsümez, Yorulmazsin..

   En belirgin özelliginde;

   ” Düsünemezsin..”

   Dedigim gibisin yani..

   Yoksun…!

   Dedigin gibisin yani..

   Havlamaz, isiran cinsindensin..

   Dedigim gibi yani…

   Çakma insansin..

   Bu yüzden.. Tükürük için kahveyi incelemene gerek yok ki..

   Biz senin uzun kulakli yüzüne dogrudan tükürüyoruz…

 9. Nedense kızmışsın Müslüman..

  Hem de çok kızmışsın..Kahve de kesmez seni..Bir ihtimal her derde deva “Helal Deve İdrarı” bir ihtimal.

  Havlamak sana mahsus…Ben ısırırım..Doğru..Ve ısırdığımda ne havlama sesi duyarsın ne de ısırıldığını anlarsın..

  Mavi Marmara günümüzün en canlı örneğidir..

  Biz ısırdık..Hem de fena ısırdık ki,10 teröristiniz nalları dikti..

  Siz ise havladınız…

  Acaba diyorum,tersi olaydı biz de siz gibi sadece havlar mıydık,yoksa topunuzu füze manyağı mı yapardık…

  DÜŞÜN…Şehitler ölmediğine göre M.Marmara’da ölen falan yok.Neden havlar durursunuz,bilinmez.

  ALLAH-U AKBAR..

 10. Çirilçiplak.. Saçlari kazinmis.. Kadini erkegi..

  Biliriz, çok hainsinizdir..

  Isirirsiniz…. Çok kuvvetlidir çeneniz..

  Ama bu sizin çukurlara kosdugunuzu unutturmaz.. Ne size, ne de dünyaya..

  Damgalisiniz kiyamete kadar.. Yahudi..

  Hani vaktiyle çok kuvvetli idiniz., Hatta o kadar kendinizi kuvvetli hissediyordunuz ki, Almanya’ya savas ilan ettiniz..

  Götünüzde don, ayaginizin altinda bir ” vataniniz” yokken..

  Firinlara kosarak gitmek oldu sonunuz.,

  Isteyerek, aglayarak, yalvararak, kosar adimlarla..

  Gaz odalari daha hesapli idi.. Ucuza geliyordu bu mendebur irk için..

  Simdi bir ülke çaldiniz., daha dogrusu size hediye edildi..
  Yine ayni havlamaniz depresti..

  Soguk havada ölürken sicak boka düsen serçe gibi..

  Nasil da kendinizi bir “Halk” zannedersinz..

  Civil civilsiniz 1938 deki gibi..

  Dünyaya nifak sokmak icin yine kedinizi kuvvetli hissediyorsunuz hediye ülkenizde..

  Önünüze gelen herkese yine savas açiyorsunuz..

  Gaz odalarini unutarak..

  Unutamazsiniz..

  Oradadir sizin gerçek kaderiniz., geçmisiniz, geleceginiz..

  Isiran köpek..

  Dogru.. Nasil da bilirsin irkini..

  Adinizi da herkes bilir o yüzden..

  Üstünüze diktiginiz sari yildiz gibi.. Ortak adiniz var sizin de ondan..

  Kuçu kuçu..!

 11. 1071malazgirt,

  Yazılarını epeydir okuyorum, bazen katılıyorum, bazen saçmaladığını, çok bilmiş tavırlarını görüyorum.

  Şu son yorumlarında ne kadar “ırkçı” biri olduğunu bariz bir şekilde okuyanlara gösterdin bence.

  “Çirilçiplak.. Saçlari kazinmis.. Kadini erkegi..”

  Bu onları bu hale sokanların utancı oldu, dünyanın kabul ettiği..
  ——————-
  “Damgalisiniz kiyamete kadar.. Yahudi..”

  Neden “damgalı” oluyor “Yahudi” olmak? Kendisi ile iftihar edenlere bu “ırkçı” yaklaşım neden?
  ——————–
  “Firinlara kosarak gitmek oldu sonunuz.,”

  Evet, sen olsaydın makineli silahlara karşı gelirdin, değil mi?
  ———————-
  “Gaz odalari daha hesapli idi.. Ucuza geliyordu bu mendebur irk için.”

  “Mendebur ırk”? Sende bu soykırım taraftarısın, belli.
  ————————–

  “Gaz odalarini unutarak..”

  Asla! Unutmayacaklar, ne onlar ne de dünya. Senin gibi memnun olanlar bile!
  ——————
  “Oradadir sizin gerçek kaderiniz., geçmisiniz, geleceginiz..”

  Gemişi gördün, geleceği görmekte zorlanıyorsun belli. Şu an bağımlıyız onlara mesela, gelecekleri nasıl sence?
  ————————-
  ” Ortak adiniz var sizin de ondan..”

  Kuçu kuçu..!

  Eeeee burada sana bir HOŞT demek gerekti.

  —————————-

  Hakaretsiz yazmayı dene, okunması daha zevkli olacak..

  Yapabilirsen tabii.
  ———————–

  Aklımdayken sorayım, “prototyp” diye kullandın kelimeyi, Alman lisanında da öyledir.
  Almanlara ne gibi bir yakınlığın, sevgi ve saygın var? Orada mı yaşıyorsun? Ekmeklerini mi yiyiyorsun, domuzlarını filan?

  Sağcılıkla kal,

  • Kendince, karşı görüşlerini yazmaya çalıştığın hiçbir satırım, cümlem uydurma değildir.

   Gerçek olmadıklarını yazacak kültürün ve muhakeme gücün olsa idi, burada yazardın. Tartışırdık.

   Inanmasan da inanmak istemesen de, tartışırdık.. Senden öğrenir ve teşekkür ederdim. Veya medenice, karşılıklı saygı ile tartışmayı uzatmaz, fikirlerimize saygı duyardık.

   Yazdıkların, stilin ve gerekçelerin senin böyle bir kültüre sahip olmadığını gösteriyor.

   Türkçe’yi kötü kullanan bir düşünce-yazım uygulaman var. Senin ile hiç tartışmaya girmemek daha doğru olur. Çünkü; sen akıllı kavşakta geçiş üstünlüğünü öğreten video teklifin kadar akıllısın.

   Beni izlediğini ve ukela bulduğunu yazmıssın..

   Olabilir..

   O kadar uzun süredir izliyordu isen, o kadar uzun süreli korkak olduğunu da itiraf etmiş oluyorsun..Burnunu saklandığın deliğinden çıkaracak cesaretin olsa idi, ukela fikirlerime karşı fikirler öne sürerdin, benim ve KNB’nin doğrudan değinmeye cesaret ettiği konularda görüslerini yazardın.

   Ne zaman çıktın deliğinden?

   Dünyanın bildiği gerçekleri; hergün vatanıma, milletime, tarihime, dinime, dilime küfür eden ben Ciguli’ye tekrar hatırlatınca..

   Ciguli’nin yazdıklarıni buraya taşıdım. Türkiye düşmanı olduğunu alenen itiraf eden ifadeleri var

   Niye sesin çıkmadi?

   O Türklük ve Tarihimiz hakkında küfürleri, uydurmaları, propagandaları sence gerçek idiler de, yakıldıkları yalan mı? Gerçeğin yumuşağı, katısı olur mu?

   Göt yalayıcılığınız depreşincedir ama sizin ” Gerçekleriniz”

   Simdi hizmetkar ruhunun korkak cesareti ile yaptığı gibi..

   Neden yaķıldıklarını biliyor musun?

   “Mavi Marmara’dakiler nalları diktiler..”derken, neredeydi senin bu Fare cesaretin?

   Sanıyor musun ki sana Ciguli hakkındaki fikirlerimi savunacağım, sana kendimi haklı çıkarmaya çalışacağım?

   Senin gibi bir toplum artığına? Deliğinde saklanan sürüngene, Siçan’a?

   Senin gibi biri mi benim fikirlerimi etkileyecek?

   Evet.. Irkçıyım.. Defalarca yazdım. Yeni mi fark ettin?

   Köylüyüm, tamirciyim. Öğünüyorum senin gibi Sıçan’ların “Saçma, Kendini beğenmiş” dedikleri yazılarımla..

   Ben,senin sahip olduğun Ingilizce lisanına ve eğitime sahip değilim. Ama araştırır, okur, yazarım. Senin gibi ” Okumuş apta,l korkak entellerin” gözüne soka soka….

   Niye okuyorsun yazdıklarımı? Hadi bir veya iki.. ola ki Tesadüf.. Ama niye “epeydir”? Bir insanın yazılarını sürekli okuyorsan, senin düşünemediklerini, söyleyemediklerini,bilmediklerini yazdığı içindir… Ki, o ” epeydir” dediğin süre 2010’lara kadar geriye gidiyor..

   Sikimden aşşağı dön, Bodrum’u tut, Yalıkavak’a kadar yolun var..

   • Bir aptala anlatır gibi parça, parça cevaplıyayım seni, Nazi bozuntusu.
    Belki anlamazsın, belirteyim: Tırnak içindekiler senin yazdıkların!

    “Kendince, karşı görüşlerini yazmaya çalıştığın hiçbir satırım, cümlem uydurma değildir.
    Gerçek olmadıklarını yazacak kültürün ve muhakeme gücün olsa idi, burada yazardın.”

    Okumayı ben öğretmeyeyim sana, satırlarımda “uyduruyorsun” dediğim bir yer yok, kendi kendine gelin-güvey olma.
    Sence burada yazmayanların kültürü ve muhakeme güçleri yok yani. Ukala denince de kızıyorsun.
    ——————————
    “Tartışırdık. Inanmasan da inanmak istemesen de, tartışırdık.. Senden öğrenir ve teşekkür ederdim. Veya medenice, karşılıklı saygı ile tartışmayı uzatmaz, fikirlerimize saygı duyardık.”
    Valla, senin gibi bir Nazi bozması bir soykırım yanlısına ne ders vermeye ne de teşekkürünü almaya muhtacım
    ——————
    “Yazdıkların, stilin ve gerekçelerin senin böyle bir kültüre sahip olmadığını gösteriyor.
    Türkçe’yi kötü kullanan bir düşünce-yazım uygulaman var.”

    Olabilir, Türkçe öğretmenim yakınımda olsaydı yazdıklarımın bir Nazi bozması soykırım taraftarı bir kıro tarafından beğenilmediğini söyler falakaya yatırırdım. Ucuz kurtuldu uzağa taşınmakla!
    —————————————-
    “Senin ile hiç tartışmaya girmemek daha doğru olur.
    Çünkü; sen akıllı kavşakta geçiş üstünlüğünü öğreten video teklifin kadar akıllısın.”

    Girme o zaman! O bahsettiğin akıllı kavşakları nasıl kullanacaklarını bilmeyen davar sürüsüne dahilsen sus!
    —————————–
    “Beni izlediğini ve ukela bulduğunu yazmıssın..
    Olabilir..
    O kadar uzun süredir izliyordu isen, o kadar uzun süreli korkak olduğunu da itiraf etmiş oluyorsun..Burnunu saklandığın deliğinden çıkaracak cesaretin olsa idi, ukela fikirlerime karşı fikirler öne sürerdin”

    Enteresan bir bakış açısı, okuyup da ukalalar ile yazışmayanlar korkak demek sence! Her okuduğuna cevap mı yazıyorsun sen?
    —————————————-
    “benim ve KNB’nin doğrudan değinmeye cesaret ettiği konularda görüslerini yazardın.”

    Ahhhhhh! “cesaret” ha! Ulan Nazi bozması, götün yiyorsa gel, buradan yap küfürlü, hakaretli yorumlarını.
    Bulmuşsun medeni, uzak ülkeyi, yaz yazabildiğini.

    “Ne zaman çıktın deliğinden?
    Dünyanın bildiği gerçekleri; hergün vatanıma, milletime, tarihime, dinime, dilime küfür eden ben Ciguli’ye tekrar hatırlatınca..”

    Sen dünyanın bildiği gerçekleri hatırlatmadın Ciguli dediğine.
    Sen alenen o gerçeği tasvip ettiğini belirttin!
    Sen o gerçekle alay ettin!
    Sen o insanların gazlanmasını alaya aldın!
    Sen o insanların o soykırımı hak ettiklerini düşündüğünü itiraf ettin!
    Sen onlara köpek dedin.
    Ben bunun için “deliğimden” çıkıp ağzına sıçtım.
    ———————-
    “Ciguli’nin yazdıklarıni buraya taşıdım. Türkiye düşmanı olduğunu alenen itiraf eden ifadeleri var
    Niye sesin çıkmadi?”

    Her Türk düşmanına cevap yazmaya gerek görmüyorum. Sen bana diğer Türk düşmanlarına yazdığın küfürleri, tehditleri göster hele.
    ————————————–
    “O Türklük ve Tarihimiz hakkında küfürleri, uydurmaları, propagandaları sence gerçek idiler de, yakıldıkları yalan mı? Gerçeğin yumuşağı, katısı olur mu?”

    Bak hala “yakıldılar” diyorsun! Soykırım yapıldı, soykırım. Farkı anlatsınlar sana çünkü Nazi tohumlarının 4 santime 30 santimlik kaşarlı sosisleri tersten etkilemiş seni.
    ———————————————
    “Göt yalayıcılığınız depreşincedir ama sizin ” Gerçekleriniz”
    Simdi hizmetkar ruhunun korkak cesareti ile yaptığı gibi..”

    Gerçekleri inkar eden yok ama senin gibi soykırımı onaylayan, alaya alan şerefsizler var her yerde.
    ———————–
    “Neden yaķıldıklarını biliyor musun?”

    Neden mi? Sen mutlu ol diye olmasın?
    ————————————
    “Mavi Marmara’dakiler nalları diktiler..”derken, neredeydi senin bu Fare cesaretin?”

    Şu 20 milyona halledilen davayı mı kıyaslıyorsun 5-6 milyonun öldürülmesi ile? Kafana sıçayım.
    —————————–
    “Sanıyor musun ki sana Ciguli hakkındaki fikirlerimi savunacağım, sana kendimi haklı çıkarmaya çalışacağım?
    Senin gibi bir toplum artığına? Deliğinde saklanan sürüngene, Siçan’a?”

    Sikimde bile değil, değilsin.

    —————————-
    “Senin gibi biri mi benim fikirlerimi etkileyecek?
    Evet.. Irkçıyım.. Defalarca yazdım. Yeni mi fark ettin?”

    Vay aptal vay! Ulan “ırkçılık” nerede? “Yahudi soykırımı” nerede? Irkçılık olmayan yer yok dünyada, bariz veya saklı.
    Ama senin gibi soykırımı onaylayan Nazi artıklarının sosisleri ile beslenen şerefsiz adiler çok değil, Allah’tan! (bak burada yanılabilirim)
    ————————————-
    “Köylüyüm, tamirciyim. Öğünüyorum senin gibi Sıçan’ların “Saçma, Kendini beğenmiş” dedikleri yazılarımla..”

    İyi! Eşekler de anırmaları ile övünürmüş, devam et sen, kıro’luğun ile övün, durduran mı var?
    ———————–
    “Ben,senin sahip olduğun Ingilizce lisanına ve eğitime sahip değilim. Ama araştırır, okur, yazarım. Senin gibi ” Okumuş apta,l korkak entellerin” gözüne soka soka….”

    Evet, değilsin, belli. Sen nerede? entellik nerede? Gözümüze soktuğunu san sen, aptalların yazdığını da okurum, geniş bir okuma yelpazem var!
    ————————
    “Niye okuyorsun yazdıklarımı? Hadi bir veya iki.. ola ki Tesadüf.. Ama niye “epeydir”? Bir insanın yazılarını sürekli okuyorsan, senin düşünemediklerini, söyleyemediklerini,bilmediklerini yazdığı içindir… Ki, o ” epeydir” dediğin süre 2010’lara kadar geriye gidiyor..”

    Allah’ın öküzü, “epeydir” demenin manasını kendin açıkladın 2010 lardan beri diye!
    Çalışmıyor işte o omuzlarının üstündeki yuvarlak şey!
    ——————————
    “Sikimden aşşağı dön, Bodrum’u tut, Yalıkavak’a kadar yolun var..”

    Eeeeeee? İP den yerimi öğrendin, madalya mı istiyorsun? Dünyanın en güzel yerindeyim, hani it sürüsü gibi yazlığa geldiğiniz yerde!
    “Branke’midir ne sikimdir, o, şarap hastası müptela…”

    O Müneccim’in bokunu, yarrağını biraz daha sık yemeye çalış, içki tercihim hakkında sana ilham verememiş.
    Dediğim gibi biraz daha sık altına yat o Nazi tohumu Müneccim’in!
    ————————————-
    “, şişenin dibine doğru prof.luktan Ordinaryüs’lüğe”

    Normalde prof. mu gördün beni, teveccühün yahu!
    —————————–
    Neyse, küfür ise küfür, hakaret ise hakaret.
    Canımı sıkmazsan bir kaç sene gene başıboş bırakırım seni, istediğine havlarsın..

    • “… O Müneccim’in bokunu, yarrağını biraz daha sık yemeye çalış, içki tercihim hakkında sana ilham verememiş.
     Dediğim gibi biraz daha sık altına yat o Nazi tohumu Müneccim’in!..”

     Bunu yazacagini bildigimden, bekliyordum..
     “.. Branke Nov 12, 2012 at 12:49 pm
     Duzeltme..

     “Nadiren de olsa dusunduklerimi yayinlama cesareti olan”

     “Nadiren de olsa yazdigim zaman dusunduklerimi yayinlama cesareti olan” olacakti..

     Kirmizi sarabin faydalari kadar yan etkileri de var ..”

     Lan.. Salhane pamugu…!

     Bak, yalaninin yalanini söyleyecek kadar irzi kirik çiktin..

     Simdi kusura bakma ama, sana domalmak düser, lakin sen bile olsan seni o pozisyonda görmek istemem.. Ne kadar zorlasam da kendimi, seninki gibi tuhaf bir ruh hali ile küfür edemiyorum.

     Bakalim daha ne saçmissin buralara..

     “..Normalde prof. mu gördün beni, teveccühün yahu!”

     Çakma seyhin uyanigi keramete kiç attirirmis.. Piskinligin bu kadari ..

     Salak.. Aklin müneccim sikinde oldugu için kendini hersey zannedersin sen..

     Ben seni sisenin kapaginda Prof., dibine dogru Ordinaryüs’e benzetirken yine insafli imisim.

     Bak sen kendini neye benzetmissin;

     “.. brankeJan 1, 2014 at 8:06 pm
     O “Allahlı kek” resmini görünce gözümün önüne sütyenli bir çift meme geldi.

     Sapık mıyım ben ya?..”

     Ne diyeyim.. ?

     Bakalim baska neler demissin.

     “.. branke May 20, 2015 at 3:23 pm
     Sitenizin eskisi, yenisi veya gelecekteki.
     Takipçinizim, hayırlı olsun..”

     Zekani, entelligini ve Türkçe yazimini nasil kullandigini yansitan böyle ilginç çiziktirmelerin var..

     Dedigim gibi, senin gerçeklerin, götünü yaladiginin gerçekleridir..

     Istedigin kadar küfür et, bilinç altindaki cinsellik fantezilerini baskalarina yamayarak tatmin ol..

     Siyonistler hakkinda ve Ciguli hakkinda bu sayfada ne yazdiysam aynisini takrar yazarim.

     Bundan sonra da yazacagim.

     Katlanacaksin ve yazilarimi sike sike okuyacaksin..

     Degistirmek istersen, tanismamizi teklif ederim.

     Konusacak, anlasacak birsey yok burada seninle..

     Senin terapi evren geçeli epey olmus.. Dogrudan ameliyata almak gerekir seni..

     Kisa yoldan hallederiz..

     Benim küfürlerimin, cinsellik içeren hakaretlerimin ve cinsel yasamimin ahlaki, keza genel ahlak anlayisimin da bir siniri var.

     Zorlasan da senin kadar küfür edemem. Yapamam bunu.. Asiri gidene de müsamaha etmem.

     Senin daha önceki küfürlerini de bilirim. Karaktersizligini de.. Sapikligini da..

     Geçen sefer deligine geri süründün ama bu sefer birakmam seni..

     Müsamaha edilemeyecek bir rahatsizligin var.

     Bu yüzden.. Gel, tanisalim..

     Ankara’ya mi geleyim, Bodrum’a mi?

     Arzu edersen sen gel Bati Karadeniz’e..

     Tek basina gelir, senin ile tanisirim..Ocak ayi sonu, Subat baslangici uygun bence.. Bulusma yerini birkaç asamada ortak belirleriz..Tel. Nr. mi senin bildigin Site’ye iletirim, ne zaman bakacagini da burada yazarim.

     Halledelim bu isi.. Rahatsizligina bir son verirsin böylece..

     Dedigim gibi, ne yazdiysam, aynisini yazacak, ayni fikirleri senin gözüne soka soka tekrar edecegim.. Eziyet etme kendine..

 12. Bana yazacak bir şey kalmadı…

  Söyleyeceğim tek şey,konuya muhatap zat-ı muhterem……….İslam ile onurlandırılmış vatanını koşar adım terk ederek,gavur,kefere,dinsiz dediği ülkeye,Almanya’ya iltica ettiği bilinir..

  Streaky Bacon,Gravyer peynirli Bratwurst Sosisi favorilerindedir..
  Hafta sonları seyyar karavanlarda sıcak sıcak servis edilen Alman klasiği Zwiebelkuchen tercihidir..Şişe Beck’s pahalı olduğundan tren istasyonlarında açık olarak satılan birayı işkembesine indirmesi yaşamındaki en büyük mutluluklarından biridir..

  ALLAH-U AKBAR..

  • Streaky Bacon ne len?

   Ulan Ciguli..

   “…Shlomo HayimDec 4, 2015 at 10:57 am

   Ben mi?-Bacon and egg crescent squares’i değişmem hiç bir şeye..
   Hatta humus ve falafele dahi…..”

   O zaman da söylemiştim sana “Bacon” domuz etinden diye..! Koşer değil yani gerizekalı.. Gir internete bak. Yeme.. len.. Ne biçim aptal yahudisin sen böyle.. Bilmiyorsan yazdığını, araştır biraz yahu..

   Bana yamamaya çalışıncaya kadar..

 13. “…e,Almanya’ya iltica ettiği bilinir.”

  Öpüyorum seni Ciguli..

  Severim ulan seni..

  Branke’midir ne sikimdir, o, şarap hastası müptela…

  Sen, allah ne verdiyse..

  Oğlum; içip içip bana mi kahrediyor, şişenin dibine doğru prof.luktan Ordinaryüs’lüğe yatay geçiş yapıyorsunuz nedir..

   • Tektanrici üç önemli Din’den biri Museviliktir. Yani “Din’dir”.

    Siyonizim ise, sadece yahudilerden olusan “Israil” adini verdikleri ülke çikarlari dogrultusunda bir ” ideolojidir”

    Genelde bu iki kavram karistirilir. Bu da museviligin arkasina saklanmis siyonistlerin bilinçli destekledikleri bir karmasadir.

    Halbuki siyonistlerin küreselci ve bu dünyaya hitap eden fikirlerinin temel alindigi ideolojilerini, museviligin varolus tarihinden çok daha sonra 1880’li yillarda olusturmuslardir.

    1930’lu yillarda baslayan Filistin’e göç eden bu grup orada filistinlilere ragmen bir koloni olusturmalarina müteakiben daha sonra orada Israil Devlet’ini kurmuslardir.

    Tanritanimaz ve Tevrat’a da inanmazlar.

    Herseyden önce yerlestikleri Filistin’in yerli halkini etnik olarak temizlemis ve halen daha temizlemekte olan irkçi, toleranssiz ve nefret dolu bir kesimdir.

    Son BM karar tasarisindaki islerine gelmedigi durumlarda dünyayi hiçe sayan tutumlari buna güncel bir örnektir.

    Hedeflerinden biri, araplarlardan temizlenmis Büyük Israil’dir. Kistas aldiginiz baslangiç tarihini genellestirirsek, son altmis yildir bölgedeki huzursuzlugun ana nedeni budur.

    Yarattiklari dünya genelindeki huzursuzluk ile bu bölgesel huzursuzlugun elbette iliskisi gözardi edilemez, lakin gerektiginde ayri degerlendirilmelidir.

    Siyonistlerin Filistin’de kurduklari Devletin kurulus tarihine kadar, museviler müslümanlar ile baris ve uyum ile yasamislar, hatta müslümanlar musevileri hiristiyanlarin mezalimine karsi korumus, onlara sahip çikmislardir.

    Bugün Israil’in basdüsmani ilan ettigi Iran’da musevi bir azinligin müslümanlar ile baris ve huzur içersinde yasamasi, milletvekilleri ile Iran Meclis’inde temsil edilmeleri, siyonistlerin dünyaya empoze ettikleri ” Müslümanlar Yahudilerden Nefret Ediyorlar” imajina / yalanina tamamen ters düstügü için, hiç islerine gelmemektedir.

    Siyonistlerin bir diger önemli özelligi, siyonist olmak için mutlaka musevi olmak sartinin olmamasidir. Bu yüzden yeryüzünde birçok degisik irk ve dine mensup politikaci, yönetici – kripto veya degil- Siyonizim’e hizmet etmektedir.

    Ülkemizde de durum böyle olmakla beraber, bu gerçegin en belirgin örnekleri ABD’de dir.

    Tutucu ve ilimli museviler ise siyonistlerin tam tersi bir çizgi izleyerek, Tevrat’a mutlak bir inançlari ve ögretilerini radikal takip eden bir yasayislari vardir.

    Bu kesimin inançlarina göre, siyonistlerin filistinlilere uyguladiklari vahseti asla onaylamaz, siyonistler ile ayni çerçeve içersinde degerlendirilmelerinden çok rahatsizlik duyarlar. Museviler, sürgün hayatlarinin devam etmesi gerektigine inanarak, Israil devletinin kurulmasina kesinlik karsidirlar. Isa’nin geri gelerek musevileri tekrar kutsal topraklarda biraraya getirecegine inanirlar. Dolayisi ile siyonistlerin ideolojisini tanrinin isine müdahele ve vaadedilenin engellenmesi olarak yorumlarlar.

    Görüldügü gibi siyonizim ile musevilik arasinda hem kavram hem de diger parametreler aćisindan önemli farkliliklar vardir ve siyonistlerin, musevilere geçmiste uygulanan ( bu olaylarda siyonistlerin de bilinçli etkileri vardir fakat ayri konudur) soykirimin aynisini ve hatta daha siddetlisini uyguladiklari Filistin faciasinda musevileri siyonistlerin bu katliamlarindan, soykirim uygularindan ayri degerlendirmek gerekir.

    Bu hususa dikkat çeken bir yazimi daha önceleri yine burada yorum olarak yüklemistim.

    Siyonistler gerçekten bir önemli sorun odagi, baris istemeyen fanatik ve teröristtirler.

    Kurduklari Israil devletinin sinirlarinin olmayisi bu hususta çok uzun yorumlara sebep olacak önemli bir tasarimin ön safhasidir ve ” Her ne Pahasina Olursa Olsun” degismez faktöründen güç alan emellerine isaret eden bariz örnektir.

    ABD’de Siyonist Kurulus AIPAC önünde, siyonistlerin filistinlilere yaptigi mezalimi protesto eden museviler de, bu konularda elle tutulur bir örnektirler. Bu protestolari esnasinda musevilerin ellerinde Filistin bayraklari olmasi, dünyanin geri kalani için uyarici ve ögretici olmalidir.

    Yine ayni gösteri esnasinda bir musevinin söyledikleri söyledir;

    >>> Bizler museviligin gerçek temsilcileri olarak, sesimizi ve baski altinda oldugumuzu duyurmak için buradayiz. Holocaust ve savas esnasinda birçok dini liderimizin ölmesi üzerine siyonistler museviligin kontrolünü ele geçirdiler. Gerçek musevilik tamamen farklidir.. Siyonizim gerçek musevilige karsidir..<<<<

    Siyonizim, museviligi elegeçiren, bu dini, adi ve Holocaust'u bahane olarak kullanan, gerçek musevileri baski altinda tutan, melanetini gösteren bir yapidir ve hiç tereddütsüz elestirilmelidir.

    Siyonizim elestirisi ve yeryüzünde bir kronik sorun odagi olan uygulamalarini, planlarini incelemek, sözkonusu yapmak asla antisemitizim degildir.

    Bilakis, yeryüzündeki tüm toplumlarin üzerine egilmesi gereken bir sinsi plandir.

    Tevrat'i bile kendi ideolojileri dogrultusunda Filistin isgalini , filistin soykirimini hakli çikariyormusçasina manupüle eden Siyonizim'i ülkemizdeki ve dünyadaki gerçek museviler ile ayri tuttugumu ve saygi duydugumu bu vesile ile tekrar belirtmis olayim.

    Bazi odun kafalilarin yine de anlayamayacaklarini bile bile….

 14. Akp hükümeti Şehir Hastaneleri açacakmış. Yap-işlet modeline göre bu hastaneleri yapacak firmalara da %70 hasta garantisi veriliyormuş. …. Vatandaşının hastalanacağı garantisini veren kaç tane devlet biliyorsunuz? Geçelim bu noktayı. Son günlerde tartışılan çiftçilerimize sadece ve sadece sertifikalı tohum kullanılırsa destek verileceği tarımda büyük bir DEVRİM(!) yaratacak olan proje gündemde. Çiftçi sertifikalı tohum alacak (her sene yeniden satın alacak), bunun ilacını gübresini aynı tohum firmasından temin edecek, ilaçlı tohum ve ayrıca tarm ilaçları ile zehirlenen topraktan elde edilen ürünleri tüketen yurdum insanı satın aldığı ürünle parasını dev firmalara aktaracak. Nişasta bazlı şekerde yurt dışından ithalat kotasının artırılması da gündemde, şeker pancarı üreticisi ölsün gebersin, şehirlerin işsiz insanlara ihtiyacı var çünkü. Eeee vücudu glikoz ve tarım ilaçları ile doldurulan Türk insanı ne olacak? Doğru bildiniz, HASTALANACAK veeee %70 hasta garantisi verilen Şehir Hastanelerine müşteri olarak başvuracak ve tedavi edilecek(nasıl bir tedavi ise?). Bu arada hastalara verilen ilaçları üreten firmalar ise kârına kâr katacak. Suriye’de savaş var, orada ölenler yetmez, daha çok hasta daha lâzım bu ülkeye daha çok ölüm lazım ki birileri paralarına para katsın. Yaşasın %70 hasta garantisi verilen Şehir Hastaneleri. :(

  • Bir yandan Suriye’de öldürülen askerlerimiz, bir yandan başkanlık tartışmaları arasında gündeme gelen Tarımı destekleme adı altında Türk tohumlarını ve şeker pancarı üreticisini yok etme çabaları ‘kurt dumanlı havayı sever’ sözünü ispatlıyor. Yeşil Devrim denilen olayın özellikle az gelişmiş ülke insanlarını yok etme çabası olduğu meydanda. Bu ülkenin Meclisinde bir tane bile milliyetçi kalmadığının ispatıdır bu yaşananlar …. KNB Hanım’cım bu yorumumu bir giriş yazısı ile lütfen yazı olarak biryerlere kaydedin ya da olabildiğince çok insana iletmeye çalışın lütfen, ben gariban bir yurttaşım, elim ermez gücüm yetmez. Emeklerinize sağlık.
   Şehir Hastaneleri ile aşağıdaki yazı bilgilenmek isteyenlere yardımcı olur umarım.
   http://mersintabipodasi.org.tr/sehir-hastanesi-efsanesi-gercegi/

 15. 1930’lu yillarda baslayan Filistin’e göç eden bu grup orada filistinlilere ragmen bir koloni olusturmalarina müteakiben daha sonra orada Israil Devlet’ini kurmuslardir.
  ————————————————————————————–

  Yuhhhh demiyeceğim…Hak etmiş olmasına rağmen…

  “”Yahudi halkının doğum yeri İsrael Toprağıdır (Eretz Yisrael). Göç falan edilmemiştir..Orada, milletin uzun tarihinin önemli bir kısmı oluştu. Bunun iki bin yılı Kutsal Kitap’ta anlatılır. Orada,onun kültürel, dini ve milli kimliği biçimlendi; ve yine orada, çoğunluk sürgüne gitmeye zorlandıktan sonra bile, onun fiziki varlığı yüzyıllar boyunca muhafaza edildi..Yeryüzünde dağınık halde yaşadığı uzun çağlar boyunca,Yahudi halkı bu Toprak ile bağını asla koparmadı ve unutmadı. 1948’de İsrail Devletinin kurulmasıyla, 2.000 yıl önce kaybedilmiş olan Yahudi bağımsızlığı yeniden kazanıldı.””

  Kral Davut (yaklaşık İ.Ö. 1004–965), yakın krallıklar ile oluşturulan bir ittifaklar ağıyla ve Filistinlilerin kesin olarak yenilgiye uğratılması dahil başarılı askeri seferler yoluyla krallığını bölgede büyük bir kuvvet olarak yerleştirdi. Böylece,onun iktidarı Mısır hudutları ve Kızıl Deniz’den Fırat kıyılarına kadar tanındı.
  Yurt içinde, 12 İsrail kabilesini tek bir krallık halinde birleştirdi ve başkent Kudüs’ü ve krallığı ülkenin milli hayatının merkezine koydu.
  -Kutsal Kitap geleneği Davut’u bir şair ve müzisyen olarak tasvir eder. Zebur Kitabında bulunan bazı
  ayetler ona atfedilir.Davut’un yerine oğlu Süleyman (yaklaşık İ.Ö. 965–930) geçti ve krallığı daha da
  güçlendirdi. Komşu krallıklar ile antlaşmalar yoluyla ve bunları siyasi motivasyonlu evlilikler ile takviye ederek, Süleyman krallığı için barışı sağladı ve onu çağın büyük güçleri arasında eşit duruma getirdi.

  Yeni şehirler inşa eder, stratejik ve ekonomik önemi olan eski şehirleri güçlendirirken,bakır madenciliği ve maden ergitme gibi belli başlı sanayileri geliştirmek suretiyle ülke içinde refahı geliştirdi ve dış ticareti arttırdı.
  Kudüs’deki Tapınağın inşa edilmesi onun başarılarını taçlandırdı. Bu tapınak Yahudi halkının milli ve dini
  hayatının merkezi haline geldi. Meseller Kitabı ve Neşideler Neşidesi, Kutsal Kitap’ta Süleyman’a atfedilir.

  Günümüzde Mescid-i Aksa’nın altında yapılan kazılarda 2 bin yıllık İbrani tabletleri bulunmuştur…TelAviv Üniversitesinde görülebilir..

  Yaşadığımız bu topraklar binlerce yıldan beri bizlere ait olan topraklardır..Kuran’da dahi buna yer verilirken Filistinlilere ait tek bir satır bulunmamaktadır..

  Siyonizme gelince….””Siyonizm, Yahudi milletinin,tarihteki Yahudi devletinin sınırları içinde,kendi kaderini tayin etme hakkını bir devlet kurarak gerçekleştirme ülküsünün ideolojisidir.””-Nokta…

  CEHALET KORKUNUN, KORKU DA NEFRETİN ANASIDIR….

 16. Güzel yazmissin..

  Derli, toplu konu disina çikmadan.

  Bunlar senin görüslerin..

  Benim görüslerimi cehalet olarak nitelemen, bu yazina yakismamis.

  Senin gibi bir sabra nasil olur da hem dindar olur hem de siyonist, merak etmisimdir. Taban tabana zit kutuplar.

 17. Binlerce yıllık tarihimizi ve bu topraklarda yaşanmışlığımızı 1930 yılından itibaren GÖÇ olarak adlandırırsan ne demem gerekir..

  Dindarım derken,shabbat günü eve kapanıp elektrik yakmayan,televizyon açmayan,asansöre binmeyen,yemeği plata denilen tepside pişirip yiyen radikallerden değilim..Denize de girerim,ski’mi (kayak) de yaparım..

  Benim ve ben gibi olanların dünya görüşlerinde Siyonizm’i nasıl algıladığımızı açıkladım..Bunun dışında bir tarif benim için yok hükmendedir..

  Anlaşıldı mı Müslüman..Bozuk Türkçemle bu kadar..

 18. “… Müteakiben daha sonra orada….”

  Yukarida kendi yazimdan alintiladigim bölümde de gördügün gibi, benim de Türkçe’yi güzel kullanamadigim ortada..

  Hem yazarken, yazdiklarim ekranda yukari kaydigi için konunun basini kiçini kaçiriyorum hem de yazdiklarimi kontrol etmiyorum. Bunlarin üzerine bir de bozuk Türkçe’mi eklersek ortaya benim de daha sonra utandigim garip yazilarim ortaya çikiyor.

  Türkçe benim anadilim. Dolayisi ile utanmam normaldir, gereklidir. Düzeltmeye çalisiyorum.

  Anadili Türkçe olmayanlarin Türkçe yazabilmeleri ise insaf ile degerlendirilmeli ve takdir edilmeli. Bu hususta insafli tenkit edilmeleri hem çabalarina saygidir hem de onlarin yararinadir.

  Bana hitaben yazdiklarin, bana düsüncemi söyleme hakki verir. Dolayisi ile, o konudaki elestirim, o güzel çabaya, egitime çarpik düsen, yazdiklarinin “Anlasilamiyor” olmasina yöneliktir, teknik içeriklidir.

  Itiraf ettigim, etmem gerektigi gibi; ülkemdeki birçok vatandasimdan çok daha iyi yaziyorsun.

  Ibranice bilmeyen bir Türk’ün, Türkçe’yi bilen bir Israil’linin Türkçe’sini durup dururken yermesi, etik degildir.

  Bu yüzden bir yanlis anlasilma varsa düzelteyim.

  Gelelim “Yuhhhh’a”

  “1930’dan sonra” derken, hem 5. Yükselisi hem de Israil’i ” Israil” yapan en nitelikli insan gücü ve sayisinin 1929-1939 devresinde o bölgeye gelisini örnek verdim.

  Kenanlilar, Göç ile bu “1930” konularinda olusan ” Hendegi” ben o develeri ” Shuttle’ye” çevirir, onlari defalarca atlatirim. Çünkü, bu görüsler insanligin ortak tarihinin ögeleridir. Bunlara istinaden yazarim. Benim ” o dönemlerde bizzat yaptigim gözlemler” degildir.

  Kainatta hersey” Dual’dir”, degisik gerçeklerin Tarih yazmasi da bu açidan bakilinca normaldir.

  Lakin, dedigim gibi. O develer ” Shuttle” gibi senin hendeklerini ziplama yalamasi yapsalar da, yine de senin altmisbir yillik ” Inandigini” degistiremem.

  Niyetim de o degil zaten. Öyle saçma bir iddiam, hedefim olsa idi, o, benim aptalligimin, tahmin ettigimin ilerisinde olduguna delalet ederdi. Yillar önce yazdim bunu sana.

  Cahil oldugumu hep yazmisimdir. Ama ögrenme merakim vardir.

  ” Bilmemek, önyargili olmaktan çok daha iyidir..”
  ” Görmek istememek, kör olmaktan daha kötüdür”

  W.I. Lenin..

  Bugüne kadar oldugu gibi.. Isine gelmeyen çok sey yazacagim belki.. Ama Türkçe kullanimin hakkinda ne düsündügümü bilmen, benim kendime saygim geregidir.

  Neyse.. Yazilarina degil, niyetine karsiyim..

 19. Selçuklu bozmasına, (1071malazgirt)

  Ne haber, 6 milyon insanın öldürülmesini onaylayan, gazlanmaları ile, yakılmaları ile alay edebilen şerefsiz?
  Gene belirtiyorum, tırnak içindekiler (alıntı yapmış olduğun benim yazılarım hariç) senin yazdıkların, diğerleri ise benim cevaplarım.

  Dec 27, 2016 at 11:09 pm
  “… O Müneccim’in bokunu, yarrağını biraz daha sık yemeye çalış, içki tercihim hakkında sana doğru ilham verememiş.
  Dediğim gibi biraz daha sık altına yat o Nazi tohumu Müneccim’in!..”
  “Bunu yazacagini bildigimden, bekliyordum..”

  Gene mi ziyaret ettin o müneccim’i? O mu gammazladı beni? Eğlenceli mi idi “istişare”? Zevk aldın mı?
  Şarap dahil tüm içkilere zaafım var, tüketirim ama bu şarabı “tercih” ederim anlamına gelmez.
  Sen o müneccim’inkini afiyetle yemeye devam et söz, tercihimi bulursa “AHA! Bu sefer yedirdiğinin hakkını verdi” diyeceğim.
  O güne kadar yemeye devam et sen!
  ————————————–
  “Simdi kusura bakma ama, sana domalmak düser, lakin sen bile olsan seni o pozisyonda görmek istemem”

  İstesen de göremezsin, seni taklit etmek ne haddime?
  ——————————–
  .. “Ne kadar zorlasam da kendimi, seninki gibi tuhaf bir ruh hali ile küfür edemiyorum.”

  Ahhh, benim 6 milyonun ölümüne sevinen nazik, kibar, küfredemeyen gavatım benim..
  ————————————————
  “Salak.. Aklin müneccim sikinde oldugu için kendini hersey zannedersin sen.. “

  İyi ki hatırlatmışım sana “müneccim siki”ni, bak, rahatlıkla söyleyebiliyorsun artık. Saklamana gerek kalmadı.
  ———————————–
  “.. brankeJan 1, 2014 at 8:06 pm
  O “Allahlı kek” resmini görünce gözümün önüne sütyenli bir çift meme geldi.
  Sapık mıyım ben ya?..”demişim..

  Eeeeee? Hayatında müneccim’lerin siki ile uğraşırsan “sütyenli bir çift meme” den anlamazsın tabii. Tuhaf, tabiatına aykırı gelir.
  ———————–
  Bakalim baska neler demissin.
  “.. branke May 20, 2015 at 3:23 pm
  Sitenizin eskisi, yenisi veya gelecekteki.
  Takipçinizim, hayırlı olsun..”
  “Zekani, entelligini ve Türkçe yazimini nasil kullandigini yansitan böyle ilginç çiziktirmelerin var..”

  Zekamı, entelliğimi vurguluyorsun hep gavat! Sen olamayacaksın hiç bir zaman, sınıf değiştiremiyeceksin, kıçını yorma. Ezikliğinin, aşağılık kompleksinin, cibiliyetsizliğinin sebebi bu işte.
  ——————————-
  Dedigim gibi, senin gerçeklerin, götünü yaladiginin gerçekleridir..
  “Istedigin kadar küfür et, bilinç altindaki cinsellik fantezilerini baskalarina yamayarak tatmin ol.. “

  Yazdığım gibi, hakaret ise hakaret, küfür ise küfür. Her zaman cevaplarım.
  ———————————-
  “Siyonistler hakkinda ve Ciguli hakkinda bu sayfada ne yazdiysam aynisini takrar yazarim.
  Bundan sonra da yazacagim.”

  Yaz, sana bu konularda değinmem, katılırsam aynı seviyede yazarım.
  Amaaaaa, 6 milyon insanı öldürenlerle aynı fikirde olduğunu belirteceğin her yazında sana geçirmeye çalışacağımdan emin olabilirsin. Basitçe, kıroluğunun, gavatlığının anlamana elvereceği bir lisanla.
  ——————————
  “Katlanacaksin ve yazilarimi sike sike okuyacaksin..”

  “Katlanmak” tarafını idare edbilirim ama “sike, sike” kısmı zor. Sen orada, ben burada. “Sike, sike” kısmını orada Nazi tohumları ifa etse ne olur? O kocaman kaşarlı sosisleri ile? Müneccim dostun da var tabii.
  —————————–
  “Degistirmek istersen, tanismamizi teklif ederim.
  Konusacak, anlasacak birsey yok burada seninle..”

  Senin gibi bir Soykırım sevicisi şerefsiz ile köpeğimi bile tanıştırmam.
  ———————————————–

  “Senin terapi evren geçeli epey olmus.. Dogrudan ameliyata almak gerekir seni..
  Kisa yoldan hallederiz..”

  Açıkla!
  —————————–
  “Benim küfürlerimin, cinsellik içeren hakaretlerimin ve cinsel yasamimin ahlaki, keza genel ahlak anlayisimin da bir siniri var.
  Zorlasan da senin kadar küfür edemem. Yapamam bunu”

  Nazik, kibar, ağzından kötü bir laf çıkmayan 6 milyonun öldürülmesine sevinen bir “centilmen” ile mi muhatabım yani?
  ——————————
  .. “Asiri gidene de müsamaha etmem.”

  Üffff! Korktum şimdi, gördün mü?
  ———————————
  Senin daha önceki küfürlerini de bilirim. Karaktersizligini de.. Sapikligini da..”

  Varsa yayınlayabileceğin bir şey, tutma kendini. Isıracaksan ısır, havlama!
  ———————————
  “Geçen sefer deligine geri süründün ama bu sefer birakmam seni..”

  Neremden tuttun ya, keyiflisin bakıyorum!
  —————————
  “Ankara’ya mi geleyim, Bodrum’a mi?”

  Ankara’da ne işim var ya, Bodrum’a gel istersen.
  Haber verdiğin zaman sana Torba’daki sokak köpeklerinin toplandığı hayvan barınağında yer ayırtırım. Orada kaşarlı sosis yok ama tavuk salamı var, büyüklüğünden şikayet edemiyeceğin.
  Evde hissedersin kendini yani!
  ———————
  “Dedigim gibi, ne yazdiysam, aynisini yazacak, ayni fikirleri senin gözüne soka soka tekrar edecegim.. Eziyet etme kendine..”

  Ben de aynı şeyi söyleyecektim sana, ama neden “aynısını” yazacaksın? Yeni bir şeyler olsun bari.
  —————————–
  Ha bu arada OdaTv arşivime girdim, orada sana;
  “Yazıya destek için fetullahın yorumcularıda(Malazgirt,Hilkat Garibesi) seferber olmuş” denmişti, inkar etmediğin.
  (2011 senesinde)
  Bu günlerde nesin? Aman, Türkiye’ gelirsen kimseler bunu bilmesin, misafir ediverirler sonra!!

  ——Haa, bir de güzel sözlerin de vardı “A.ÖCALAN`nin inkar edilemeyecek potansiyelinden faydalanmanin yollarini tartişalim diyorum” gibi
  —–“Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” gibi..
  OdaTV’de barınamadın, ondan mı geldin buraya?

  Sen daha benim “sütyenli memeler” ime tak, gavat!

  Yeni yılın sana sıhhat ve akıl vermesi dileği ile.

  • Çok samimi olarak sizden özür dilerim Savas bey..

   Maalesef..

   Bu mikrop degisik rumuzlar ile diger Site’lere oldugu gibi, buraya da dadanir.

   Bir iki yil önce, daha fazla muhatap olmamak için, Site’yi terk etmistim.

   Pesimden bu mikrop da, deligine çekilmisti.

   Bunlarin niyeti yorum yazmak filan degil. Sapikliklarini sergilemek. Ona buna saldirsinlar. Gayeleri bu.

   Bu kadar sorunlu ve çok kötü bir dönemden geçen Türkiye’de, bir de böyle sapiklarla ugrasmak zorunda olusumuz ve sayilarinin sürekli artmasi elem verici..

   Umarim özür dilememi kabul edersiniz.

   Yeni yilin, siz dahil, akli basinda vatan sevdalilarin tümüne saglik ve huzur getirmesi dileklerimle..

  • Ben karşımdakine kendi lisanı ile cevap veriyorum. Burada olmaması gerekirdi, katılıyorum. Konuyu takip edenler ilk küfürün kimden geldiğini görürler.
   Kanıtlayamıyacağı yalanlar ile suçu hemen karşısındakine atan biri de değilim.
   Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
   Özgüven meselesi.
   Size de iyi seneler beyim, herşey gönlünüzce olsun.

   • “……branke 20/04/2015

    Düzgün Türkçe yazıp konuşmak cahil olmadığını gösterir, (tabii ana dilin başka bir lisan değilse) kaliteni seni tanıyanlar bilir zaten. “branke” benim “nick” imdir, lakabım değil, bunu bile bile bilmiyorsun be ya! Cinsiyetimden sana ne? Sana sordum mu nesin diye? Tarihi eserlere olan iŞİD zihniyetini onunla mı müdafaa edeceksin?….”

    Yalancı köpek.. Götünü tutamadığın gibi, hafızan da bokun gibi…

    • “Bana yalancı köpek” diyen aniden küfürsüz yazan ( zılgıt mı yedin), 6 milyon insanın ölümüne sevinebilen, “Neden yaķıldıklarını biliyor musun?” diye soran, Feto’nun yorumcusu, Apo sevici yaratık.
     Aha! Şimdi yakaladım diye sevinmişsin bakıyorum, ulan okuduğunu bile anlayamayan cahil!

     . “branke” benim “nick” imdir, lakabım değil, bunu bile bile bilmiyorsun be ya!”
     dedim ya hani,
     “benim nick’im dir, lakabım değil demektir o, o kadar! “Branke” benim ismim değil dedim mi Müneccim meraklısı?
     Götünden uydurmaya çalıştığın değil.

     “NİCK” nedir?
     Gerçek Turkçe karşılığı rumuz olan İngilizce terim.
     Kendi ismini “rumuz-nick” olarak kullanan milyonlarca yorumcu var nette!

     “sol omuzunda testi ile müneccimin altından kalkıp gelen 2071malakgirt” daha mı iyi sence?

     Emrin olur, değiştireyim hemen!

     • Vikipediaaaaaaaa…

      “… Rumuz

      Rumuz veya takma ad; bir kimsenin bilinçli olarak gerçek ismi yerine kullandığı isim. Anlamlı veya tamamen uydurma olabilir. Gerçek ismini herhangi bir nedenle açıklamak istemeyen kişilerin internet dünyası veya gerçek dünyada kullandıkları sahte isimlerdir. Örneğin Güzin Abla ve Haydar Dümen gibi uzman ve köşe yazarlarına mektup gönderen okuyucular, gerçek kimliklerini gizlemek için rumuz kullanırlar.

      Rumuzun İngilizce karşılığı nickname’dir (kısaca nick). Bir bilgisayar terimi olarak tüm dünyada yaygın şekilde kullanılmaktadır. İnternet yaygınlaştıkça orijinal halinde Türkçeye de girmiştir. Günümüz Türkçesinde, nickname, İnternet’te belli bir iletişim (haberleşme) hizmetini, düzenli olarak kullanmak isteyen kişinin, kendi adından farklı olarak, bu hizmeti, gerçek adını gizleyerek kullanmak için, kendine taktığı ad veya ad yamasıdır..”

      Al.. götüne sok.. gerizekalı

     • Kiz..!

      Bir insan senin gibi değilse, niye gerçek ismini “Rumuz” olarak lanse etsin.,!?

      Niçin ” kendi ismim” demedin o sorana da, ” nick bilmem neyim” dedin!?

      Gerizekalı..

 20. Sen de bilirsin ki, bu olayin temelinde 9/11-Islam versiyonunun yazarlarinin, Rusya ve Rusya’ya iltica eden Tayyip’e misillemesi yatmaktadir ve benzer olaylar artarak devam edecektir.

  Yasanan bir terör olayinin geride biraktigi kasitli izler, hazirlayanin mesajini gayet net anlatamaz ise, tasarlayani bulmaniz tesadüftür, ki bu arzu edilmez.

  Brezilya’da geçen hafta öldürülen Yunan Büyükelçisi, K.Amiridis,mNATO gözlemcisi Rus ve Polis Mevlüt süreç hakkinda hala çok sey söylemektedirler..

  Türkiye Inönü- Menderes döneminden beri savas alanidir. Dananin kuyrugu o zamanlardan beri uzamaktadir..

  Olaylari dar alanda degerlendirme yanlisi, yanlis sonuçlar ile avutur insani..

  Kronoloji’yi iyi takip edemeyenler gibi olmus yorumun. Yani biraz komik..

  Aksini beklemiyordum dersem, gücenme e mi..

  Düsüncelerine saygim var, niyetine degil..

  Yeni yilini kutlarim. Saglik ve huzur getirmesi dilegimle, esen kal..

 21. Selçuklu bozmasına,

  Vay, vay, vay!

  Son yorumlar silinmiş, değiştirilmiş. Malakgirt’in adaplı yazısı dahil.

  Mühim değil, bende var, bunu bile kopyalıyorum göndermeden önce.

  Gerekince hatırlatırım.

  Merak bu ya, kim sildi-değiştirdi yorumları?

  Hala bana “iftiralarını, yalanlarını kanıtlamak kolay” deme ezikliğin var.

  Kanıtlasana!

  Senin bana attığın iftiraları kanıtlayamazsan seni Odatv – yorumcular ziksin mi? demiştim.

  Kanıtlamadığına göre “eyvallah abi, ziksinler” mi diyorsun?

  Hiç olmazsa ağzında bir şey yok şimdi, konuşmaların anlaşılıyor!

  hadi bakalım Apo sevici, git ondan biraz insanlık dersi al bari.

  Havlamaya devam et!

  • Komik mi desem?

   malakgöt’ün verdiği cevaba cevap hakkım kısıtlanmış!

   Buraya yazayım bari,belki okur cevabını almak için, Apo sevici göt!

   Vikipediaaaaaaaa…
   “… Rumuz
   Rumuz veya takma ad; bir kimsenin bilinçli olarak gerçek ismi yerine kullandığı isim. Anlamlı veya tamamen uydurma olabilir. Gerçek ismini herhangi bir nedenle açıklamak istemeyen kişilerin internet dünyası veya gerçek dünyada kullandıkları sahte isimlerdir. Örneğin Güzin Abla ve Haydar Dümen gibi uzman ve köşe yazarlarına mektup gönderen okuyucular, gerçek kimliklerini gizlemek için rumuz kullanırlar.
   Rumuzun İngilizce karşılığı nickname’dir (kısaca nick). Bir bilgisayar terimi olarak tüm dünyada yaygın şekilde kullanılmaktadır. İnternet yaygınlaştıkça orijinal halinde Türkçeye de girmiştir. Günümüz Türkçesinde, nickname, İnternet’te belli bir iletişim (haberleşme) hizmetini, düzenli olarak kullanmak isteyen kişinin, kendi adından farklı olarak, bu hizmeti, gerçek adını gizleyerek kullanmak için, kendine taktığı ad veya ad yamasıdır..”
   Al.. götüne sok.. gerizekalı
    1071malazgirt Jan 3, 2017 at 8:57 pm
   Kiz..!
   “Bir insan senin gibi değilse, niye gerçek ismini “Rumuz” olarak lanse etsin.,!?”
   Niçin ” kendi ismim” demedin o sorana da, ” nick bilmem neyim” dedin!?
   Gerizekalı..

   “Değişik rumuzlar kullanarak yazacak kadar da korkaksin.”
   Ben adımla yazıyorum, sende o göt yok! Müneccim ve Nazi tohumları tarafından faraşa dönmüş bir delik var beyninin göründüğü!
   Adınla yaz erkeksen!
   —————–
   Apo sevici, müneccim meraklısı,
   Yukarda yazdığıma cevap yok, değil mi?
   ————————

   “Bir insan senin gibi değilse, niye gerçek ismini “Rumuz” olarak lanse etsin.,!?”

   İsmini seven insan davranışıdır, onun için. Sen anlamazsın gavat, 6 milyon insanın ölmesini alaya alan birinin insanlıkla alakası yoktur. 
   30.000 kişinin ölümünden sorumlu biri için “A.ÖCALAN`nin inkar edilemeyecek potansiyelinden faydalanmanin yollarini tartişalim diyorum”, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Gibi ne bok olduğunu gösteren yazılarından sonra beni mi sorgulayacaksın?..

   “Niçin ” kendi ismim” demedin o sorana da, ” nick bilmem neyim” dedin!?”

   Ulan anlayışı kıt Müneccim yarrağı meraklısı. “branke adım olduğu gibi “nick” im dir de ondan!
   “lakap olarak sorgulandı orada, görmedin mi göt?
   Senin gibi göt korkum yok, adımı kullanırım “nick” olarak.
   Odatv’de seni itin götüne adları ile sokanlar da mı “Kız”??
   ———————————–
   ““Değişik rumuzlar kullanarak yazacak kadar da korkaksin.”

   Hala bunu ispatlamanı bekliyorum, “diablo” muyum neyim, merak ettim şimdi. Münecciminin altına yat gene, belki ilham verir sana, iftiracı aşağılık yarrak meraklısı.
   ———————————–
   Bunu okumadın mı?
   Sorularım var, götün yiyorsa tabii.

   “Selçuklu bozmasına,

   Vay, vay, vay!

   Son yorumlar silinmiş, değiştirilmiş. Malakgirt’in adaplı yazısı dahil.
   Mühim değil, bende var, bunu bile kopyalıyorum göndermeden önce.
   Gerekince hatırlatırım.
   Merak bu ya, kim sildi-değiştirdi yorumları?

   Hala bana “iftiralarını, yalanlarını kanıtlamak kolay” deme ezikliğin var.
   Kanıtlasana!
   Senin bana attığın iftiraları kanıtlayamazsan seni Odatv – yorumcular ziksin mi? demiştim.
   Kanıtlamadığına göre “eyvallah abi, ziksinler” mi diyorsun?

   Hiç olmazsa ağzında bir şey yok şimdi, konuşmaların anlaşılıyor!
   hadi bakalım Apo sevici, git ondan biraz insanlık dersi al bari.

   Havlamaya devam et!

 22. Yaprağa incitmeden düşen bir yağmur tanesidir, saflığın beden giymiş anlamıdır..

  Kendi bakirliği içinde binbir güzelliği yaratmış tabiat  dahi onun ilahi güzelliğini kıskanarak, aşkı ile  yüceltir…

  Yeryüzünde elinin değdiği herşeyi arındıran,  tamamlayandır. Allah’in mucize enginliğinde “Özeldir”

  Gül’ü onun için yaratır tabiat.. O Gül’ün kokusu ile anlatır ümitsiz aşkını ona….

  Bahar olur, eser usulca saçlarının her teli arasında..

  Yaz olur, ateşli ihtirası olur sevgilisinin teninde..

  Güz olur, gözyaşına dönüşür, dökülür ümitleri yaprak yaprak..

  Gücenir kayıtsızlığına.. Örter üzerine aşkına hazırladığı bembeyaz gelinliği…Öldürür kendini…

  Bilir.. Ümitsizliğini, olmayacağını…

  Aşkı ezelidir tabiatın… Ebedidir.. Dirilir bu yüzden tekrar.. Yeniden, yeni bir heyecan ile, ümit ile..

  Binlerce yıldır Adem’in esaretindedir oysa o sevgili..

  Adı: “Aşk’tır” kadının.. Aşkın anlamı, sebebidir. Evrenseldir..Kutsaldır.. Doğanın “Insan” şeklidir.

  Tebessümüne, Güzelliğine, Yaratılışındaki özene, zarifliğine, duygusallığına, berraklığına kıyamazsınız…

  Sayılamayacak tüm özelliklerini yansıtan kadın vardır, erkek olarak ona evlenme dahi teklif edemez, o zerafeti, kutsallığı kirletmeyi kabul ettiremezsiniz hayranlığınıza..

  Elini tutmaya kıyamaz, o mükemmelliyeti hissetmeye cesaret edemezsiniz…

  Onun yanında, hayatınızda ilk defa kirli olduğunuzu hissedersiniz..

  Onun tabiat ve varoluş ile ilahi aşkının sürebilmesi için, Yaratanın bir şartıdır ona ” Erkek”…

  Alemler kapısıdır çünkü..

  Erkek hep bir “Hiçtir” , “Yüktür” zulm ettiği kadının yanında..

  Bilmek istemez, görmez, sahiplendiğini zannettiği  kadın aslında hem ezeli, hem ebedi  başkasının aşkıdır…

  Tabiatındır..

  “Kadın” vardır, bu ilahi özü, mertebe-i ulviyeti ile aydınlıklar içinden gelen ve giden..

  “Kadın” denilen vardır, adı: “Diabolic’tir”, “Branke’dir”, “Sahtekardır”, “Sapık’tır”, zifiri karanlıktan melaneti ile gelen ve siktir olup  giden…

  • N’oluyo lan!

   ““Kadın” denilen vardır, adı: “Diabolic’tir”,”

   Bir an kadının adı da “diablo” sandım, “boku yedi” dedim kendi kendime! burada da adı geçiyor, olmaz böyle bir şey!

  • ““Kadın” denilen vardır, adı: “Diabolic’tir”, “Branke’dir”, “Sahtekardır”, “Sapık’tır”, zifiri karanlıktan melaneti ile gelen ve siktir olup giden…”

   Hayrola Apo sevici, adımı sıkıştırdin araya, yediklerinin acısı mı hafifledi?
   Ne sahtekarlığım ne de sapıklığım var.
   Köprü Ankara’ya doğru yola çıkmış, hala yalanlarını ispat edeceksin!

   Ama senin;

   “A.ÖCALAN`nin inkar edilemeyecek potansiyelinden faydalanmanin yollarini tartişalim diyorum”

   “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.”

   Gibi fikirlerinin kaydı çok yerde var, ne mal olduğun belli yani..

   Beni “kötü” gösterecek yorumlarımı aramaya devam et soykırım yanlısı seni..

   Yazını cevaplıyacağım, merak etme.

   Yalan iddialarından filan bahsederim gene.

   Hani o “ispat ettim” deyipte edemediklerini.

 23. Hişşşt…! Yalıkavak gülü…

  Gerizekalı moruk…

  Papağan kafalı sapık… A.Öcalan ile yazdıklarımı burada da yazdım. Yine yazarım…

  Fikrim hiç değişmedi.. Senin anlaman mümkün değil..

  Sen ancak yarrrrakkkktan anlarsın münecimin orospusu..

  Yukarıda yazdığım kadın ile ilgili yazıyı nasıl götünle okuyup yorumladı isen, Öcalanla ilgili yazımı da öyle anladığını sanarsın.

  Senin gibi kadının eli tutulamaz…

  Niye..?

  Elinden kabuklu ceviz yenmez pis cenabet travesti kırmasısın da ondan.. Yazdık işte. Sen anladın? Ebenin amını..

  Salak …! Nasıl sapık değilsin? tam 9 defa bu sayfada “yarrak” yazdın, doğru yazmakla öğündün..

  Senin yalanlarını kendi yazınla ispatlamak bile yetmiyor senin meşinleşmiş kaşarlılığına..

  Daha neyini ispatlayayım doyumsuz orospu..!?

  Sahtekarın pirisin sen rumuz manyağı..!

 24. http://dunya48.com/guncel/5137-odatv-hezeyanlari-ve-okurlarin-tepkisi

  ” A.Öcalan’ı Türkiye kullanmalıdır..” Bu yorumum Odatv’de 06.2011’de tartışma esnasında yayınlandı.

  Bunu düşünebilmek için önce vatansever olmak gerekir.

  Sizler Kılıçdaroğlu’nu göklere çıkarırken ben bu fikri savundum.

  Kimlere karşı? Sizler gibi entel geçinen aptal entelllere, sözde vuruşa vuruşa çekilen 90 yıllık basiretsiz vatanseverlere karşı..

  Kılıçdaroğlu seçilmeden önce, nasıl biri olduğunu defalarca yazdım. Yine bana saldırıp, onun peşinden gittiniz.

  Bugün CHP bu herifin yüzünden HDPPKKYCHP oldu.
  Yine akıllanmadınız.

  Devletinin 2099 yılında Oslo’da PKK ile masaya oturduğu ortaya çıktı.

  Kimdi orada görüşen?

  Fetö. Yani AKP, Yani ABD/GB/İsrail..

  Türkiye’nin yararına mı idi bu görüşme.. Hayır. Habur’ kadar bir ihanet sürecinin başka kolunu teşkil etti bu görüşmeler.

  Çarpıklığı, Öcalan’ın dışlanarak BOP tutkalı ihanetin daha da güçlendirilmek istenmesi idi.

  Benvne dedim yazılı olarak 2011 de ve daha önce?

  Ulusalcılar ve ordu içindeki kemalistler bir şekilde ortam yaratıp, AKP ve Batı’ın Bop projesinin tekerleğine çomak sokmalı, öcalan’ Bop’ karşı kullanmalıdır dedğm.

  Link yukarıda..

  Bugün kim haklı çıktı?

  O zamanlar ulusalcılar sivil-ordu darbesi gerçekleştirip, öcalan’ı hapisten çıkarıp, g.doğu halkına gerçekleri anlatmasını sağlansaydı, bugün ne bop kalırdı,ne 2009 dan sonra binlerce insanımız daha olurdu, ne PKK kalırdı, ne barzani kalırdı, ne Suriye savaşı olurdu, ne arap baharı ne de AKP… Ne bimem ne..

  Bu dediğim gerçekleşse idi, belki başarılı olmaz, daha çile çekerdik.

  Ama öyle olsa idi bile, o durumumuz bugünki durumumuza kıyasla ehven-i şer olurdu.

  A.Öcalan’ın artık esamesi okunmuyır. Niye?

  BOP’un işine gelse idi tutuklandıktan 6 ay sonra serbest bıraktırılırdi.

  Niye öyle olduğunu düşünebilmek için vatansever olmak gerekir.

  Sizler gibi salaklar yüzünden bu halde Türkiye.. AKP yüzünden değil.

  AKP sizlerin hayvanlığının halogramıdır da ondan..

  Etrafına bak travestivkırması aptal entel..

  AKP yok ” Sen” varsın.. Senn!

  Vatanhaini köpekler..

  sizin entelliğinizi, atatürkçülğünüzü sikeyim..

  Sapık sahtekar. Sen nerede ne yazdın şimdiye kadar korkak orospu?

 25. Bugün A.Öcalan nerede?

  İçerde mi dışarda mı?

  Farkı ben size 2009 dan önce yazılı anlattım. Senin gibi orospu bugün bile anlatamaz…

  Anlatabilmek için önce anlayabilmek gerekir. Beyinsiz hayvan. Lastik orospu..

  A.Öcalan’ı kullanalım demem sizler için vatanhainliğimin kıstası ise, siz daha beter vatanhainisiniz, çünkü Öcalan’a yıllardır vergim ile tatil yaptırıyorsunuz , oradan talimat veriyor herif. Üstelik buna ek olarak onun gibi 59 teröristi dağdan getirip elbirliği ile Meclise soktunuz.

  Kimler? senin gibi vatanseverler..

  Meclisde bizim geleceğimizi hergün sikiyorlar. YCHP’niz, MHP’niz, AKP’niz Fetönüz, Bop’unuz havlu tutucuları.. değil mi, değiller miydi..? Son seçimlerde bağıra bağıra, göğsünü gere gere bu ülkenin yazarı. çizeri chp’ lisi prof.u, doktoru Hdp’ye oy vermedi mi?

  Öcalan çıksın, kürtü türkü barıştırsın, bop’ u kovalım diye mi?

  Hayır. Türkiye parçalansın, Kürdistanın türkiye ayağı kurulsun diye Batı kuklası AKP gitsin, batı kuklası hdp gelsin, PKK siyasalleştirilsin, zafer kazanmış gibi görünsün, doğuda Pkk’ ya inanmayan kürtü böylece kaderine razı etsin diye..

  Ben ne dedim 2009 da?
  BOP’ u siktiretmek için öcalanın kendi teklif ettiği işbirliğini vatanımızı menfaatine uygun kullanalım demedim mi?

  Hangimiz vatan haini?

  Öcalan artık hem önemini kaybetti, hem de işbirliği yapmaz artık, çünkü yıllardır elbiroiği ile götünü kaldırdınız..

  Topunuzun amına koyayıım…

 26. Diablo..

  Sağdan soldan yardım bekleme.. Weni gözümü kapatıp çatır çatır sikmeye devam edeceğim.

  Salak diablo.. entelliğin sende kalsın dediğimin üzerine yarım metre kar yağdı..

  senin entelliğini sikeyim.

  sapık.. senin hayatta başardığın hiçbirşey olamaz bu kafanla, kültürünle,,

  okuduğun okullarda meşgul ettiğin sıralara yazık. başkalarının hakkını gasp etmişsin çocuğunda senin gibi salak.

  Yazılarını, düşünce zavallılığını biliyorum. senin gibi olmak niye isteyeyim?

  kültürlü insanı sayar severim. onun gibi kendi kültürümü geliştirmekvisterim. iyi eğitim görmüş bu eğitiminin üzerine sosyal felsefesini oluşturmuş, bilim yolunda başarıdan başarıya koşanın hem eğitimini hem yeteneklerine gıpta ederim.

  Ama bu sen olamazsın diablo. isterküfür et, ister doğruyu sakladığımı,kızdırmak istediğimi düşün. hiç önemli değil.vyine de söylüyorum gerçekten bir hiçsin.

  sana gıpta edemem. Ruhsal sorunları olan, yanlızlık çeken, hayatta hiçbir hedefi olmayan, başkalarının koyduğu hedeflere para karşılığında olmasına rağmen ulaşamamış, kendisi ve başkaları için sürekli hayalkırıklığı olmuş sorunlu kişilikli , asabi, narsist , özgüvensiz birisisin.

  aksi takdirde böyle yazışmazdık.

  Yazmazdım.

  Ben 50 kilo bok çuvalı olarak kalmaktan memnunum, senin gibi böyle diyor ise..

  Hiç sorun değil benim için.

  Köylü,fındıkçı, oto tamircisiyim. öyle kaldım maalesr ve öyle kalacak.
  Ama senin gibi entel olmadığıma çok memnunum.

  Sana layık, daha doğrusu senın entelliğine layık yazıyorum. bol küfürlü ve hiç imla kurallarına dikkat etmeden, bir daha kontrol etme ihtiyacı duymadan..

  • branke,bayağı güzel beceriyor seni Sinan…

   Yardıma ihtiyacı yok..

   Böylesi acınacak bir duruma düşebileceğini hiç ummazdım Müslüman..
   Kem söz sahibinindir demis biri ve de eklemis…kem sözü de aciz adam soyler demis! Ne kadar da dogru demis degil mi..

   ALLAH-U AKBAR.

 27. Ben yatıyorum abla..
  Bitirirsen eğer sabaha kadar, yaz. E mi

  Götünü çişini tutamadığın için habire helaya koşarsan, yetiştiremezsin tabi..

  Seni mi bekliyeceğmi entel sidikli..

  Bak şimdi entel dedim ya..

  Yaw.. hakikaten öyle zannediyor kendini…

  hayatında kimseden duymayınca, alay, gerçek farketmiyor yalıkavaği gülü için..

  Manyak.. yorumları kimin sildiğini merak edecek salak entel..

  • Üfffff!!!

   Mal bulmuş mağribi gibi sarıldığı, beni kötüleyecek yorumuma bak!!

   Bileklerimi kessem “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” diyen Feto’nun yorumcusu sevinir mi acaba?

   Benim her kelimesini sansürlediğim yazıya ağzı sansürlediklerimle dolu cevap vermiş.

   İspatlayamıyacağı yalan iddialarını da tekrar dile getirerek.

   Bu yüzden yorumcularla ilişkiden memnun olmalı..

   Küfür yasağı kalksın, sıçtıklarını yayınlarım cevabım ile.

   Seni gidi 4 ayaklı, “hav hav” diye koşuşturan Apo sevici yaratık.

   Nedense senin küfürlü yazıların hala duruyor.

   Bunu dedim ya, aklıma bir Çin şiiri geldi;

   İşte taş.

   İşte köpek.

   İşte taş.

   İşte köpek.

   İşte taş.

   İşte köpek.

   Taşı bu köpeğe atamazsın.

   Çünkü o köpek efendinindir.

 28. Tak..Tak…Tak..

  Ben geldim Osmanlı’nın kılıç artığı Malazgöt…

  Saf olmayan metallerin eritildiğinde,yoğunluk farkı nedeniyle altta kalan moleküllerinden farkın yok..

  İnsanlık küfüsün diğer deyişle…Tarihçiler sen gibi yaşayan ölülere bakiyyetü’s-süyuf derler..

  Ben kısaca veled-i zina diyeceğim Müslüman..

  Kılıç zoruyla mı oldun,yoksa o bedeviye domaldığın çadırda mı bilemem..

  Şöyle veya böyle Müslüman..Hadi anır…

  ALLAH-U AKBAR…

 29. Lan oğlum.. Madem entel pozuna niyetlendin, bari ne söylediğini bilsen..

  Cüruf lan o salak.. !

  Dipte kalan, istenilen kalitedir.. Öküz..!

  Yazdıklarımı okumuş, yalayıp yutmuşsun sabah..

  Aferin.. ödlek topal köpek..

  “3.Tempel’i kuracağız, önce Islam’ı şöyle bir kenara çektirelim yeryüzünde” derken, senin gibi bir aptala rol düşmesi, başarılı olamayacağınızın garantisidir..

  Niye…!?

  Islam ve hırıstiyanlık bu dünyayı terk edeli çok oldu..

  Senin uydurma Din’in de..

  Jarusalem..

  3. Tempel..

  Kim istiyor bu hedefleri..?

  Yahudiler..

  Yanlış….!

  Yahudi yok… Binlerce yıldır başkalarının siktiği o topluluk yok artık..

  Anan Çin’e kervanla gitse, orada onu çinli sikse sen çekik gözlü yahudi olurdun.

  Etiyopyalı marsık yahudi olduğu gibi..

  Soyadlarınızın hep: .. sky..berg misali babalariniz yabanci irklarin soyadi olduğu gibi..

  Kim var öyleyse..!?

  Siyonizim var..

  Tevrat’a hala inanan sözde ırkdaşların ne diyorlar..!?

  ” siyonistler allahın işine karışanlardır, tevrata inanmazlar” diyorlar..

  Kim varmış…?

  Allahın işine karışanlar, yahudinin isminin arkasına saklanan, holocaust’u kullananlar.. (Meir Margarit’i oku biraz salak..!)

  Tüm dünya halklarının ezici çoğunluğu dinlere inanmazlar ama inandiklari tek ortak sey; bir yaraticinin oldugudur.

  Bu serbest iradenin kabullendiği Yaratici gücün varliginin mantiksal ulastigi gerçek şeytanin varligidir.

  Seytani seytan yapan, allaha her türlü karsi cikmasi, yarattiklarini degistirmeye çalismasi, ilahi iradeyi sabote etmesidir.

  Allahin işine kim karişiyormuş..?

  Luzifer..!

  Luzifer’in işi senin gibi aptala kaldı ya..

  Aptalligin temel taşıdır, özüdür, aptalligina ragmen basarili olacagina inanmak..

 30. “…..Shlomo Hayim Jan 10, 2017 at 1:05 pm

  branke,bayağı güzel beceriyor seni Sinan…

  Yardıma ihtiyacı yok..

  Böylesi acınacak bir duruma düşebileceğini hiç ummazdım Müslüman..
  Kem söz sahibinindir demis biri ve de eklemis…kem sözü de aciz adam soyler demis! Ne kadar da dogru demis degil mi……”

  Evet… El Yehud..

  Düştüm bu utanç verici duruma…

  Lakin.. Yazdıklarınızın belirlediği seviye açıklıyor bu durumun sebebi..

  Başka birşeyi daha ama..

  Branke midir ne sikimdir, onun ve senin tepenize düştüğümü…

  Her ikinizin de kavrama yetersizliğiniz, beni hakkınızdaki düşüncelerimin ifadesinde tekrara düşürüyor.

  Ne sizlerin ne de benim yazdığım ” sikerim, travesti, vb..” gibi küfürler gerçek hayatta böyle olduğumuz,yapabileceğimiz, yapmak istediğimiz anlamına gelmez..

  Kendimizi nasıl ifade edebileceğimizin ulaşabileceği kültürel yetersizliğimizin dar sınırlarını, sosyal azgelişmişliğimizi, sanal ile gerçek çizgisini algılama mantığımızın zavallılığını gösterir.

  Ben sizlerden değil, kendimden utanıyorum.

  Beni ve yazdıklarımı – yazar olmadığımı defalarca belirtmeme rağmen- takip eden sizlersiniz..

  Saldırılarınız bu sanal alemde hiçbir maddi, mevkii ve doğruluk beklentisi taşımayan “düşüncelerim” kaynaklıdır ve bu düşüncelerin aksini ortaya koyamayan, küfüre dönüştürdüğünüz kendi yetersizliklerinizdir.

  Bu da benim, beni içine çektiğiniz seviyesizlikte herzaman tepenize düştüğüm ve düşeceğimin gerçeğine işaret eder..

  Bu Site kapansın istiyorsanız..

  İyi.. Hiçbir itirazım yok..

  Saldırdığınız düşüncelerimi kapatamazsınız. Ne – varsa !- mantığınızda. ne de olumlu veya olumsuz, herşeyi kayıt altına alan hafızanızda..

  Gün gelir kendinizle hesaplaşmak zorunda kalırsınız..

  Burada veya başka yerde yine yazarım..

  Veya yazmam..

  Ama “Ben varım”

  Vardım, olacağım..

  İnkar edemeyeceğiniz yaşanmışlığınızdır bu.. Benden size : “Ne olduğunuzu söylemiş ” Siz” hatıram.. ”

  İyi bakın.. Bu sayfa “ben” olduğu kadar “Sizsiniz”

  Ama ben “utanan Ben’im”

  Sizler devam edin..

 31. “…..Shlomo Hayim Jan 10, 2017 at 1:05 pm
  branke,bayağı güzel beceriyor seni Sinan…
  Yardıma ihtiyacı yok..
  Böylesi acınacak bir duruma düşebileceğini hiç ummazdım Müslüman..
  Kem söz sahibinindir demis biri ve de eklemis…kem sözü de aciz adam soyler demis! Ne kadar da dogru demis degil mi……”

  Evet… El Yehud..
  ———————————————————————-
  “Düştüm bu utanç verici duruma…
  Lakin.. Yazdıklarınızın belirlediği seviye açıklıyor bu durumun sebebi..”

  Heee!
  Ya senin seviyen? O cici küfürlerin?
  Senin seviyen o hayıflandığın statün ile orantılı, cahil kıro!

  —————————————————
  “Başka birşeyi daha ama..
  Branke midir ne sikimdir, onun ve senin tepenize düştüğümü…”

  Eveeet!
  Branke’ninkinin tepesindesin, sevin.

  ——————————————-
  “Her ikinizin de kavrama yetersizliğiniz, beni hakkınızdaki düşüncelerimin ifadesinde tekrara düşürüyor.”

  Hakkımda ne düşündüğün sikimde bile değil, sen Apo’nu sevmeye devam et!
  ————————————————–

  “Ne sizlerin ne de benim yazdığım ” sikerim, travesti, vb..” gibi küfürler gerçek hayatta böyle olduğumuz,yapabileceğimiz, yapmak istediğimiz anlamına gelmez..”

  Yazdığın küfürler “laf olsun, beri gelsin” diye mi yazılmıştı?
  Yoksa seviyesizliğinden mi?

  ————————————–
  “Kendimizi nasıl ifade edebileceğimizin ulaşabileceği kültürel yetersizliğimizin dar sınırlarını, sosyal azgelişmişliğimizi, sanal ile gerçek çizgisini algılama mantığımızın zavallılığını gösterir.”

  Neden “yetersizliğimizin” diyorsun?
  “YETERSİZLİĞİM” demelisin, “Branke midir ne sikimdir” diyerek Pandora’nın kutusunu açan sensin.
  Bana bilmem nerenden uydurduğun kimlikleri atfeden sensin, ispatlayamayınca Almanya’dan İstanbul’a köprü kurmana vesile oldum, bir teşekkür bile yok!
  Ayıptır!

  ———————————
  “Ben sizlerden değil, kendimden utanıyorum.”

  Bak burada haklısın, utanman gerek ama sende o hissin olduğuna emin değilim.

  ———————————-
  “Beni ve yazdıklarımı – yazar olmadığımı defalarca belirtmeme rağmen- takip eden sizlersiniz..”

  Söylemiştim, geniş bir okuma yelpazem var. Eğer bu siteye kayıtlı isem yazılanları, yorumları okumamam için bir neden var mı?

  ———————————————————
  “Saldırılarınız bu sanal alemde hiçbir maddi, mevkii ve doğruluk beklentisi taşımayan “düşüncelerim” kaynaklıdır ve bu düşüncelerin aksini ortaya koyamayan, küfüre dönüştürdüğünüz kendi yetersizliklerinizdir.”

  Hangi “yorum”unu küfüre dönüştürdüm?

  ———————————————-
  “Bu da benim, beni içine çektiğiniz seviyesizlikte herzaman tepenize düştüğüm ve düşeceğimin gerçeğine işaret eder..”

  “beni içine çektiğiniz seviyesizlikte”
  Seviyesizlikte üstüne laf yok, emin ol!

  —————————————————-
  “Bu Site kapansın istiyorsanız..
  İyi.. Hiçbir itirazım yok.”

  Dedim ya, “cibilliyet” meselesi. Bir insanın kayıtlı olduğu bir sitenin kapanışına nasıl itirazı olmaz?
  Yediğin kaba sıçmakta tereddütün yok demek ki!

  ———————————————-
  “Saldırdığınız düşüncelerimi kapatamazsınız. Ne – varsa !- mantığınızda. ne de olumlu veya olumsuz, herşeyi kayıt altına alan hafızanızda..”

  Kim takar düşüncelerini yahu, kendini beğenmişlik yapma, ne olduğundan hayıflandığını biliyoruz.

  ———————————–
  Gün gelir kendinizle hesaplaşmak zorunda kalırsınız..
  “Burada veya başka yerde yine yazarım..
  Veya yazmam..”

  Yaz yahu, yaz!
  Bak ne “değerli” yorumların var;

  “1071malazgirt Dec 21, 2016 at 6:07 pm
  “….Türkiye ve dünya tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir şekilde, devletin polisi başka bir devletin ülkedeki en üst düzey temsilcisi olan ve devletin koruma sorumluluğu altında bulunan bir diplomatı, bir büyükelçiyi öldürdü…”
  Yanlis…
  Gerisini yorumlamaya lüzum yok.. “

  Susamadın değil mi? İlla maydanoz olacaksın!
  ————————————————-

  “Ama “Ben varım”
  Vardım, olacağım..”
  Bizim için de geçerli bu sözler.

  ————————————————-
  İnkar edemeyeceğiniz yaşanmışlığınızdır bu.. Benden size : “Ne olduğunuzu söylemiş ” Siz” hatıram.. ”
  İyi bakın.. Bu sayfa “ben” olduğu kadar “Sizsiniz”
  “Ama ben “utanan Ben’im”

  Utanması gereken sensin, normaldir.
  Çok dokunaklı tam ağlayacağım, bir gülme tutuyor anlatamam!

  —————————————-
  “Sizler devam edin..”

  EMRİN OLUR!

 32. “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm
  Sapık mıyım ben ya?…”

  Hee.. Apla..

  Süphe etme kendinden..

  Apla.. Bak hele.. Bisey diyecen..

  Nazilli basmasi salvarini degistiriver..

  Kevgire dönmüs…

  Anan…!

  Diyorum..

  Nasil..?

  Sen eyimin apla…?

  Çalisabilecenmi..?

  Eyi..

  Bilet koçanini kapip gelem bi yol..

 33. “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm
  Sapık mıyım ben ya?…”

  Evet abla..

  Sen sapiksin..

  Sinem Koç gibi, yani senin gibi sapiklar basti toplumumuzu..

  Hamamböcekleri gibisiniz.. Heryerde..

  Sizlerin adi kisaca; ” Sapik”

  Senin kendi itirafina layik yazmak gerekir sana..

  Sadece öyle olsan…

  Sen Sinem Koç’tan daha sapiksin..

  Sahtekar, yalanci, kisilik sorunlu rumuz manyagi, sahte kabadayi, zeka seviyesi çok düsük bir toplum parazitisin..

  Son yillarda artti senin türdaslarin..

  Içinde firtinalar kopuyor..

  Yazim stilinde, tekniginde, düsünce tarzinda, konulara hakim olamama endisende yansiyorsun..

  Mutsuzsun.

  Hayatinda herkes ile sorunlar yasadin ve yasiyorsun..

  Aslinda bosuna yasiyorsun.. Çünkü sahte ” Canli’sin”

  Korkaksin..!!

  Bunu hiç yenemedin…

  Yenemeden de bir ” Korkak ” olarak öleceksin..

  Kimse üzülmeyecek ardinda biraktigin bir iki kisiden..

 34. “……..branke. Oct 11, 2011 at 11:04 pm

  Heeheheheheeeee!!!!!

  Padisahimiz cok yasasin, ileri demokrasimiz daha da ilerlesin, goklere ciksin..

  heheheheeeeeee!!!!!!…..”

  Abla bu yorum dedigin seyi nasil açikliyorsun…!?

  Burada kisniyor musun..?

  Gülüyor musun..?

  Bu nasil bir ruh hali abla..?

  Böyle bir ruh halini daha da ileriye götürüp, önünde varsaydigin iseme organin ile burada bana cinsel küfürler ediyorsun….

  Varsayimlarin seni getirdigi yer iste bu Agonie durumun..

  Bir “Hiç’sin” , ” Var” olmaya çalisiyorsun..

  Halbuki, seni hayatinda ” Var” yapan hiçbirseyin yok..

  Hiçbirseyin..

  Burada veya diger interaktif sitelerde yazdigin hiçbir analiz, fikir üretimi içeren yazin yok.

  Bir ” Hiç” oldugun için, baskalarinin ürettiklerine mecbursun..

  Senin ” Yoklugun”, baskalarinin ” Varliginin” gölgesinde köpek gibi dolasmak, oralarda kendi gelismemis benligini kandirmaya mahkum..

  Artiklar ile yasamaya mecbursun..

  Bu yüzden kendini ” Artik” olarak görmenin disavurumu, bu sekilde ” Varsayimlar, fantaziler” dünyasinda; ” Var Oldugunu” iddia etmek, yalan rumuzlarla kin kusmak seklinde oluyor..

  ” Sokarim, acitirim, entelim, agzinin payini veririm, olmayan erkeklik uzvumu agzina sokarim..”

  Bunlar senin olmak istedigin kisilikler..

  Yok öyle birsey…

  O is öyle degil..

  Sen o :” Sen” degilsin..

  Sen: “sapiksin”

  Sen: ” Korkaksin”
  Sen: ” sahtekarsin”
  Sen bir ” Hiçsin”

  Abla..

  Sanal alem senin kaçtigin siginagin..

  Kendi gerçek hayatindan kaçtigin..

 35. Müslüman işi,gücü bırakmış yazdıkça yazmakta..Manyak mıdır,ruh hastası mıdır ne boktur bilinmez.

  Hoş,çocukluğunda geri zekalı olanlar,yetişkin olduklarında da geri zekalıdırılr da,bu Apo sevici tekfirci Malazgöt,inişe geçmiş..

  Acınası bir durum…Ciddiye almamak gerekir Müslümanı…Bildiği nakarata devam…

  ALLAH-U AKBAR.

   • Apla..

    Ananin hirkasini yika da ver bari geriye..

    Bak.. Asagida senin çok begendigin yazimi tekrar arzun üzerine ekliyorum..

    Luziferin bokunu kurtarmaya götün yetiyorsa.. Buyur… Kim tutuyor seni..

    Ayrica..

    Seni ve sülaleni de Cizre’nin asagi Bodrum tatil beldesine bekleriz.. Hep Küdür, hep Küdür

    Gel, biraz isinir kemiklerin, açilirsin..

    Köprü altindaki berduslardan izin al gel e mi..!

    Bayyy.. Siu apla..

    • 1071malazgirt
     Dec 25, 2016 at 11:22 pm
     Çirilçiplak.. Saçlari kazinmis.. Kadini erkegi..

     Biliriz, çok hainsinizdir..

     Isirirsiniz…. Çok kuvvetlidir çeneniz..

     Ama bu sizin çukurlara kosdugunuzu unutturmaz.. Ne size, ne de dünyaya..

     Damgalisiniz kiyamete kadar.. Yahudi..

     Hani vaktiyle çok kuvvetli idiniz., Hatta o kadar kendinizi kuvvetli hissediyordunuz ki, Almanya’ya savas ilan ettiniz..

     Götünüzde don, ayaginizin altinda bir ” vataniniz” yokken..

     Firinlara kosarak gitmek oldu sonunuz.,

     Isteyerek, aglayarak, yalvararak, kosar adimlarla..

     Gaz odalari daha hesapli idi.. Ucuza geliyordu bu mendebur irk için..

     Simdi bir ülke çaldiniz., daha dogrusu size hediye edildi..
     Yine ayni havlamaniz depresti..

     Soguk havada ölürken sicak boka düsen serçe gibi..

     Nasil da kendinizi bir “Halk” zannedersinz..

     Civil civilsiniz 1938 deki gibi..

     Dünyaya nifak sokmak icin yine kedinizi kuvvetli hissediyorsunuz hediye ülkenizde..

     Önünüze gelen herkese yine savas açiyorsunuz..

     Gaz odalarini unutarak..

     Unutamazsiniz..

     Oradadir sizin gerçek kaderiniz., geçmisiniz, geleceginiz..

     Isiran köpek..

     Dogru.. Nasil da bilirsin irkini..

     Adinizi da herkes bilir o yüzden..

     Üstünüze diktiginiz sari yildiz gibi.. Ortak adiniz var sizin de ondan..

     Kuçu kuçu..!

     • “Bak.. Asagida senin çok begendigin yazimi tekrar arzun üzerine ekliyorum..”

      Gene mi yalan Apo sever ezik?

      Tekrar yayınlamamı “arzu ettiğim” yeri gösteremezsen yorumculara bir kütle daha eklenip” sansürlendi” mi seni?

      Köprü uzuyor, keyif ala ala domal!

      Böyle bir yazıyı ancak sen ve senin gibi 6 milyon insanın ölümüne sevinen aşağılık 4 ayaklı “hav, hav” diye ortalıkta dolaşanlar görmek ister!

      “ÖĞÜN” kendinle fıstıkçı kıro. Elit olamayacaksın, olduğun bok olarak kalacaksın, istediğin kadar kıçını yırt, hayıflan.

  • Bir de baskasindan dinleyelim arap kirmasi yahudiyi…

   Sayin A.Tamtürk’ü saygi ile aniyorum. Gerçekten bu bedevi kirmasi siyonisti evire çevire döverdi..

   Bu korkak köpek tehditler savurur ama bulusmaya götü yemezdi..

   Kaç kere sayin “As” ve A. Tamtürk buna bulusma teklif ettiler.. Hiç orali olmadi. Hatta bir keresinde Istanbul’da oteldeyim dedi, A.Tamtürk oteli aradi, yahudinin orada olmadigi, yalan söyledigi ortaya çikti..

   Böyle ödlek, salak,yalanci, bilgisiz koyu bir Türk düsmanidir.

   Yillardir ben de yazdim bu herifin gerçek yüzünü.

   Korkak topal köpek diye bosuna söylemedik bu ite..

   “…….A.Tamtürk
   Jan 14, 2013 at 10:23 am
   Arkadaşlar,

   Sizlerle fark ettiğim önemli bir ayrıntı paylaşacağım.

   Bu 1897Basil bir [b]KOKAİNMAN[/b].

   Ciddi söylüyorum.

   Belirtilerin tamamı buna işaret ediyor.

   1)Hayal ettiklerini gerçekmiş gibi anlatması

   2)Arzularını sanki gerçekleşmiş gibi anlatması

   3)Şizofreni benzeri kişilik bölünmesi

   4)Kendini dev aynasında görmesi

   5)Asla beceremeyeceği şeyleri yapabildiğini sanması

   6)Ve aşağıdaki itiraf gibi sözleri:

   [quote name=”Kokainman1897Basil”]Karsiliginda [b]cektigimden[/b] sana da verecegim. Aman dikkat, [b][u]aliskanlik[/u] yapar.[/b][/quote]

   Hatırlayın:

   -Geçenlerde bir yorumdaş Basilin iki yorumu arasındaki farkı, sanki birini bayan Basil, diğerini bay Basil yazmış gibiler diye tanımlamıştı (ki gerçekten de öyleydi; Birinde sözde saldırgan, diğerinde sözde barış meleği!)

   -2.000 Yahudi kadının çocuğunu doğrurmak için Urfaya gittiğini söylemesi!

   -Böylece çocukların TC vatandaşı olması!

   -Ve Böylece şu an 0-5 yaş arasındaki bu 2.000 Yahudi çocuğunun G.Doğu Anadoluyu İsrail topraklarına dahil edeceği.

   (Herif TC yasalarını ABD yasaları sanıyor. TC vatandaşlığının doğulan YERE değil, anne babanın tabiyetine bağlı olduğunu da bilmiyor salak)

   – sadece TSKda bulunan tanesi 180.000 dolar olan ve uluslarası anlaşmalara göre sadece kontratlı özel sipariş olarak imal edilen, ve tek tek dünyadaki tüm sayısı belli olan, çok özel bir keskin nişancı (sniper) tüfeğini, 88 yaşındaki bir bunağın, kendisine hediye(!) ettiği hayalini gerçekmiş gibi anlatması.

   -Cüce boyu ve koca göbeği ile kendini sörf yapabilir sanması. (Bir sörf tahtası üzerinde bir öküzü gözünüzde canlandırın)

   -Kendisini Ceymis Bond sanması!

   -Elini kolunu sallayarak Türkiyeye gelip adam öldürebileceğini sanıp, asarım keserim, vururum türü öldürme tehditleri.

   -Yazılarındaki kopukluklar (yazılarının sonunu *onu da bir daha sefere anlatacağım* deyip, o konuya bir daha hiç geri dönmemesi)

   -Dünyadaki önemli sayılan herkesi şahsen tanıdığını iddia etmesi. Hatta o kişilerden sanki kankasıymış gibi bahsetmesi. Örneğin; ABDdeki organ mafyasının patronu ile çook samimi dost olduğunu, M.İdil ile kendisine peynir gönderecek kadar kanka olduğunu ?KNByi de bu sayede kafaladığını sanıyorum- vb anlatıp durması.

   (Hatırlayın, M.İdil bile en sonunda dayanamayıp bu salakla herhangi bir samimiyeti olmadığını, bu şoroloyu sadece yorumlarından tanıdığını açıklamak zorunda kalmıştı.)

   :-*

   -Her yorumunda bulunan, daha bunlar gibi yüzlerce örnek sayabilirim.

   -[u]Obsesif Kompulsif Paranoid Şizofreni[/u] tanısı koyulabilecek tüm bu işaretler aynı zamanda bir [u][b]kokainmanda[/b][/u] da görülen belirtilerdir.

   .

   Ne demişti şorolo:

   [quote name=”Kokainman1897Basil”]Karsiliginda [b]cektigimden[/b] sana da verecegim. Aman dikkat, [b][u]aliskanlik[/u] yapar.[/b][/quote]

   Evet arkadaşlar,[b]burada zavallı bir [u]kokainman[/u]ı muhatap alarak yazışıyoruz.
   [/b]….”

   “……KNB
   Jan 10, 2013 at 12:08 pm
   [quote name=”Morris”]Allah Türk’e hiç anlayış gücü vermemiştir
   O çok akıllı olsa bile pervasızdır.
   Türk’ü öldür, baban olsa da
   O iyilik madeni, Yüce Peygamber
   ‘Türk’ü öldürünüz, kanı helaldir’ demiştir[/quote]

   Morris Kütahya’dan yazıyorsunuz, TC vatandaşı olduğunuzu farzediyorum. Basel İsrail’den yazıyor, biliyoruz. Bu siteye yorum asmaktan kastınızı her ikinizden de açıklamanızı rica ediyorum. Türklerin bu taşeron/ABD sözleşmeli personeli, işgal için tepemize çıkartılmış iktidarı haketmediğini mi düşünüyorsunuz yoksa Türkler hakkında bu şiirde dercedilmiş fikirleri paylaşıyor musunuz?
   İkinci şık geçerliyse, Türklere olan kininizi başka mecralarda dökmenizi rica edeceğim. Bunu yapabileceğiniz, Türklere kin kusan islamcı, tarikatçı siteler var, orada bu tür yorumlara tepki duyulacağını sanmıyorum…..”

   “……A.Tamtürk
   Jan 10, 2013 at 5:41 pm
   [quote name=”LafaTaklaAttırmayaÇalışan1897Basel”] Nihayet beklediğim soru sn.KNB*den. Hemen cevaplayayım. [/quote]

   Bir araba laf salatası yapmışsın, lafa dünya turu attırmışsın, yağcılıkta tavan yapmışsın, ama bir ton lafının arasında KNBnin sorusunun cevabı yok!

   Kaldı ki geçmişte de aynı pislikleri yine yapıp, sonra da site ahalisinden fırçayı yiyince burada kalabilmek için bu sitenin okuyucularına şu sözleri vermiştin:

   [quote name=”1897Basel”] Basta sayin KNB ye olmak uzere,bu tip hakaret ve atisma seklindeki yazismalara asla bir daha girmeyecegime serefim ve namusum uzerine soz veriyorum.Benim sozum sozdur.Kivirmaya yer yoktur.Ilgimi ceken bir yazi veya positif-negatif katkida bulunabilecegim makalelere gorus bildirme haricinde tek bir satirimi asla okuyamayacaksiniz. [/quote]

   Seni yıllardır gayet iyi tanıyan biri olarak bense elbette senin bu sözleri, sadece o anki durumu kurtarmak için verdiğini de, senin sözüne asla güvenilmeyeceğini de taa en başından beri biliyordum.

   Bu günkü haddini aşan hakaretlerinle böylece bunu bilmeyenler de öğrenmiş oldu.

   Neyse, kısa keselim acısız olsun:

   Birkaç ay önce de tüm okuyucular senin siteden atılmanı istediğinde şöyle söylemiştin:

   [quote name=”1897Basel”] Site KNB nindir. Söz hakkı da onundur. Kendisinde adresim vardır. Bana bir mesaj atması yeterlidir. [/quote]

   [b]
   Vee, en sonunda beklediğin yanıt gayet açık ve net bir şekilde geldi:[/b]

   [i](Aşağıda)[/i]

   [quote name=”KNB”] Türklere olan kininizi başka mecralarda dökmenizi rica edeceğim. Bunu yapabileceğiniz, Türklere kin kusan islamcı, tarikatçı siteler var, orada bu tür yorumlara tepki duyulacağını sanmıyorum. [/quote]

   [b]Evet, 1897Basel,

   Bu -ince saz-, yeterli mi, davul zurna da ister misin?[/b]…”

   Bu yüzsüz, karaktersiz itin salak oldugunu ben birçok kez yazdim..

   Bugün biraz degisiklik olsun istedim..

   Yarin kaldigimiz yerden devam ederiz..

   E mi..? Auschwitz artigi…?

   Babani taniyor musun…!

   Firina ekmek almaya gitme olur mu..

   Ne olur, ne olmaz..

   • Senin kadar ezik, Apo “sansürlendi” na meraklı bir aşağılık kolay kolay bulunmaz!
    Aranızdaki konuşmalara karışmıyorum.
    Ama,
    Ne yazmıştın bana?

    Gel o hafızanı “sansürlendi” beraberce!

    “Önce knb, sonra diğer yorumcular, sonra shlomo..
    Yardımvçağrısı..
    may day may day..!”

    Gel de şu alıntılarına sıçma!
    May day, ha?

    O kadar mı dötun sıkıştı?

    Ağzın başka, dötün başka konuşuyor kendini haklı çıkarmaya çalışan bir mok olamamış cahil kıro!

    Şimdi silinen yazımı sansürleyeyim sonra İngilizce klavyem ile senin ne kadar sıkıldığını (!) yazayım, madem KNB “klavye İngilizce, olur öyle şeyler” diye göz yumuyor, oyle olsun!

 36. “”Sayin A.Tamtürk’ü saygi ile aniyorum. Gerçekten bu bedevi kirmasi siyonisti evire çevire döverdi..-Cüce boyu ve koca göbeği ile kendini sörf yapabilir sanması. (Bir sörf tahtası üzerinde bir öküzü gözünüzde canlandırın)-Kendisini Ceymis Bond sanması!-Elini kolunu sallayarak Türkiyeye gelip adam öldürebileceğini sanıp, asarım keserim, vururum türü öldürme tehditleri.””

  ahahahahahahahaha…..

  Ben kendimi bildikten sonra Malazgöt…..Atış serbest…Ne ile ve nasıl mutlu olacaksan onları yaz..

  Mal ortada demiştim sana,Karamürsel sepeti veled-i zina…MAL ORTADA…ORTADA OLAN MALIN ADI DA İFLAS VE HALİFELİK….Anlayacağın Hasta Adam döndü..

  ALLAH-U AKBAR..

  • Veronica sinirli…

   Kincidir bedevi kirmasi..

   O satirlari yazarken, daha yazmadiklarini farkina varamadan yazdigini da görmez kininden..

   Dislerini sikarken ettigin küfürler etkili oluyor sanirsin..

   Ben senin neden dislerinin arasindan tisladigini bildikten sonra..

   Cevap vermeme gerek kalmiyor..

   Sen kendi küfürüne benim yerime önceden cevap vermis oluyorsun da ondan..

   Anladigini sanmiyorum ya.. Neyse..

   Seni bilirim derim, inanmak ile inanmamak arasinda gider gelir..

   Bugünkü durumun bir fiyasko ciguli..

   Iyi bir vatanseversin, lakin aptalsin..

   Seni dinleyenlerine geleceklerinde kültürel kötü tuzaklar hazirliyorsun..

   Farkinda degilsin, çünkü salaksin..

   Farkinda degiller, çünkü senin zaman kaybi oldugunu anlamalari için belli bir sürenin geçmesi gerekiyor..

   Bir daha uçagin içinde karsilarim seni filan deme kimseye..

   Firina da gitme ..

   E mi..!

 37. Yorumcuların tartışmalarının arasına bir limon sıkmak zorunda kaldım, aflarına sığınırım. :) Şafak Pavey’in çizgisinden hoşlanmam ama bu akşam kadının protezlerini çıkartacak kadar azgınca saldıranların şirretinden Allah hepimizi korusun. Başkanlık yasası çıktığında bunlar bizleri ellerine geçirirse paramparça ederler, geleceğimiz karanlık hem de çooook karanlık! :(

  • Ben de okudum haberi…

   Önce Devlet yağmalandı, sonra vatan..

   Yağmalanacak hiçbirşey kalmayınca yukarıda, halk aşağıda yağmalamaya başlayacak..

   Dedikleriniz o dönemde olacak, sınıf ve siyasi fark gözetilmeden..

   Her ikiside yok artık zaten Türkiye’de..

   Yağmalayan bir cehalet, yağmayı seyreden nankör, vurdumduymaz bir cumhuriyet kuşağı var..

   Doğanın kanunudur..

   Aç kalan önce onurunu sonra komşusunu öldürür..

 38. Aaaaa!
  Gene silinmiş cevabım!
  Yazdıklarımı sansürlemiştim halbuki.
  Malakdöt’ün yazdıklarını da sansürleyip yeniden ekleyeyim bari!

  Bu arada yeni yalanın yüzünden izdihama sebep oldum mu malakdöt?

  Hani o iğrenç şahsiyetini gösteren şahsiyetsizliğinden de iğrenç yazını “benim arzum” üstüne tekrar yayınladığın yalanının yüzünden seni yorumculara havale ettiğim?

  Nefes almaya vaktin var mı?

  Apo “sansürlendi” nı sever 4 ayaklı yaratık!

  Bekle, yazacağım.

 39. ʞǝɔǝpıƃ ɹɐpɐʞ ǝɹǝʎ ığıʇʇıƃ şı nq

  ˙˙ɯıʇşıɯǝlʎös ıɯığǝɔǝʎǝɯɹǝʌ uızı ɐlsɐ ɐuɐɯçɐʞ ǝuığılǝp ɐɟǝp nq ǝʌ nɯnğnʇʇnʇ uɐpuiɹɐʌlɐş ıuǝs

  ˙˙unsɹoʎiliuɐʎ ʞoç ǝpuıpıɯü uǝuüşüp ıɯığǝɔǝʎǝɯlǝƃ

  ˙˙ɐldɐ

 40. Bakalım bu da mı silinecek?

  “• 1071malazgirt Jan 21, 2017 at 11:42 am
  ʞǝɔǝpıƃ ɹɐpɐʞ ǝɹǝʎ ığıʇʇıƃ şı nq
  ˙˙ɯıʇşıɯǝlʎös ıɯığǝɔǝʎǝɯɹǝʌ uızı ɐlsɐ ɐuɐɯçɐʞ ǝuığılǝp ɐɟǝp nq ǝʌ nɯnğnʇʇnʇ uɐpuiɹɐʌlɐş ıuǝs
  ˙˙unsɹoʎiliuɐʎ ʞoç ǝpuıpıɯü uǝuüşüp ıɯığǝɔǝʎǝɯlǝƃ
  ˙˙ɐldɐ

  • 1071malazgirt Jan 21, 2017 at 12:04 pm
  alnA ..inay uB refes mitkis inelalüs …aluba”

  Üffff!!!
  Şifreli bir küfür dizisi!
  Ulan 4 ayaklı, “hav, hav” diye ortalıkta koşturan Apo’ nun “sansürlendi”na düşkün yaratık!
  İyi ki bunu yazan sensin, ne olduğunu biliyorsun.

  Yoksa aramızda bu müthiş “şifreli küfür” ü çözemeyecek kadar aptal bir tek varsın!

  Bakıyorum iki ziyaret arasında nefes alacak, yazacak vakit vermişler yalanın yüzünden seni ziyaret edenler!

  Yalanın mı kalmadı 6 milyon insanın ölümüne gülebilen aşağılık soykırım yanlısı?

  Küfür daha mı kolayına geldi cibilliyetsiz?

 41. “…branke Jan 20, 2017 at 8:01 pm
  Aaaaa!
  Gene silinmiş cevabım!
  Yazdıklarımı sansürlemiştim halbuki.
  Malakdöt’ün yazdıklarını da sansürleyip yeniden ekleyeyim bari!…”

  Götünle okuyup, ayni yerden yazdigin için, oraya uygun yazayim, bakalim beles kiraci beyincigin bir halta yariyor mu..?

  Kolay gelsin apla….

  ..isitnilak niniseyamres ilman nin’amtaF agnaL !..ttsssiH

  !..ireb eleh kaB

  ?!…midnefE

  ?!..ununyob nusum royimeriveÇ

  ?!…itçak im yesrib anizga naliça nekreD “!..aaaaA”

  ..nemlibeliriteg enilah ikse netaz liged nükmüm nebbiT ..rulo ed nesemnöD ..esyeN

  ?!…nislisaN !..alpA

  ?!..nimiyE

  ..adralkugos ub ibat rulo elyöb masratut kiça iyipaK ..mudlo elzen kicizarib teyifa enütsü neB

  ?!….ipak kiça im eyiN

  !..inaY ..E ?!..aluba nuslo ksA

  ..enirelkidrednög ev anas kiça mipaK ..mudroyilkeb iralnO ..etsI !..haH ..ay idrav nirelkidrednög anab inaH ?!..nuttunu kubaç en uhaY

  ?!..nalay im eniY

  ?!..kilrakethas im eniY

  ?!..kilkakrok im eniY

  ?!..alpa niselyöb eyin neS

  ..iyarub nidriveç anusortayit ridaÇ

  !.hhalllaaazaam rav nilamithi emtig eyiD “!..kiH ” niraY ..adnurukuç kob nigaya rib adnisarus nunus nidnalsay kaB ..alpA

  :eli nines milayalfal zarib leG

  ….alpA

  ..niszemeney edmela lanas iraligrayrö zusmulo igidriteg anas ninarua zusmulo nayalroz iralçu irisa ,iniralyuh neti anisid mulpot ines ,inigillaysosa nalorav natsugod ,iralkilkakrok nigidasay adnitayaH

  ..inala xoB-iahT kaçak itla nevidrem rib igidamtut nirelnerf laysos ibig “uyudgaS ,temahreM ,retkaraK ,fereS ,sumaN ,rA ” :tenretnI inay isaruB

  ..ednüzüyrey rav “arfas laysos” ülmünürög nasni acralraylim nayamlo illeb irelküdlütüyüb niçi en ,iralkudgod niçi en ;ibig nineS

  .relridzisekilhet ed meh ,musam meh eniska nirelzis ,ralno üknüç ,royikereg kemnüsüd irya nedrelzis iralnalo diolognom ev iled natsugod ,adaruB

  .zunuszusuyudgas ,zisra ,zisferes ,zisretkarak ,zussuman netaz ,nadzinigidalrif ayaynüd karapay kanyak anisaris nirelneyelkeb ednezüd ihali ,relibig nines inay ,relziS

  ..zinisilekilhet inaY

  .zinispebes anisamratruk nadralkilatsah laysos ,nadralzamkiç zusmulo inisidnek ,pizes uyulmulo adnigiltisrak nirelzis numulpoT ..zinisilkereg niçi mulpot eli zinisinarvad kitsonga ev “zinigilraV arfaS ” ub ed ikleB

  :inaY

  .rilibanalminat ad karalo ralkilrav tisrak neretsög ezib irelebürcet zimigeceyemede edle ,iralurgod zimigacayamalub kerenüsüd attayah ,zünülor tsinogatna ikedniçi mulpot admalna kifesleF

  ..etteble rav iledeb rib amulpot nuzunusulo “arfaS ” uB

  ..zunusroyide etobas inimirve nigilnasni ,karalo ürötkaf kilzistahar ,royuzob unuruzuh numulpot ibig niyam iresres eli zününöy uB .zunusroyide psag inikkah sulorav ed meh ,masay meh ,mitige meh ninasni ecin ibihas “igitnaM nasnI ” rib ilkilgas ,lamroN

  ..alpa eli isiyaloD

  ..royulo narsüh peh niçi nines namsilaç ayamtisnay inisret nunub edmela lanas ,nadnugudlo elyöb netaz attayah keçreG

  ..edrelrey kisiged nusroyizay asik asik ,eli ralzumur kisiged ,niçi nunuB

  ..royilizes nugudlo adnisaiddi sulorav eli igilicara ralizay asik zemged eyemliritsele ,niçi kememtessih thabdeb alzaf ahad inidnek ,nugudyud kilzistahar koç nadnub ed nines adnilsa ednigitkat ayev adnirvat uB

  ..ralidlak ednisimçeg karalirik adnisara irelses “tiÇ” peh acnuyob nimasay nirellayaH

  ..nusroyimayalkas unub adniralizaY

  ..nattayah nitnelkeb ,nilayah rib kitra koY

  ..idlibayalna ines ralnasni ed en ,nidlibayalna iralnasni nes en adnitayaH

  ..nidleg erelnüg ub kerenüsüd inigidlipay kilziskah acnuyob nürmö enidneK

  ..alpa ub nenrak tayah nineS

  “simsilegzA ,zisreteY ”

  ..küsüd koç niyezüd akeZ

  ..nusroyilaç inirelkeceyiy niralno ,royide süffenet iyavah nalo nalo icayithi niralnasni nalo iladyaf amulpot ,royiklak nadukyu nügreH

  ..inigidemtekah nusroyilaç eli araP ..zamrakiç ilkah ines kamla kererev araP

  ..nusroyide lugsem iralmiridlak nekrürüy adloy ,royikit ziskereg igifart ,adloy alnabarA

  ..koy nutsod ,nisE

  ..ralroyimetsi kemrev ,royimrev pavec anigilça igves nines elib ralnasni rubcem eyemves ,nekereg isemves ineS

  !..relröknaN

  ..iibat koy nicayithi aralno nineS

  ..kitra koy nicayithi ad aralnO ..nitsimla kerelib ,kereçes elrelmelzö ,elrellayah en inimamat ninirelemniskereg masaY ..iyi nirileG

  ..royila nüzüh peh inirey nininaceyeh iknamaz o acnikab aralno idmiS ..ednirelçi ralroyilkas iniraluzra ,inigilçneg ,inirellayaH

  ..nitkacalo iladyaf agilnasni ,kacayurok inirelrese tanaS …nitkacapay miseR

  ..idamlo isiribçiH

  ..klak eniy habas ,tay ,çi ,eY

  ?..eyiN

  ..itçeg eli eledacüm nitayah niçi kamamros enidnek uyuros uB

  ..eledacüm ub ines udroY

  ?!..nattayah neçeg eli narsüh ub sulutruk rib um koY ?..im zamalo sulutruk riB

  …kemterfük kararuso afed rib nos adnisathat risenet ayaynüd ephak ub ,kamalgas iniralamasay elib aslo ethas üyütnüzü irelkitte kah ,kamridnalazec keredekret nedina iralnasni röknan uB

  ..udrulo iyi eN

  ..koy iralamkak piti ines niralnasni ,koy kilatsah ,koy kugoS

  ..iyemleg ayaynüd ub iknas nidetsi im neS

  “!..zamatut elib mülÖ ..zamatut esmik ineb maska uB ” :udroyid en illikeK

  ..kararikyah irelezid ub idelyös edniçi naysi ad O ..terasec küyüb eN

  !..aynüd ephaK

  !..ralnasni röknaN

  …alpa nüsüd ev inirelzög tapak

  zev amitlu al ehcon atse areuf is omoC

  ..rirom ierrov ,oiD O

  !!..oluc ni eraf a aV

  • Vay,vay, vay!
   Beyni 5 inci sınıftaki bir sokak çocuğu kadar “yaratıcı” Apo’nun “sansürlendi”ne düşkün Nazi tohumlarının kaşarlı sosisleri ile beslenen masalcı seni!
   KNB sülalaeme küfrettiğin için yorumunu sildi diye aşağılık seviyendeki düşüş incittimi bir yerini?
   Gelellim oyununa, masalcılığına.

   “..isitnilak niniseyamres ilman nin’amtaF agnaL !..ttsssiH
   !..ireb eleh kaB
   ?!…midnefE
   ?!..ununyob nusum royimeriveÇ
   ?!…itçak im yesrib anizga naliça nekreD “!..aaaaA”
   ..nemlibeliriteg enilah ikse netaz liged nükmüm nebbiT ..rulo ed nesemnöD ..esyeN
   ?!…nislisaN !..alpA
   ?!..nimiyE”

   Keyfim gıcır, merak etme..
   ———————————————

   “..adralkugos ub ibat rulo elyöb masratut kiça iyipaK ..mudlo elzen kicizarib teyifa enütsü neB
   ?!….ipak kiça im eyiN
   !..inaY ..E ?!..aluba nuslo ksA
   ..enirelkidrednög ev anas kiça mipaK ..mudroyilkeb iralnO ..etsI !..haH ..ay idrav nirelkidrednög anab inaH ?!..nuttunu kubaç en uhaY”

   Eveeeett!

   Kıçın açık yatarsan böyle olursun ama yalanlarının seni soktuğu pozisyonlara göğüs (döt) germen gerek!

   —————————————————

   “?!..nalay im eniY”

   “Yine yalan mı!?” da ne demek?
   Senden başka bir şey beklenmiyor burada artık, köprü mühendisliği sana yakışıyor zaten!

   —————————————————–

   “?!..kilrakethas im eniY
   ?!..kilkakrok im eniY
   ?!..alpa niselyöb eyin neS
   ..iyarub nidriveç anusortayit ridaÇ”

   Bu yazma üstünlüğün (!) ile soytarılığı kim yaptı acaba?

   ————————————————
   “!.hhalllaaazaam rav nilamithi emtig eyiD “!..kiH ” niraY ..adnurukuç kob nigaya rib adnisarus nunus nidnalsay kaB ..alpA
   :eli nines milayalfal zarib leG
   ….alpA”

   Yarın “hık” diyene kadar senin ne mok olduğunu yazacağım, burada veya gideceğin yerde. Selçuklu bozması, nick’ini değiştirmezsen tabii..

   ———————————————————–
   “..niszemeney edmela lanas iraligrayrö zusmulo igidriteg anas ninarua zusmulo nayalroz iralçu irisa ,iniralyuh neti anisid mulpot ines ,inigillaysosa nalorav natsugod ,iralkilkakrok nigidasay adnitayaH”

   Bundan sonrası “fındıkçı, kıro, cahil, tamirci, Apo’nun “sansürlendi” ne düşkün, soykırım yanlısı kişiliğine eklemeye çalıştığın psıkolog bozuntusu kişiliğinin feveranları..
   Çok uzun, dötün sıkışınca masal yazmaya başlıyorsun, aklın sıra.

   Cevap vermeye değmez, benim için yaptığın analizler için müneccimini memnun etmişsin gene.
   Ve gene ucuza götürmüş seni.

   ———————————————–

   “..inala xoB-iahT kaçak itla nevidrem rib igidamtut nirelnerf laysos ibig “uyudgaS ,temahreM ,retkaraK ,fereS ,sumaN ,rA ” :tenretnI inay isaruB”

   Haklısın, baksana sen varsın, öncelikle!

   —————————————

   ..ednüzüyrey rav “arfas laysos” ülmünürög nasni acralraylim nayamlo illeb irelküdlütüyüb niçi en ,iralkudgod niçi en ;ibig nineS
   .relridzisekilhet ed meh ,musam meh eniska nirelzis ,ralno üknüç ,royikereg kemnüsüd irya nedrelzis iralnalo diolognom ev iled natsugod ,adaruB
   “.zunuszusuyudgas ,zisra ,zisferes ,zisretkarak ,zussuman netaz ,nadzinigidalrif ayaynüd karapay kanyak anisaris nirelneyelkeb ednezüd ihali ,relibig nines inay ,relziS
   ..zinisilekilhet inaY”

   Evet, senin gibiler için tehlikeliyiz

   ———————-
   ““simsilegzA ,zisreteY ”
   ..küsüd koç niyezüd akeZ”

   Onun için mi cevap veremiyor, küfüre yöneliyorsun Apo’nun “sansürlendi”ne meraklı İt?

   ————————————————–
   O faraş olmuş dötünden bu kadar saçmalık kolay mı çıkıyor, zorlanıyormusun?

   ——————————————
   “zev amitlu al ehcon atse areuf is omoC
   ..rirom ierrov ,oiD O

   !!..oluc ni eraf a aV”

   Bunu anlamadım, araştıracak kadar meraklı da değilim.

   ——————————————————–

   Biraz daha masal yaz sen, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” diyen Feto’nun yorumcusu, 6 milyoninsanın ölümü ile alay edebilecek kadar aşağılık yaratık!

  • Önce bunu kısaca cevaplıyayım Apo “sansürlendi”na meraklı soykırım yanlısı 4 ayaklı “hav-hav diye koşuşturan yaratık;

   “TRAFİK” mi dedin?

   Yalanların yüzünden yorumcularla “istişare”nden oluşan köprüde trafik yoğunluğu mu var?

   Kıyamam sana!!

   Rica etsen de şeritleri çoğaltsalar?

   Cahilsin, kırosun, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” diyen Feto’nun yorumcususun ama ziyaretine gelen yorumcular hiç olmazsa ağzını boş bırakmışlar, biraz çarpık konuşuyorsun ama idare edersin.

   Seni gidi 50 okkalık mok kütlesi seni.. (ayakkabının çamuru dahil)

 42. “….Branke Jozsi 04.10.2006 11:01:06
  Bu yazıya ikinci yorumum, belki çıkar!!! Teşekkürler Hürriyet, teşekkürler…..”

  ?!..alpa riden uB
  ?..enidnek nusroyilkiça lisan inamsipay anisafyas fitkaretni ninisetezag teyirrüH ibig tfiZ
  ..alpa royisnay niretkarak nines edniterasi melnü teda çü ilserda ürötidE nin’etiS
  ..kenrö rib iyi koç enirel’leG-tiG ikadnisiyara raltuyob iney ninigilkipas esi rükkeset nigitte etsü tsü o ,eleH
  ..zirab koç ub adizay reh nigidzaY ..alpa niszilnaY
  ..esyeN
  ?!..alpa im nilib riden izeb zifipE
  ?!..im isakrih ninennA ?!..eeN
  ..nines rav nicayithi amikab niçi niralçayithi külnüG ..nusroyitrisas peh netkeçreg ineb eli nakez uB ..alpA
  ..muroyimte karem eyid rilibalo en ednisetö nigililakezireg arnos natkidinat ineS
  ..nisadamok ednürütaretil kinilK
  ?!..im nedeN
  ..eyid riliberitib uy’ugodatrO olbaid ikleb ,eniçi nigabak ub masrayok niyeb küçük ed rib ev niyeb ara rib ,niyeb küyüb riB ..sumnulub admirasat rib hallA ed edniçi ninafak acok O nineS ..kaB
  ..izeb zifipE ub etsi iserda hagtemaki ikadrathum nunuhur ,erög e’setrakseD
  ..piyak izeb zifipE ub ikednes ,nednüzüy iralamalpak rey malpot radak çnirip kirik nininyeb küçük ev atro ,küyüb ,zeb ub nekereg isamlo ednügülküyüb kemicreM
  ..ub ibebes nunugudlo elyöb nedeN
  …nusroyidennaz isakrih ninana izeb ub nes ,acniyamlo zeb uB
  …ibebes ad ninamuyu zistahar koç ireleceg ,ed ninirelsih kipas nines ,nednüzüy isiyamlo ,zeb ub kereg isamalroz eyemnüsüd ines ,piyaliglas ninotaleM
  ..iyi ,aslak eli nunub ecedaS
  ..niredak nines nirarsi kipas ub ikednisetezag teyirrüH ,eli ibebes iralamlo nednürüt simeyukob niniralnorön ikedeglöb nelirev ida aladgimA
  …alba elyöb etsI
  ?!..um koy iseraÇ
  ..koy niçi nineS
  ..alesem nisrilibalo risen risah eli dsl ,rilibekeç to ,nesretsi kemriçeg nadamlo küy agilnasni ününüg ,initaas çakrib nalak ireg ninitayaH

  ..usotsefinam ninigitte psag iniralkah masay niniralaksab ,inigidasay zusmuzül adnisay kurom ub ,namlo simamaray atlah ribçih ednigilçneG
  ..alpa rudlod us kili etevüK
  ..iyaynüd ub te kret almad almaD …inirelzög apaK …eniçi nazU

  Bir de yazdigim son cümleleri anlamadigini buraya yazabilmen, senin aptal oldugunu bizzat yazili tescillediginin resmidir.. O satirlari ilk bakista anlayabilecek 10 yasindaki çocuk kadar zekan yok..

  Senden geriye ne kaliyor….!?

  E… Be salak..

  • Bu oyunundan bıktım, yeni bir şeylerle oyna artık.
   Düzelterek cevaplıyorum zıçtıklarını.
   ——————————-

   ….Branke Jozsi 04.10.2006 11:01:06
   Bu yazıya ikinci yorumum, belki çıkar!!! Teşekkürler Hürriyet, teşekkürler…..”

   “Bu nedir apla..!?
   Zift gibi Hürriyet gazetesinin interaktif sayfasina yapismani nasil açikliyorsun kendine..?”
   Evet, düşün bakalım cahil kıro!
   Nedir?
   Sene 2006, Hürriyet gazetesi bu günkü “Hürriyet” değil, “adam” gibi yazarların olduğu sene!
   İnsanların (hoş, sen anlamazsın) düşündüklerini yazdıkları sene.
   “Sayfasına yapışmak”
   Bu senden güzel olmuş Apo sever, Odatv’den yok olmuşsun aptallığın yüzünden.
   Hala arıyorsun değil mi beni “kötüleyecek” bir şeyler?
   Senin gbi soykırım yanlısı değilim, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Gibi mok da zıçmadım.
   ———————————————————–

   “Site’nin Editörü adresli üç adet ünlem isaretinde senin karakterin yansiyor apla..”
   Ağzında yorumcuların “sansürlendi”ı varken “bişmght.. şhtt… hö…yaoşpee..” diye konuşmaya çalışan birinin 3 adet ünlemim ile karakterimi ortaya çıkarabilen döt, sen kendine yan!
   ——————————————-

   “Hele, o üst üste ettigin tesekkür ise sapikliginin yeni boyutlar arayisindaki Git-Gel’lerine çok iyi bir örnek..”
   Ben kime ne zaman “teşekkür” edilebileceğini bilirim, cahil kıro!
   Sence “teşekkür” zamanı yanlız Apo’nun “sansürlendi”nı yediğin zaman mı? Başka hiç mi “teşekkür” etmiyorsun?
   ————————————————–

   “Yanlizsin apla.. Yazdigin her yazida bu çok bariz..
   Neyse..
   Epifiz bezi nedir bilin mi apla..!?
   Nee..!? Annenin hirkasi mi..!?
   Apla.. Bu zekan ile beni gerçekten hep sasirtiyorsun.. Günlük ihtiyaçlarin için bakima ihtiyacin var senin..
   Seni tanidiktan sonra gerizekaliligin ötesinde ne olabilir diye merak etmiyorum..
   Klinik literatüründe komadasin..”

   Gene masala girdin, laf kalabalığı için.
   ——————————————
   “Neden mi..!?
   Bak.. Senin O koca kafanin içinde de Allah bir tasarimda bulunmus.. Bir büyük beyin, bir ara beyin ve bir de küçük beyin koyarsam bu kabagin içine, belki diablo Ortadogu’yu bitirebilir diye..”
   Ooooo! Gene “diablo”..
   Çok mu acıttı seni “severken”?
   Aklından çıkaramıyorsun, “ben” olduğumu ispat edemiyorsun, kuduruyorsun!
   ————————————-

   “Deskartes’e göre, ruhunun muhtardaki ikametgah adresi iste bu Epifiz bezi..
   Mercimek büyüklügünde olmasi gereken bu bez, büyük, orta ve küçük beyninin kirik pirinç kadar toplam yer kaplamalari yüzünden, sendeki bu Epifiz bezi kayip..
   Neden böyle oldugunun sebebi bu..
   Bu bez olmayinca, sen bu bezi ananin hirkasi zannediyorsun…
   Melatonin salgilayip, seni düsünmeye zorlamasi gerek bu bez, olmayisi yüzünden, senin sapik hislerinin de, geceleri çok rahatsiz uyumanin da sebebi…”

   Neden hep kendini anlatırsın be cahil kıro?
   Bu sefer tıptan girdin, ziyaretine gelenlerden biri doktor mu idi?
   Söylüyorum, müneccimin boşuna “sansürlendi” seni!
   ————————————–
   Sadece bunun ile kalsa, iyi..
   “Amigdala adi verilen bölgedeki nöronlarinin bokuyemis türünden olmalari sebebi ile, Hürriyet gazetesindeki bu sapik israrin senin kaderin..”
   Üffffff!! (6 f, 2 ! ) Tıp uzmanlığın da mı müneccimin “ilhamı”ndan kaynaklı? Ziyaretçilerinden mi? Sormadan edemedim!
   ——————————————————-

   “Iste böyle abla…
   Çaresi yok mu..!?
   Senin için yok..
   Hayatinin geri kalan birkaç saatini, gününü insanliga yük olmadan geçirmek istersen, ot çekebilir, lsd ile hasir nesir olabilirsin mesela..”

   Benim için kaygılanman gurur verici, Sen Apo’ nun “sansürlendi”na , nazi torunlarının kaşarlı sosislerine devam et, ben kendi zehirimi kullanırım, olur mu?
   ————————————————-

   “Gençliginde hiçbir halta yaramamis olman, bu moruk yasinda lüzumsuz yasadigini, baskalarinin yasam haklarini gasp ettiginin manifestosu..”
   O senin “cahil kıro görüşün, elit olamadığı için kuduran, olduğu moktan hayıflanarak bahseden soykırım yanlısı.
   ——————————————
   “Küvete ilik su doldur apla..
   Uzan içine… Kapa gözlerini… Damla damla terk et bu dünyayi..”
   Acelem yok, vaktim gelince giderim ama senin için yazacaklarım var, okuyanlara ne mal olduğunu hatırlatacak.
   Çok ümitlenme, daha “var” ım bu aralar!
   —————————————————
   “Bir de yazdigim son cümleleri anlamadigini buraya yazabilmen, senin aptal oldugunu bizzat yazili tescillediginin resmidir.. O satirlari ilk bakista anlayabilecek 10 yasindaki çocuk kadar zekan yok..”
   Bildiğin bir lisan mı o yoksa kopyaladığın bir şey mi?
   Olamayacaksın, istediğin kadar dötünü yırt, (faraş olmuş olan) gösteriş meraklısı cahil Apo sever!
   ——————————–
   “Senden geriye ne kaliyor….!?
   E… Be salak..”
   Söyle!
   Sen 50 okkalık cahil, kıro bir mok kütlesisin, (ayakkabındaki çamurlar dahil) biliyoruz.
   See you! ( böyle yazılır kıro, öğren!)

 43. Travesti aplam benim..

  Apla dedikçe senden ” Tik” yok

  Bekledim inkar edesin.. Bakalim ne yapacak diye..

  Salvarin içine saklanmayi, etek giymeyi yegledin, bunu da yalayip yuttun ya..

  Ödlek köpek….

  Hala benden ispat beklersin..

  Niye..!?

  Bir aydir yaziyorum..” gerizekalisin” diye de, ondan yahu..

  Hiçbirseyi anlamadin.. Sen masal zannet..

  Yalan, sahtekarlik, korkaklik ve sapiklik..

  Öyle oldugunu bilir, dedigimden ürkersin, lakin ayni korkaklik, ayni sahtekarlikla aksini yazmaya çalisirsin..

  Nassin eyimin moruk travesti…!?

  2001’in travesti diablosu..

  Vallahi.. Ne diyeyim.. Gebermene az kaldi..

  Küvete gir, viagra yut, daima girdigin porno sitesini aç, hayatinda en çok yaptigin yegane çalismayi, mastürbasyonu artik yapamadigini, sosyal mastürbasyona benzemedigini o kel kafana sok, yavas yavas terk et bu dünyayi..

  Isikli’ya ben anlatirim.. Toplar seni küvetten.. Dünya kadar yoldan gelenler görmesinler bari bamyani..

  Yazdiklarimi çözemedin mi..? Kus beyinli..

  Gel, yazayim… Belki kafan kisa devre yapar. Aptal moruk..

  Basit ulan. Basit.. Bunu anla bari..

  Tu sei scemo Sorella..

  Come hai fatto a diplomarti al scuola, con la tua inteligenza?

  Che cazzo, va fan culo..!

  Salak olunca dingil, 50 okkama sevinir elbette.. Ne diyeyim.. Gülümsüyorum haline..

 44. Hurmasapı gibi biri emekli moruk..

  Sahtekar, yalancı, korkak, rumuz manyağı salak.

  Evdeki kediyi de kirletmiştir bu sapık..

  Girdi deliğine bugün.. Cumartesinden beri soruştuyor o yamuk kafası, cehaleti ile…

  Bu iş gittiği yere kadar itoğluit…

  • İnanmıyorum, özlemiş beni Apo’nun (sansürlendi) nı seven cahil kıro!

   Bakalım neler zıçmışsın burada?

   Önceki yazına cevap vermeyeceğimi düşünme sakın, aklımda güzel şeyler var!

   “1071malazgirt Jan 24, 2017 at 9:41 pm

   Hurmasapı gibi biri emekli moruk..”

   Hani “bugün yediğin hurmalar yarın götünü tırmalar” diye bir laf var ya, senin aklın sapında kalmış!
   —————————————
   “Sahtekar, yalancı, korkak, rumuz manyağı salak”

   Hala “rumuz manyağı” diyorsun ya, yetersizlik mi diyelim?

   İspatlayamadığın yalanın yüzünden yediğin “(sansürlendi) ların uzunluğu köprü oluşturdu ama yetmiyor görüyorum!
   —————————————–
   “Evdeki kediyi de kirletmiştir bu sapık..”

   Bunu okuyunca araştırdım biraz, hastalığını buldum!

   Paranoid Düşünce ve Davranışın Psikodinamiği: paranoid düşüncenin temel özelliği kişinin inkar ve projeksiyon düzeneklerini aşırı derecede kullanmaya eğilim göstermesidir.

   Yansıtma:

   Kişinin kendisi için yasak bulduğu, kabullenmediği eğilimlerinin önce yadsınması, sonra dışarıda ki bir nesneye yansıtılması ve o nesnede varmış ya da o nesneden geliyormuş gibi algılamasıdır. Freud, paranoid bozuklukta önce yadsınan, sonra yansıtma düzeneği ile yansıtılan dürtü ve eğilimlerin gizli eşcinsel dürtüler olduğunu ileri sürmüştür. Daha sonra, paranoid belirtilerin ardında aldırgan dürtülerin, kin ve nefretin utanç ve suçluluk duygularına neden olabilecek her türlü eğiliminde bulunabileceği yalnızca latent homoseksüaliteye bağlı olmadığı anlaşıldı.
   Örnek: serebral arteriosklerozu olan yaşlı, çok dindar bir erkek, bir gün evinde hizmetçi kızı sıkıştırırken karısı ve kızı tarafından görülür. Birkaç gün sonra bu adam evde karısının, kızının başka erkeklerle düşüp kalktığını iddia etmeye ve onları tehdit etmeye başlıyor. Yani ”bende kötü duygular yok, sizde var”diyor.

   Alıntıdır. Misallerini sonra yazarım; bana “pornocu” deyip Kekilli’nin sözlerini alıntı yapman gibi. Kızımızın “sanatını” yakından takip eden sensin, değil mi?
   —————————————————–
   “Girdi deliğine bugün.. Cumartesinden beri soruştuyor o yamuk kafası, cehaleti ile…”

   Delikten bahsederken seni kevgire çevirmiş yorumcular yalanın yüzünden.

   Giren navigasyon aleti olmadan çıkmakta zorlanıyormuş, doğru mu?

   Acımayacağım, güleceğim.
   ————————————————
   “Bu iş gittiği yere kadar itoğluit…”

   “itoğluit”

   Cibilliyetsizliğin kanıtı gene! Bak burada da kendini bana yansıtmışsın. Sensin yani!

   Bekle!

 45. 1071malazgirt Jan 23, 2017 at 11:37 pm
  “Travesti aplam benim..
  Apla dedikçe senden ” Tik” yok”

  Sana “ÖVÜN” yazmayı öğrettim, “ABLA” yazmasını da öğretebilirim, 5 inci sınıftaki sokak çocuğu mentalite-bilgi sahibi Apo’nun (sansürlendi) nı sever cahil kıro!
  ————————————–
  “Bekledim inkar edesin.. Bakalim ne yapacak diye..
  Salvarin içine saklanmayi, etek giymeyi yegledin, bunu da yalayip yuttun ya..
  Ödlek köpek…”

  İlk yazımda açıklamıştım, kendini hep başkasına yansıttığını, sen tekrarladıkça ne mal olduğun gözüküyor!
  —————————————-

  “Hala benden ispat beklersin..
  Niye..!? “

  İspatlayamadın da ondan!

  Müşteri kaybına uğramaktan mı korkuyorsun?

  —————————————–
  Bir aydir yaziyorum..” gerizekalisin” diye de, ondan yahu..””

  Gene aynı sorunun bak!
  —————————————-

  Hiçbirseyi anlamadin.. Sen masal zannet..
  “Yalan, sahtekarlik, korkaklik ve sapiklik..”

  Hepsi sen misin bunların?
  Hastalığına göre öylesin!
  —————————————-
  “Nassin eyimin moruk travesti…!?”

  Buna açıklama getirdim sanmıştım, söylemiştim ailece çalıştığınız yeri ziyarete gittim diye! Anlayamadın mı? Vah! Vah! Vah!
  ——————————————-
  “2001’in travesti diablosu..”

  Gene mi o seni çok “seven” diablo?

  Çok mu acıtmıştı? 2001 o zamanlar alım gücün nasıl idi bugüne kıyasla?
  Kulakları çınlasın!
  ——————————————–
  Vallahi.. Ne diyeyim.. Gebermene az kaldi..
  “Küvete gir, viagra yut, daima girdigin porno sitesini aç, hayatinda en çok yaptigin yegane çalismayi, mastürbasyonu artik yapamadigini, sosyal mastürbasyona benzemedigini o kel kafana sok, yavas yavas terk et bu dünyayi.”

  Bak gene aklında “porno” var!
  Utanma o kadar yahu, bir sürü insan var izleyen!
  ————————————–.

  “Isikli’ya ben anlatirim.. Toplar seni küvetten.. Dünya kadar yoldan gelenler görmesinler bari bamyani..”

  Gene mi münecciminin ilhamları? Gene mi bedavaya (sansürlendi) seni?
  —————————————-
  “Yazdiklarimi çözemedin mi..? Kus beyinli..
  Gel, yazayim… Belki kafan kisa devre yapar. Aptal moruk..
  Basit ulan. Basit.. Bunu anla bari..
  Tu sei scemo Sorella..
  Come hai fatto a diplomarti al scuola, con la tua inteligenza?
  Che cazzo, va fan culo..!”

  Senin o cahil, kıro, Apo’nun (sansürlendi) nı seven bilincinle İtalyanca’yı bilmeyen herkesi “tastikli aptal” yapan yorumunun kimleri kapsadığını bile aklına getiremeyen it, onların zıçtığı mok bile olamazsın!

  Beni cehenneme gönderen temennilerini anlasam ne olur? Anlamazsam ne olur?

  Yazıları ters çevirmeyi, başka dilde hakaret etmeyi bir bok sanan aşağılık seni!

  O faraş olmuş deliğinden dökülen beyin dediğin boku yesen sana daha fazla faydası olur, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen it!

  ——————————————

  “Salak olunca dingil, 50 okkama sevinir elbette.. Ne diyeyim.. Gülümsüyorum haline..”

  Yazdıklarımdan sonra suratındaki sırıtma hala mevcutsa az yazmışım demektir, söyle de ona göre yazayım !

 46. Hoşgeldin keçi sakalı sever Apla.

  Gözümüz burada, neşemiz aptallığında kaldı..

  Nuran ne diyecek bu işe merak ediyorum…

  Güzelbahçe’ye Gül dikmeye gelince umarım civarda olursun..

  Nezaman dikim mevsimi olur bilemem..

  Hayat sürprizlerle oyalar insanın gözünün ferini..

  Siiiiuuu Apla..

  • Hala mı “apla”?

   Öğrenirsin cahil kıro, öğrenirsin.

   Ne oldu Freud’un “eşcinsel” diye tanımladığı Apo’nun (sansürlendi) soykırım yanlısı it? Yalıkavak’tan vaz mı geçtin? Torba’da hayvanlar barınağında yerli sosisler hazırdı halbuki.

   Senin gibilerinin karakter özelliğinde tehdit etme de varmış.

   Doğru!

   “Nuran” ? Yeni bir “diablo” mu?

   “Güzelbahçe nerede?

   Yeni bir ”yalan” mı başlıyor burada?

   Git , Güzelbahçe’ ye mi, Apo’nun (sansürlendi)ni yemeye İmralı’ya mı gideceksin, nereye gidersen git!

   İnternet istediğim IP ile yazmamı sağlıyor fındıkçı cahil kıro! Sen araştır daha!

 47. Travesti apla.. Selamün aleyyyyküüüüm..

  Sen inkar etmeye devam et..

  Benim seni bilmem yeter..

  Araştırma çok önceden tamamlandı..

  Korkaklık sapıklığın kölesi olunca, Yalıkavak gülü Nuran’ı bilmezden gelir ve satar..!

  Nuran bu durumda ” onun, bunun” oluyor apla…

  “Adım” ne demiştin apla…?

  • Gene mi gelen giden (sansürlendi) arasında yazıyorsun Apo’nun (sansürlendi) nı seven it?

   Nefes al bari.

   Delikten bahsederken navigasyon aletini kullanıyormusun?

   Tık yok mu?

   1071malazgirt
   Jan 29, 2017 at 10:58 am

   “Travesti apla.. Selamün aleyyyyküüüüm..”

   Ailenin çalıştığı yerden mi geliyorsun, ağzında tadı var gibi!
   —————————-

   Sen inkar etmeye devam et..

   Benim seni bilmem yeter..

   “Araştırma çok önceden tamamlandı..”

   Devam et, bir gün cevabın da olabilir belki!

   ————————————–

   “Korkaklık sapıklığın kölesi olunca, Yalıkavak gülü Nuran’ı bilmezden gelir ve satar..!

   Nuran bu durumda ” onun, bunun” oluyor apla…”

   Gene bir “diablo” masalına girdin, hayırlısı!

   Bu kadar mı düşkünsün yorumcuların (sansürlendi)na?

   Öylesindir, Freud bile senin gibilere “eşcinsel” dedikten sonra!

   “Tehdit etmiyorum apla..”

   Bana mı öyle geldi?

   Moderatör bile anlamamış!

   Vay canına!
   —————————–

   “Adetim değildir..”

   Adetin değil, eşcinselliğinin karakteristliğidir!

   “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen it!

 48. Moderatör…

  Yorumcular…

  Ciguli…

  elin niye hep kapinin kolunda apla..?

  Ben biliyorum da, baskalari biliyor mu, iste onu bilemem..

  Müneccim diye umutsuzca umutlandin ama.. Kazin ayaginin öyle olmadigini pekala biliyorsun..

 49. Bakıyorum gene mesai arası yazmışsın, nefes al yahu!

  “Adin neydi apla..?”

  Bu akşamlık “SİNAN” olsun, aşina gelsin sana!

  —————————————-
  “Hayatin boyunca sattigina Nuran Yusuf dersek, sen ne oluyorsun bu durumda?
  Pezevenk..?”

  Ben “branke”yim, sen ise Apo’nun, münecciminin, nazi tohumlarının, yorumcuların (sansürlendi) na düşkün Feto’nun yorumcusu bir itsin. Yeni yalanın başlamış, gene ziyaretçı sıkıntın olmayacak, sevin!

  ——————————————-
  “Adin neydi apla senin….!?
  Gecikmenin sebebi yusuf yusuf olabilir mi..?”

  “diablo” mu, yusuf mu? Hadi gene müneccimine ver!

  ——————————–
  ““Bilmedigin..!” güzelbahçe senin neden tehdit algilamana sebep oldu apla..?”

  Tehdit algısının “güzelbahçe” midir nedir, onunla alakalı olduğuna müneccimin (sansürlendi) ndan sonra mı karar verdin?
  Eski yazılarını oku, cahil Apo sever it!

  ——————————————
  “Telaslaniyorsun..
  Iyi degil bu..
  Senin için..
  Sorulara cevap vermiyorsun..”

  Senin sorularına cevep vermeyen senden beter olsun, Soykırım yanlısı, kaşarlı sosis düşkünü cahil kıro!

  ———————–

  “Neden..?
  Korkuyor musun..?
  Yolun sonu seni ürküttü mü yoksa..?”

  Hayrola? Yolunun sonuna mı geldin?
  Acelen mi var?
  Eğleniyorum işte!
  ———————————————–

  “Hep ayni seyleri tekrar ediyorsun..
  Bu senin iyi bir satranç oyuncusu olmadigini gösteriyor..
  Telaslanma…
  Sorularima cevap vermeye ne dersin..!?”

  Yerinde edilen aşağılamalar şiir gibidir, tekrarlamaktan zevk alıyorum.
  Her yazımda ne olduğunu görüyorsun bari.

  ————————————————
  “72 yasindaki kalbin buna daha fazla dayanamaz..”

  Çok yaşlı yaptın beni bilmeden, ayıptır!
  ——————————-
  “Neye dersin..?
  Cevaplarini bildigin seyleri soruyorum sana..
  Basit..
  Cevap vermeyi düsünür müsün..?”

  Dedim ya, sana cevap vermeyen senden beter olsun diye!
  Ama yok kimse senden beter olamaz, eşcinsel olacaksın, soykırım yanlısı bir aşağılık olacaksın, Apo’nun (sansürlendi) na doyamayacaksın, bir de üstelik psikolojik bir hastalığın olacak!
  Zor be, senden kötü olmak çok zor!

  ————————————-

  “Moderatör…
  Yorumcular…
  Ciguli…
  elin niye hep kapinin kolunda apla..?”

  Sen A. Tamtürk’ün yazılarından medet umarken kapı koluna değil, başka bir şeye sarılmıştın ama.
  ———————————–
  “Ben biliyorum da, baskalari biliyor mu, iste onu bilemem..”

  Tabii, senin gibi her boku bilen biri bilmeyecek de kim bilecek?

  Var mı Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinde senin gibisi?

  —————————————–
  “Müneccim diye umutsuzca umutlandin ama.. Kazin ayaginin öyle olmadigini pekala biliyorsun..”

  Müneccimin aklına gelmiş, hadi git ver, kurtul.
  Rahatla, genişle.
  İyi uyursun!

 50. Karını niye inkar ediyorsun…?

  Koruyamıyor. sahip çıkamıyorsun..

  Çünkü “k o r k a s ı n !”

  Pezevenk olmayı tercih edecek kadar..

  Hmmm..

  Kötü bu korkaklık…Diablo..

  Adını. karını ve iki çocuğunu inkar etmen…

  Hayatın boyunca yaptığın gibi..

  Değil mi Yalıkavak gülü..?

  Sen olmak böyle birşey işte..

  Ölümün sahnede sarıyor seni..

  Koskoca bir 72 yıl..

  Neden doğduğu meçhul bir sapığın, herşeyi inkar edebileceğini düşünürken. kendini ve hayatını inkar ettiğini görüyoruz..

  Zavallı mahluk..

  Küvete girmeyi düşünmüyor musun..?

  İğdiş halinle porno sitene gir, al ikiadet viagranı. kabak kafanı eğ ekrana…

  Kendi hayallerini göreceksin yansıyan suratında..

  Kapat gözlerini…

  Kalbini dinle..

  Atışlarının hızında nasıl ciğerinin. kokuşmuş yaşlı tüm organlarının içine nasıl pıs tükürdüğünü. fuzuli vücuduna artık istemeyişini dinle…

  Gözlerini beiki hiç açmak istemeyebirsi belki..

  Onada mı cesaretin yok…?

  Ellerinin titremesi kalbinin iletisidir apla..

  Ölüyorsun..

  Sahnede..

  Burnundan kan gelmesi iyidir sabah pisliğinle..

  Uykusuz geceni atlattığının imzasıdır..

  Ya bu gece..?

  Ya da yarın..?

  İlaçlarını unutma küvette kalmaya cesaretin yoksa…

  Yaşadığın çarpıntıların sebebidir elbette o ilaçlar..

  Başka ne olabilir ki..? Değil mi..?

  Adını yazmayı unutma..

  E mi..

 51. Edepli edebinden susar, edepsiz ben susturdum sanır..

  Edep yahu her ülkeden kovulan Müslüman..

  Edep yahu vizesi olduğu halde medeni ülkelere giremeyen Müslüman..

  ALLAH-U AKBAR..

 52. Kolay gelsin Yalikavak gülü travesti apla..

  ˙˙˙unsunƃɹoʎ

  ˙˙unsɹoʎülzö üɯülö

  ˙˙uisşiɯɹǝʌ dɐʌǝɔ ǝɔuö ɹɐllıʎ uǝs ɐunɹos unğnpɹos ɐʎɐʎuüp ǝʎip “¿ɐʎ uǝq ɯıʎıɯ ʞıdɐs”

  ¿¡˙˙(¡)ɟnsnʎ unsnɯ ɹoʎipǝʞɹɐɟ nunğnplo ilnznɟ ɐpɐʎuüp nq ǝluilɐɥ ɥnɹ nq

  ˙˙uıslɐʇdɐ ǝʌ ʞıdɐs ɹɐpɐʞ ʞɐɔɐɹos ɐʎɐʎuüp ‘dızɐʎ ǝʇʇǝuɹǝʇui uiçi ʞɐɯʎnp uɐpuısɐʞşɐq

  ¡˙˙uısʞıdɐs ˙˙ʇǝʌǝ

  ”…¿ɐʎ uǝq ɯıʎıɯ ʞıdɐs
  ɯd 60:8 ʇɐ 4102 ‘1 uɐɾ ǝʞuɐɹq˙˙…“

  “ɐuılʞɐ” unʇsop ǝʇɥɐs o uɐʇɐplɐ ɐɔunʎoq uıʇɐʎɐɥ iuǝs uǝʞɹǝʞǝç ǝʇsǝɥɐ ɐğnlznsuos iɹǝlʞǝɹüʞ ‘uǝs unslo sɹǝp ˙˙ɐuɐs ɯıʎɐʇɐlɹıʇɐɥ ɹɐɹʞǝʇ ıuızɐʎ ipuǝʞ

  ˙˙ɟnsnʎ üʞuüç uıslɐʇdɐ

  ˙˙ɐpuızɐʎ uılɐ şıɯɹɐʌ ɐp ʞɐɯlo iƃuǝʌǝzǝd ‘ʞɐɯdɐʎ isǝʎɐɯɹǝs ɐsɐɯ ıuıɹɐʞ ɐpunuos

  ˙˙ʇǝɯizǝɥ ɹiq ǝlʎöq ǝʇşi ‘iɹiq uɐpuıɹɐlʞɐɹnp uos uiuiɹǝpɐʞ uiuǝs

  ˙˙ǝpɹǝʎ ɐʞşɐq ɐɥ ‘ɐpɐɹnq ɐɥ

  ˙˙uipzǝɯǝʎǝllǝƃuǝ ıuɐɯɐşɐʎ ıɹɐlunq ǝpuiɯǝp uos uüuüɹɯö

  ˙˙ɹǝlzisʇǝʎɐɟiʞ ɹɐpɐʞnq ‘zılıɔ ɹɐpɐʞ nq uiɹǝlʞǝuǝʇǝʎ ɯüʇ uığıpuɐui ˙˙ɹɐpɐʞ ɐʎɐɹnq uǝʇisɐdɐʞ

   ˙˙˙unsɹoʎıɯɐzɐʎ

  ˙˙ǝʎip uisǝɹöƃ ıuığıpɐɯlo uıuısɐɯiʇli ɐɯɐşɐʎ ığılʞıɹıʞ lɐʎɐɥ ɐʇɟɐɹɐʇ ǝʇö ‘isǝɔuö unğnlnɔloʎ uos ɐuɐs şıɯɐlɹızɐɥ ıʎɐɹnq uiɹǝpɐʞ

  ˙˙ɐpɐɹnq uıpuɐʎɐp ɐuıɹɐlɹıuıs ipuǝʞ ‘uiplǝƃ

  “˙˙uɐpuığılʞɐʞɹoʞ ” uiğipǝɯǝʇsi ʞǝɯliq ɐɯɐ uiğipliq dǝɥ  “uɐpuɐlɐʎ” iʞǝpuiçi unsɹoʎüʞɹü

  ˙˙olqɐiD uüpɹöƃ ɐpɐɹnq “iuǝs” ‘uǝs

  ˙˙ʞüpɹöƃ ɹǝqɐɹǝq dǝɥ ɐpɐɹnq nunğnplo ɹipǝpʞnɯ ɐʎɐɯʇɐşɐʎ ɐuɐs ıuıɹɐluɐlɐʎ üʇöʞ ɐɥɐp ʞoç uıuığılʞɐʞɹoʞ ǝɯǝɯǝpǝ ɟɐɹiʇi ǝuipuǝʞ nunğnplo “uɐlɐʎ “uıuıʇɐʎɐɥ

  ˙˙unsɹoʎışɐʎ ıuıɹɐluɐlɐʎ o ipɯiş

  ˙˙uıɹɐluɐlɐʎ ipuǝʞ uiuǝs ‘uıɹɐlʞıpɐşɐʎ ɐʇʞɐzn uǝp,ǝʎiʞɹüT ǝpuiɯǝuöp ǝɯşilǝƃ uıuıʇɐʎɐɥ

  ˙˙uısʞɐʞɹoʞ ǝʌ uısılşɐʎ˙uisliğǝp ǝliq ılşɐʎɐʇɹo

  ˙˙ǝʞuɐɹB ˙˙uǝs

  ˙˙ɐɹiz ɹǝlɹiliq iʎi ʞoç ıuıɹɐlʞɐɔɐʎɐɯɐʎɐşɐʎ iqiƃ iɹǝlʞipǝʇsi ɐlsɐ

  ˙˙ɹıpıɟɐɹiʇi ilziƃ ǝpzös uıɹɐlʞılʞɐʞɹoʞ ǝʌ ʞilliɥɐɔ ‘ʞilzisɹǝʇʞɐɹɐʞ ‘ʞilzisʞǝuǝʇǝʎ ‘ʞilzisiɹǝɔǝq ‘ʞıluɐɯşid ‘ɯǝlzö :siʞɐliq ˙˙zɐɯışɐʇ ıɯɐluɐ ɐɯuɐʞsıʞ uɐʇʇɐʎɐɥ uɐlɐʞ ɐʇɹɐ ǝʌ iʞipɯiş ‘ıʇɐʎɐɥ ɹiq uɐlo ɐʇʞɐɯuɐşɐʎ ‘şıɯuɐşɐʎ ɐʎısɐʎop :ɯiʎǝp nq

  ˙˙uiçi iɹǝlʞipǝʇsi ʞɐɯʎɐs şıɯɐɯuɐşɐʎ çiɥ ıuıɹɐlʞıpɐşɐʎ ˙˙ıuɐsui şɐʎɐʇɹo ɹǝp “¡˙˙ɐsıķ ʇɐʎɐɥ”

  ˙˙uislǝƃ ɐuılʞɐ uığıʇşɐlop ɐpuıɹɐluıʞɐʎ ʞoç uıuɐ ıɹɐlʞɐɔɐʎɐɯɐşɐ ɐlsɐ nunğnɯɐd ǝuɐɥlɐs ǝpuüʇöƃ uǝpǝɯǝpǝɯzɐɥ ıɹɐlɐɯʞol o unğnʇʇnʎ

  ˙˙uüşüp ıuıuɐɹsüɥ nq ɐpɐɯʞol ɹǝɥ uiğipǝuğiç

  ˙˙uiçi uiuǝs çǝƃ ʞoç ıiʇɹɐ

  ˙˙ǝʞuɐɹB uisɹǝpǝʞɹɐɟ uǝʞɹɐlɹɐɹos dɐsǝɥ uǝpuǝs uıuıɹɐlʞılşıɯuɐşɐʎ  ıuığıpɐɯɐʎɐlɐɔɹnʞ çiɥ ıuıʇɐʎɐɥ ipuǝʞ ‘ǝɔuiçǝƃ ʞɐɹɐʎɐlɐɔɹnʞ ıʎɐɹnq ıʎɐɹo uüɹɯö ʞıllıʎ iʞişiɯʇǝʎ

  ˙˙ɹipiɹǝlǝɹʌǝp ıɹɐlʞnplo uıʞɐʎ ǝɯülö ‘uüƃ  iɹǝlʞipuǝɹğö iuiɹǝlʞǝɔǝʎǝɯǝɹiʌǝç ǝʇʎq ǝli ɐpiʌɐuɹoʇ iʞǝpuiɹǝllǝ ‘ɹǝliqiƃ uiuǝs ülɹüzö iɾolouʞǝʇ

  ˙˙ʞnɹoɯ ɹıpıɔɯɐʞiʇui ǝʌ ɹüpuüʇsü uɐpuɐzıɟɐɥ uiuǝs ʇǝuɹǝʇuİ

  ˙˙uɐpuo ɐp ɹıʞɐɹıq iɹǝƃ ɐuızğɐ ıuıɹɐlʞıʇçıs ǝʌöp ǝʌöp iuǝs ǝpɹǝʎɹǝɥ ‘uüƃɹǝɥ ˙˙ɹılɐʞ ɐpunɹoz ʞǝɯuǝɹğö ıuığıpɐɯlo ǝlʎö ‘ɹilǝƃ uüƃ ‘uığiılılɐʞǝziɹǝƃ  uǝpǝuuɐz ɐlǝɥ iɯnɯn uığıʇʞɐɹıq uǝpǝɯǝlziɯǝʇ ɐp dıçıs  ‘iɹǝlɹǝʎ uığıpɐşɐʎ ɐɔznsɯnʎop ıuığıĺʞıdɐs ‘uığıʇdɐʎ uoʎsɐqɹüʇsɐɯ lɐʎsos ˙˙ɹɐʞıs zɐɹiq üuüʇöƃ ʞnşnɹnq o uɐlo  ığɐuʎɐʞ uüuüğülzüszüʎ ʞiuoɹʞ ‘ɐpɐɹnq

   ˙˙uɐʇʞoç uiʇşiɯǝp “¡˙˙iuɐʎ şnɯlo ǝu ˙˙ǝǝǝ ” ʞıpʎɐslo ǝzüʎzüʎ

  ¿˙˙olqɐip iɯ liğǝp ziɹiliq uǝq ǝp ɹiq ‘uǝs ɹiq ɐpɐɹnq ıuığıpɐɯlo uɐlɐʎ

  ¿¡˙˙ıɯ uɐlɐʎ

  ˙˙ʞɐunq şipği’ʞɐʞɹoʞ ‘ıɔuɐlɐʎ ‘ɹɐʞǝʇɥɐs

  ¿¡˙˙npʎnɯ ɹnlnɹʌɐs ɐʎıʇuıdɹɐç uɐpıʇuıdɹɐç ‘iqlɐʞ ılşɐʎ uǝʞǝç ıuısɐzǝɔ uiğilʞuǝʌǝzǝd ǝʌ ʞılʞɐʞɹoʞ o uǝpǝ ɹɐʞui ıuısıɹɐʞ ‘ıpʎɐsɐɯlo ǝlʎöq ˙˙ʞɐʞɹoʞ uǝpǝ ɹɐʞui ıuısıɹɐʞ ʞıllıʎ pǝʎznʇo

  ˙˙iğǝɯʞǝ uiuiʇsǝʌɐɹʇ ʇnɯn ˙˙uɐpuıɹɐlıʇuıdɹɐç ǝplɐɥɹǝɥ ɹoʎıuɐs ɹıɹɐʇɹnʞ ˙˙çɐli ǝuüʇsü çɐli

   ¿¡˙˙ɹɐʌ ıɯ uıʇuıʞıs ɹiq ¿¡˙˙ɐldɐ iʞ uǝpǝu

  ˙˙unsɹoʎiɯǝpǝ ɹɐɹʞǝʇ ülɹüʇ ɹiq ‘ǝɔuiliuǝp ”  ¿zıuısıɯ ɹɐlɹɐɹʞǝʇ ızıuıpɐʎos ǝʌ zıuıpɐ ” ɐɯɐ  ɹoʎipǝ ɐippi ıuığıpɹıʇdɐʎ uɐʌɐʇ ǝuiuǝʌüƃzö ‘ʞǝɹǝʎip ” iszoJ ǝʞuɐɹq ɯıpɐ”

  ˙˙unsɹoʎıɯɐʎnʎn iɹǝlǝɔǝƃ ɐɯɐ unsɹoʎülʎös iuiğiʇʇiƃ ɐunşoɥ ʞoç

  ¿¡˙˙ɐldɐ iʞ uǝpǝu

  ˙˙iʇsǝʌɐɹʇ şipği ɹoʎıɯɐʎnʎn iɹǝlǝɔǝƃ

  ˙˙ɐʎɐʇɹo ɹɐʞıç ɟnsnY  ʞǝɔǝliqǝʎip “¡˙˙˙ɯilǝʇuǝ ” ǝuipuǝʞ ‘uɐsɹɐlsos ǝli ığılʞıdɐs uǝpiƃ ɐznsuos ‘ɹǝlʞǝ ʞılʞɐunq ɐɔloq ǝuiğilliɥɐɔ ǝli iɹqiʞ ‘ǝpuiɹiq iqiƃ ʞnɹoɯ ilǝçɥɐqlüƃ uǝpǝuuɐz lǝʇuǝ iuipuǝʞ

  ˙˙ɹılıq ıʎı ɐɥɐp ziɯɐldɐ ülüƃ ʞɐʌɐʞilɐʎ

  ¿ ˙˙ɹipǝu ɹǝlşiɯǝp iɯ ”  ¡˙˙zɐɯɐlnq iuiqip uıuığıllɐʇdɐ ipuǝʞ uiʞɐl ‘ɹnlnq lüƃ ɐʇʞnğos iɹǝɥɯǝz uɐʎɐɹɐ ”

  :ɹǝlɹǝp ǝu

  ˙˙˙ıiuiɹǝlʞipɹipliq ɹɐpɐʞ ǝu

   ˙˙iuiɹǝlʞipliq

   ˙˙ɹoʎıɹɐ

  ¿˙˙uiiiiisǝpɹǝlǝɹiu

  ˙˙˙ɐldɐ ˙˙oooollllǝɥ

 53. “…branke Jan 29, 2017 at 8:46 pm
  Dedim ya, sana cevap vermeyen senden beter olsun diye…”

  Hiiiişşştt..! Moruk travesti pezevenk Yusuf Yusuf…

  Hadi, iddia ettiğin o özgüveninle yazıver bi yol..

  Adın ve soyadın ne demiştin..!?

  Bekliyoruz…

 54. “…….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi…..”

  “……www. hurriyet.com.tr Branke Jozsi 22.9.2006 13:56:53 … …………”

  Adın ve soyadın ne demiştin apla…?

  Bekliyoruz….

 55. “…….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi…..”

  “……www. hurriyet.com.tr Branke Jozsi 22.9.2006 13:56:53 … …………”

  Adın ve soyadın ne demiştin apla…?

  Bekliyoruz….

 56. “….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi.

  branke Jan 3, 2017 at 7:39 pm
  . “branke” benim “nick” imdir, lakabım değil,
  “benim nick’im dir, lakabım değil demektir o, o kadar! “Branke” benim ismim değil dedim mi Müneccim meraklısı?

  brankeJan 4, 2017 at 1:27 pm
  Ben adımla yazıyorum, sende o göt yok! Müneccim ve Nazi tohumları tarafından faraşa dönmüş bir delik var beyninin göründüğü!

  www. hurriyet.com.tr Branke Jozsi 22.9.2006 13:56:53 … …………

  Apla…

  Karısının pezosu moruk travesti…

  ” Adın soyadın” ne demiştin…!?

  Bekliyoruuuuuz buruşuk götlü Yalıkavak gülü….

  Apla..

  Bir sayfa yazıyorsun.. Iyi hoş da… Bir basit soruya cevap vermiyorsun..

  Hani özgüvenin vardı..?

  Madem yalancı, korkak, pezevenk, çocuklarının pedofili, bunak, aptal, sapık, karaktersiz, şerefsiz, ibne değilsin, niye bir sayfa yazacağına, adın ve soyadını tekrarlayamıyorsun..!?

  Jozsi’yi de mi inkar ediyorsun şimdi..?

  “.. . branke jozsi. 12/08/2014. Trafik canavarları gurubu. “18 bine yaklaşan üye sayısıyla” demek bu kadar çok potansiyonel trafik canavarımız var Muğla’da…”

  Sürücünü güncellemeyi unutma. E mi..? Geçen sefer ağzına yüzüne bulaştırmışsın..

  Adın ve soyadın ne demiştin apla..!?

 57. “Apla..
  Bir sayfa yazıyorsun.. Iyi hoş da… Bir basit soruya cevap vermiyorsun..
  Hani özgüvenin vardı..? “

  Behey Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, olduğu bok kütlesine hayıflanan it!

  1—-
  Sana sorduklarıma karşılık olarak yazdığın masalları düşün.
  2—-
  Muğla’ da, hatta Türkiye’de, Avrupa’da filan “branke” ile başlayan rumuzların yasaklanmasın öngören kanun tasarısını o çok svdiğin Apo’ya ilettim, sen ve senin gibiler sayesinde meclise girerse sunar senin için!
  3—
  “ Adın soyadın” ne demiştin…!?”

  Dememiştim hiç bir yerde!
  Hırsızlığın ile bulmaya çalıştıklarını al, dür, münasip bir yerine monte et!
  ————————————————

  Hani sana “mizah anlayışın yok” demiştim ya, varmış bazılarına göre!
  Odatv sana “en güldürücü yorumcu” ödülü vermiş!
  Ödülü aldığın yorumunda hanımından, çocuklarından bahsetmiştin, hatırladın mı?
  İstersen yayınlarım onu da!

  Merak etme, hanımına çocuklarına küfretmeyeceğim, “orospu –piç” demeyeceğim senin hayal gücü mahsullerindekilere ettiğin gibi. (münnecciminin (sansürlendi) nın verdiği ilhamlar diyelim.)

  Cibilliyetsizlikte, aşağılıkta derece yaptın, Nazi tohumlarının kaşarlı sosislerini sever it!

  Demiştim, senin kadar adi olmak zor, hatta imkansız!
  ——————————————

  Eğer benim böyle “hanımdan-çocuktan” bahseden bir yorumum olsaydı havalara uçardın değil mi Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, olduğu bok kütlesine hayıflanan it! …

  Sen münecciminin (sansürlendi) verdiği ilhamlara, yalanlarına sarılmaya devam et!
  —————————————-
  “Karısının pezosu moruk travesti…”

  Hah şöyle!
  Kişiliğine dön aşağılık, cibilliyetsiz olduğu bok kütlesinden hayıflanan faraş!
  —————————————

  Madem yalancı, korkak, pezevenk, çocuklarının pedofili, bunak, aptal, sapık, karaktersiz, şerefsiz, ibne değilsin, niye bir sayfa yazacağına, adın ve soyadını tekrarlayamıyorsun..!?
  “Jozsi’yi de mi inkar ediyorsun şimdi..?”

  Yasak mı?

  Senin iznine mi tabi?
  ————————————

  Senin bu yazılarını görse sana “en güldürücü yorumcu” diyenler, bu yazılanları okusalar, her cevapta itin götüne sokulup çıkarıldığın için şimdi sana “en acınası yorumcu” ödülünü de verirler.

  “.. . branke jozsi. 12/08/2014. Trafik canavarları gurubu. “18 bine yaklaşan üye sayısıyla” demek bu kadar çok potansiyonel trafik canavarımız var Muğla’da…”

  Devam et, bulduğun yorumlar (her kime aitse) korkunç(!)

  Utanç vererici (!)

  Tıpkı senin Apo, müneccim, Nazi tohumlarının kaşarlı sosislerine olan düşkünlüğün gibi!

  Bahsettiğin “trafik canavarları” da (sansürlendi)ler seni.

  ——————————–

  Sürücünü güncellemeyi unutma. E mi..? Geçen sefer ağzına yüzüne bulaştırmışsın..

  “Adın ve soyadın ne demiştin apla..!?”

  Dememiştim, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, olduğu bok kütlesine hayıflanan it! …
  Hırsızlığa devam!
  —————————————
  Neyse,
  Hanım, çocuklar nasıl?

  Yorumunda çocuklar “ders çalışıyorlar”dı, okuyup babaları gibi eşek olmadılar, değil mi?

  Şaka, lan şaka!

  Eşeklere neden hakaret edeyim ki?

  “ Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, olduğu bok kütlesine hayıflanan it! …”

  Gibi güzel ifade edilebilinecek bir yaratık olmaktan “ÖĞÜN” üyorsan seni eşek yerine koymak ayıp olur!
  —————————————–

  Haaa, bir de “..? Demek ki bir ben ve bir @Hilkat Garibesi PKK`liyiz bu durumda..! “

  Diye bir itirafın da var, yazılarının bir yerinde!

  Onu da dür, münasip bir yerine monte et, feto’nun yorumcusu it!

  See you poofta!

  Branke-yusuf-diablo-ciguli-jozi-diabolik…….
  Her kim isem!!!

  Rüyalarına bile girmişim lan!!!

  Çıldırıyorsun, kuduruyorsun!

  Hakkımda olduğunu sandığın her boka sarılıyorsun, denize düşenin Apo’nun (sansürlendi)na sarıldığı gibi!

  Yoksa o ata sözünü yanlış mı hatırladım, ne?

 58. “….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi..”

  Bak, bunu yukarıda sen yazdın..

  Onun altında yazdıkların ile de utanmadan, sıkılmadan inkar ediyorsun..

  Neden..!?

  Çünkü benim senin gerçek adını, soyadını, tarihini, çocuklarını, karını, hangi ülkeden geldiğini, o ülkede ne yaptığını, torunlarını, okudukları yerleri, senin ne ile meşgul olmaya çalıştığını, hangj porno sitelerine girdiğini, nerelerde oturduğunu, adresini, kaç yaşında olduğunu, mesleğini, rumuzlarını bildiğimi senin o mürdüm eriği şekilli kafan çakozladı da ondan…..

  Varsayımlarının sağlamasını yapabilecek ne aklın, ne mantığın ve ne de teknolojik altyapın olmadığı için, blanko inkar ile bilmiyormuş tavrını tercih ettin

  Son çıkışı da kaçırdın. Bak, yukarıda sana ve ciguliye o şansı verdim.

  Geri dönüşün yok artık. Çünkü gerçeğe dönüş yoluna senin sapıklığının saptığı yol kapalı.

  Ben buraya yüzlerce yorumunu taşısam da, inkar ettin, edeceksin. Ciguli gibisin.. Bir kereden birşey olmaz deyip fi tarihinde başlayarak, onursuzluğu, ahlaksızlığı, yalanını yaşamayı sosyal orospuluğu meslek haline getiren, “bir amaç uğruna” gibi tutarsız bahanelerle haysiyetsizliğine kravat takmak isteyenler gibi..

  Senin isminde bir tek sensin bildiklerimde.. Bu senin açmazın Yusuf..

  Saptığın yol, senin hayatının eseri.. Hep sapıktın, sapıksın, sapık olarak öleceksin..

  Hayatın boyunca korkularını bastırmaya çalıştın ve bunun yolunu kibrinde, hakaretlerinde,sapıklığında bulduğunu zannettin.

  Geldiğin nokta işte bu kısır döngü.. Senin tüm hayatın bu sayfada.. Bu sayfa senin hayatının özet aynası.. Bu aynada kendi egonu, mendebur yüzünü ve yalanların ile geçip,hüsran ile yoğrulmuş hayatını görüyorsun.

  Bu sayfadaki tüm korkaklığın ve inkarların aklın tarafından saadete getirilemiyor..

  Zeki birisi değilsin.. Günümüzün fenomeni ” Evetçiler” gibi bağnaz bir düşünce tarzın, ısrarın ve hayatın boyunca bir türlü bunları yenememiş güdük bir mantığın var.

  Kişilik sorunları yaşadığın aşikar.. Bir türlü “Sen”olamıyorsun, çünkü kendin ile barışık değilsin.

  Olmak istediğin kimlik, “Seni” beğenmeyecek kadar tatminsiz ve kibirli..

  Karını inkar etmeyebilirdin.. çocuklarını da.. O konuyu birdaha açmamamın yolu, onları da inkar etmen değil, bilakis cesur olabilmendi. Onurlu insan düşmanlığımı değil, saygımı hakeder.

  Her inkarında beni iğrendiriyorsun. Eşin ve çocukların konusunda buna zirve yaptırdın. Senin için bu dünyada kıymetli hiçbirşey yok. “Yalan” senin için herşeyden önce ve kutsal.

  Çünkü o “Yalan”, ” Sensin”…

  Yaşın, makul insanlarda uyandırdığın öfkeyi teskin edebilecek kadar ileri..

  Sapıklığın da birçoklarını çileden çıkaracak kadar ileri..

  Internette beni aramaya devam et.. Hiç bir endişem yok.. Çünkü hiçbir yalanım ve onursuzluğum yok.

  Senin ise yüzlerce..

  Insanlığa faydalı olabilecek birçok yaşıtına fırsat dağılımında engel olduğun, boşuna yaşayıp, tükettiğini bu sayfada görmene yardımcı olduğum için bahtiyarım.

  Niye hayattasın hala..!? Ellerin titriyor, kalbin çırpınıyor, uyuyamıyor, ilaçlarla bu rezil hayatına tutunmaya çalışıyorsun..

  Niye..?

  Faydalı olduğun, hak ettiğin için mi.,!?

  Karını ve çocuklarını koruyamadığına göre haysiyetini, namusunu korumaktan aciz korkak bir köpeksin oysa..

  Peşinden üzülecek hiç kimse yok o zaman.. Bu ise senin sevilmediginive asalak olduğunda herkesjn hemfikir olduğunu gösterir..

  Niye hala tutunmaya çalışıyorsun öyle ise hayata…?

 59. Malakgot’e

  Geldim, beklerken cok mu sikilidin? Aliskanlik oldu artik senin icin!
  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, PKK’lı olduğunu itiraf etmiş, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu it!

  ““….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi..”
  Bak, bunu yukarıda sen yazdın..
  Onun altında yazdıkların ile de utanmadan, sıkılmadan inkar ediyorsun..”

  Rumuzum, adım sende bir “fikri sabit” oluşturmuş durumda, rüyalarında bile tarafımdan (sansürlendi)ni görüyorsun, değil mi?
  İnkar ettiğim bu yazdığın değil, sen de, okuyanlar da biliyor.
  Neyi inkar ettiğimi yazdım, iznine tabi olup olmadığını bile sordum, ona “tık” yok!

  —————————————–
  “Çünkü benim senin gerçek adını, soyadını, tarihini, çocuklarını, karını, hangi ülkeden geldiğini, o ülkede ne yaptığını, torunlarını, okudukları yerleri, senin ne ile meşgul olmaya çalıştığını, hangj porno sitelerine girdiğini, nerelerde oturduğunu, adresini, kaç yaşında olduğunu, mesleğini, rumuzlarını bildiğimi senin o mürdüm eriği şekilli kafan çakozladı da ondan…..”

  Bok biliyorsun

  Sen daha münecciminin (sansürlendi) nın verdiği ilhamlarla hayal görmeye devam et PKK’lı olduğunu itiraf eden, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, olduğu bok kütlesine hayıflanan it!

  İspat edemediğin o “rumuzlarımı” oraya buraya girip hırsızlık ile elde etmeye çalışmışsın ama nafile.
  Sayende yorumcular abazanlıktan kurtuldu be!
  Bildiklerin aleni olanlar, diğer yalanların ise münecciminin (sansürlendi)nın verdiği ilhamlar.

  ————————————————

  “ve ne de teknolojik altyapın olmadığı için,”

  Ne gerek var?

  Her bisiklet kullanan zincir değiştirmesini bilseydi senin gibi fındıkçılıktan yetişme “tamirciyim” diye geçinen cahil kırolara 2 euro verip değiştirtmezdi.
  Gerktiği zaman “teknolojik” işlemlerimi para karşılığında yaptırmakta sıkıntı çekmedim şimdiye kadar.

  ——————————————

  “Karını inkar etmeyebilirdin.. çocuklarını da.. O konuyu birdaha açmamamın yolu, onları da inkar etmen değil, bilakis cesur olabilmendi.”

  Senin münecciminin (sansürlendi)nın ilhamı hayal mahsulu kişi-kişileri kabul edemem, götünü de yırtsan. (faraş olmuş, yıtılacağı filan yok, söz gelişi yani.)

  —————————————–

  “Her inkarında beni iğrendiriyorsun.”

  Bak çok üzüldüm şimdi, eğer bir gün bileklerimi kestiğimi duyarsan sebebi bu olacak, vicdan azabı çek, olur mu?

  ———————————————–

  “Çünkü o “Yalan”, ” Sensin”…”

  Bana yansıtmaya çalıştığın “yalan” yüzünden yediklerinden köprü oldu, ondan mı bahsediyorsun burada?

  —————————————

  “Internette beni aramaya devam et.. Hiç bir endişem yok.. Çünkü hiçbir yalanım ve onursuzluğum yok.”

  Yok mu sahiden?

  Yalanların, iftiraların (ispat edemediklerin) veri hırsızlığın, eşcinselliğin, her yazımda sıraladığım meziyetlerin, kişiliğin filan sence “onurlu” duruş mu?

  ——————————————-

  “Niye hayattasın hala..!? Ellerin titriyor, kalbin çırpınıyor, uyuyamıyor, ilaçlarla bu rezil hayatına tutunmaya çalışıyorsun “

  Üzülme o kadar, yaşayan bir tek ben miyim seni üzebilen?
  Çıldırtan?
  Kudurtan?
  Hırsızlık yaptırtan?
  Yalan söyleten?
  İtin götüne sokup çıkartan?
  Yeteri kadar gezmiyorsun herhalde, ondandır!

  —————————————

  “Karını ve çocuklarını koruyamadığına göre haysiyetini, namusunu korumaktan aciz korkak bir köpeksin oysa..”

  Dedim ya, münecciminin (sansürlendi)nı yedikçe gelen ilhamların eseri kişi veya kişileri korumama gerek yok!
  ————————————————

  “.. Bu ise senin sevilmediginive asalak olduğunda herkesjn hemfikir olduğunu gösterir..”

  Laf “sevilmekten filan açılmışken çocukların PKK’lı olduğunu itiraf ettiğini biliyor mu?

  Ona rağmen seviyorlar mı seni?

  Yoksa onlar da mı seninle hemfikir?

  Hadi bakalım,

  Hanımın çay demlediyse git, zıkkımlan!

  “Nasıllar” diye sordum güzelce, “tık” yok!

  Merak etme, onlara küfredecek kadar cibilliyetsiz değilim senin gibi!

  See you, poofta!

  • Nuran apartmanı mı…!?

   Kiralık mı daire….?

   Öğrenciye verir mi..?

   Sessizdirler..Girip çıktıklarını anlamazsın

   Aracı sen imişsin. Seni de görürler merak etme…

   Herzamanki gibi..

   Siiiuuuu apla..

 60. Geldim, beklerken cok mu sikilidin? Aliskanlik oldu artik senin icin!

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, olabildiğine hayıflanan, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu it!

  (Bu girişi beğendim, sana her cevabımda kullanacağım, çok yakıştığı kanaatindeyim)

  —————————————-
  “Nuran apartmanı mı…!?
  Kiralık mı daire….?
  Öğrenciye verir mi..?
  Sessizdirler..Girip çıktıklarını anlamazsın
  Aracı sen imişsin. Seni de görürler merak etme…
  Herzamanki gibi..
  Siiiuuuu apla..”

  Bu ne şimdi?

  İki yazı öncesi “muhterem” diye bahsettiği bir kişiye bugün “apartman” benzetmesini yapabilmesi için nasıl bir

  “yaratık” olması gerek birinin?

  Aşağılık mı?

  Adi mi?

  Tutarsız mı?

  Cibilliyetsiz mi?

  Yorumcular, Nazi tohumları, müneccim tarafından devamlı (sansürlendi) mi?

  Yalancı mı?

  İftiracı mı?

  Freud’un tabiri ile ruhsal hastalığı olan bir eşcinsel mi?

  Muhatabı olan kişinin (sansürlendi) altından kalkamadığı için cevap veremeyecek birine hakarete yönelen

  yetersiz bir PKK’lı mı?

  Başından geçenleri başkasına olmuş gibi yansıtmaya çalışan şerefsiz mi?

  Veri hırsızı rumuz arama hastası mı?

  Olabildiği bok kütlesi için “Maalesef buyum” diye hayıflanabilen, aşağılık kompleksinde kıvranan elit düşmanı

  bir cahil kıro mu?

  “Sorunlarımızı nacak ile hallederiz” diye “akıl” dediği bok kütlesi ile beni tehdit edbileceğini sanan bir zavallı

  mı?

  Kendisinin ne bok olduğunu anlayan hanımı içeri sokmadığı için “kiralık apartman” arayan bir abazan mı?

  Yoksa bunların hepsi mi?

  “1071malazgirt” (malakgöt) olmak bayağı bir “meziyet” imiş, bravo sana!

  Haaa, unutmadan…

  Çocukların da senin gibi PKK’lı mı diye sormuştum, cevap vermedin daha.

  Bekliyorum..

  Victor Hugo ne demiş biliyormusun 5 paralık bisiklet zincir tamircisi cahil kıro?

  “Herhangi birinin senden nefret etmesinin asıl nedeni; senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi

  olamayacağını bilmesidir.”

  Faraş olmuş yerini daha fazla da yırtsan olamayacaksın!

  See you poofta!

 61. Hello apla…

  Bir sayfa yazıyorsun.. Iyi hoş da… Bir basit soruya cevap vermiyorsun..

  Hani özgüvenin vardı..?

  ““….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm Bakiselamlar
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi..”

  branke Feb 5, 2017 at 12:33 pm Bakiselamlar
  “Adın soyadın” ne demiştin…!?”

  Dememiştim hiç bir yerde!
  Hırsızlığın ile bulmaya çalıştıklarını al, dür, münasip bir yerine monte et…”

  “…branke Jan 4, 2017 at 1:27 pm Bakiselamlar
  “Bir insan senin gibi değilse, niye gerçek ismini “Rumuz” olarak lanse etsin.,!?”
  İsmini seven insan davranışıdır, onun için. Sen anlamazsın gavat….”

  Apla… Madem yalancı, korkak, pezevenk, çocuklarının pedofili, bunak, aptal, sapık, karaktersiz, şerefsiz, ibne değilsin, niye bir sayfa yazacağına, adın ve soyadını tekrarlayamıyorsun..!?

  Bu yukarida alintiladigim yazdiklarina göre;

  Senin ismin Branke Jozsi’ mi..!?

 62. Geldim, beklerken cok mu sikilidin? Aliskanlik oldu artik senin icin!

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, olabildiğine hayıflanan, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu it!

  1071malazgirt Feb 13, 2017 at 8:11 pm

  Hello apla…

  “Bir sayfa yazıyorsun.. Iyi hoş da… Bir basit soruya cevap vermiyorsun..”

  İyi hoş da…. (tabirin ile) Devamlı soruyorum; Çocukların da senin gibi PKK’lı mı diye!
  Basit bir soruya cevap veremiyorsun!

  Sesin biraz kısık mı çıkıyor, yoksa bana mı öyle geldi?

  PKK’lı olmak, olduğunu itiraf etmek Türkiye’de pek hayra alamet değil bu günlerde!
  ——————————————————-

  “Hani özgüvenin vardı..?

  ““….branke Jan 1, 2017 at 7:59 pm Bakiselamlar
  Rumuzum benim adım, sizinkinin olduğu gibi.
  Özgüven meselesi..”
  branke Feb 5, 2017 at 12:33 pm Bakiselamlar
  “Adın soyadın” ne demiştin…!?”
  Dememiştim hiç bir yerde!
  Hırsızlığın ile bulmaya çalıştıklarını al, dür, münasip bir yerine monte et…”
  “…branke Jan 4, 2017 at 1:27 pm Bakiselamlar
  “Bir insan senin gibi değilse, niye gerçek ismini “Rumuz” olarak lanse etsin.,!?”
  İsmini seven insan davranışıdır, onun için. Sen anlamazsın gavat….”
  “Apla… Madem yalancı, korkak, pezevenk, çocuklarının pedofili, bunak, aptal, sapık, karaktersiz, şerefsiz, ibne değilsin, niye bir sayfa yazacağına, adın ve soyadını tekrarlayamıyorsun..!? “

  Bu yukarida alintiladigim yazdiklarina göre;
  Senin ismin Branke Jozsi’ mi..!?”

  Kendini, kişiliğini çok güzel ifade etmişsin burada. (yalancı, korkak, pezevenk, çocuklarının pedofili, bunak, aptal, sapık, karaktersiz, şerefsiz, ibne)

  Kişilğini bana yansıtmaya çalışman Freud’un senin gibi ibneler için olan teşhisine uygun!

  Bir ilave de ben yapayım kişiliğine;

  Okuduğunu o faraş olmuş yeri ile anlayan, hala münecciminin (sansürlendi)dan aldığı ilhamlardan beslenen bir itsin!

  O alıntılarının hepsinde “branke” adı-rumuzu geçiyor, sen tutmuş “Jozsi” diye bir ekleme yapmışsın!

  Bir de sormuşsun üstelik!

  Salak!

  Aptal!

  İnternetteki her “branke” ve eklentileri ben miyim?

  Cahil kıro seniiii!
  ————————————————-

  Ben sana soyadını soruyormuyum Sinan?

  Bu ne merak?

  Çıldırıyorsun, kuduruyorsun!

  Söylediklerimin altından kalkamıyorsun, PKK’lı olman da cabası!

  Vazgeç yalanlardan, asılsız, ispatlayamayacağın ithamlardan diyeceğim ama bu yüzden yediğin (sansürlendi) ların hazzı içindesin, mani olmayayım!

  ———————————————————

  Haaa! Bu arada gene sorayım;

  Çocukların da senin gibi PKK’lı mı?

  Cevap versene okuduğunu götü ile anlayan, “sorduklarıma cevap vermiyorsun” diyen, Apo’nun (sasürlendi)
  düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın
  ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu it!

  Dediğim gibi o “branke” rumuzlu yorumlarımı al, dür, münasip bir yerine monte et, olduğu bok kütlesinden

  hayıflanan, hırsından artık okuduğunu bile anlayamayan ruh hastası cahil kıro!

  See you, poofta!

 63. Hello Yusuf apla..

  Cevap vermemişsin yine..

  Veremezsin elbette…

  35 küsur yıllık karını inkar ettin, kendini inkar etmişsin çok mu..

  Karını inkar etmen, onun seni, gururunu şerefini, erkekliğini ve namusunu ilgilendirmediği gibi, karının namusunu da 35 yıl merak etmediğin sonucuna ulaştırır.

  Dolayısı ile ” Pezevenk’lik” de senin karakterinin doğal bir kavramıdır.

  Karının pezevengi olması pahasına, inkarındaki ısrarın senin “sapıklığının” ulaşabileceği sınırlar dahilindedir, ki, sen sapık olduğunu internette dünyaya duyurdun.

  Bu durumda, sapık bir pezevenksin.

  Karısının pezevengi olan bir sapık, çocuklarının zürriyetinden de emin olamayacağına göre, iki çocuğunun “PÌÇ” olma ihtimali, kendi sapıklığını dünyaya ilan edenin tartışılmaz sapık oluşu gerçeği ile aynı isabet oranına sahiptir.

  Sapık bir koca bozuntusunun, sahip çıkmaktan imtina ettiği karısının pezevengi olması sonucunu sineye çektiği göz önüne alındığında, hem karısına ve hem de zürriyetlerini bilemediği çocuklarına sapıkça davranmış olması, onları sapık cinsel fantezilerine yıllarca alet etmesi, bu sapıktan beklenilecek bir sapıklıktır.

  Bu da kendine ” Branke” diyen sahtekarın velisi olduğu çocuklarının da pedofili olduğu sapıklığı bu sapıktan beklenilebilecek bir sapıklıktır.

  Adını, soyadını daha yazmadım.

  Önce yukarıdaki “Rumuz, isim, ad, soyad” yalanlarını yalatacağım sana.

  Bak.. Görüyor musun.. !? Ben hiçbir şey ile suçlamıyorum seni.

  Sen, kendi profilini çizdin bu sayfada, bizi bu profilinin doğal sonuçlarına ulaştırdın.

  ” Pezevenk, şahsiyetsiz, onursuz, namussuz, pedofil” tanımlarını bizzat kendi davranışlarınla, sergilediğin karaktersizliğinle “Branke” maskesine nakışladığına göre, sana sürekli bu adların ile hitap etmek meşrudur.

  “Gel, buluşalım” dediğimde, deliğine kaçtığın gibi, korkaklık mürdüm eriği şekilli sapık beyinli kafanın alın yazısı olduğundan, adlarının en başında “Korkak it” girişi yeralacaktır, bu da üzmesin seni, çünkü bunlar “Sensin”

  Neyse..

  Karısının pezosu Güzelbahçeli ibne..

  “Branke’yim ama Jozsi değilim” diyen kuru götlü dansöz.. Naaaasssı oluuüüür de oluuüüür.. Aynı Site’de bir “Branke” oluuüür. Bir de “Branke Jozsi” oluüür, velakin sen ” Branke” oluuüürsüün, emme “Branke Jozsi” olmuuüürsün..!? ”

  Hiiiiişt le Yusuf… Gel len ibne.. Korkma.. Yaklaş azcık.. Bişey diycen..

  Nuran bu gece lazım..

  Arkadaşlar gelecek.. aralarında yaşı geçkince biri var ona göre bir yosma bu Nuran..

  Sen getirirsin artık adrese.. Ücretini sana şarap şişesi ile öderiz.. Herzamanki gibi..

  Nuraaaann..! Diye bağırarak çağırma geçen seferki gibi len pezevenk ibne..! Nuran’a tenezzül eden arkadaşımız utanmasın etraftan..

  Pamukkale Üni’deki torunun nasıl Yusuf..? Yaseef.. Jaseeeef..!?

  Bak.. Gördün mü..? Ben sana hiç hakaret ediyor muyum? Sana;” Senin karakter kartvizitinde yazdıklarınla” hitap ediyorum..

  Siiiyuu apla..

 64. “…..1071malazgirtFeb 8, 2017 at 8:56 pm

  Nuran apartmanı mı…!?
  Kiralık mı daire….?
  Öğrenciye verir mi..?
  Sessizdirler..Girip çıktıklarını anlamazsın
  Aracı sen imişsin. Seni de görürler merak etme…
  Herzamanki gibi..
  Siiiuuuu apla…….”

  “………brankeFeb 12, 2017 at 4:14 pm

  Bu ne şimdi?

  İki yazı öncesi “muhterem” diye bahsettiği bir kişiye bugün “apartman” benzetmesini yapabilmesi için nasıl bir

  “yaratık” olması gerek birinin?

  Aşağılık mı?

  Adi mi?

  Tutarsız mı?

  Cibilliyetsiz mi?

  Yorumcular, Nazi tohumları, müneccim tarafından devamlı (sansürlendi) mi?

  Yalancı mı?

  İftiracı mı?

  Freud’un tabiri ile ruhsal hastalığı olan bir eşcinsel mi?

  Muhatabı olan kişinin (sansürlendi) altından kalkamadığı için cevap veremeyecek birine hakarete yönelen

  yetersiz bir PKK’lı mı?

  Başından geçenleri başkasına olmuş gibi yansıtmaya çalışan şerefsiz mi?

  Veri hırsızı rumuz arama hastası mı?

  Olabildiği bok kütlesi için “Maalesef buyum” diye hayıflanabilen, aşağılık kompleksinde kıvranan elit düşmanı

  bir cahil kıro mu?

  “Sorunlarımızı nacak ile hallederiz” diye “akıl” dediği bok kütlesi ile beni tehdit edbileceğini sanan bir zavallı

  mı?

  Kendisinin ne bok olduğunu anlayan hanımı içeri sokmadığı için “kiralık apartman” arayan bir abazan mı?

  Yoksa bunların hepsi mi?…..”

  Hiiiiişt Yusuf..

  Nuran bir apartman ismi olabilir..

  Senin, sapık aklınla bu sahifede Vikipedia’ya öğrettiğin gibi: ” Rumuz, Isim, Ad, Niccccckkk” olabilir..

  Randevuevi şifresi olabilir..

  Falan, filan..

  “Muhterem” dediğim kişi ile bağlantı kuracak kadar nasıl emin olabildin..!?

  Sen niye telaşlandın da, bu kadar uzun muhatap aldın Nuran’ı ..?

  Bak.. Yukarıda ne yazmıştın..:

  Hani şu meşhur inkarın…Bilmez tavrın.. Pezevenklik itirafın..:

  “….brankeJan 29, 2017 at 10:27 am

  “Nuran” ? Yeni bir “diablo” mu…”

  Nuran sence bir kadın mı..!?

  Sen “Apla”‘mısın..!?

  Neden bu hassasiyet acep..!?

  Yoksa…! Yoksa….!? Aman Tanrım..!?

  Nuran’ı tanıyor musun..!?

  Yakının mı..!?

  Yakınının apartmanı mı .!?

  O apartman randevuevi mi..!?

  Yoksa senin masa sermayen, ” karın mı”..!?

 65. Len.. Apla…!

  Bu akşam cümbüşe sipariş veren arkadaşlar aralarında kısa bir tereddüt yaşadılar..

  Şöyle ki;

  “Branke” dingili eğer Nuran’ın birinci dereceden yüzüklü yakını ise, farketmez, kendisi zaten kendine “Pezevengiyim” diyor, bir sayfa kolpa laga lugası etmesin….

  Yok eğer, “dediği gibi !” Nuran’ı tanımıyorsa, niye alınıyor..!? Hiç üstüne alınmasın, keyfimizi bozmasın, apartmanın önünü meşgul etmesin….

  Diyorlar..

  Elçiye zeval olmaz… Ben onların tereddütünü ilettim.

  Madem tanımıyorsun siparişi.. ” Koydur” gitsin be apla… Onlara “malın”, sen şarabın keyfini çıkarın derim..

 66. Hişşşt…! Korkak it, pezevenk, pedofil sapık.. Branke maskeli Yusuf…

  Nuran’ı alabilirsin..

  İşi bitti bugünlük..

  72 yaşındaki sapık pezevenk..

  “Güzelbahçe” deriz, ” orası neresi..?” diye sorar..

  Peşinden; ” Güzelbahçe dedi, beni tehdit etti. Modüüürööötüüüürr.. uyuyor musun? ” der, gerizekalı..

  “Nuran” deriz, ” o kim..?” der, karısını bilmezden gelir pezevenk..

  Aradan bir gün geçer: “Nuran apartmanı” deriz, tanımaktan imtina ettiği ” o Nuran’ın sadece ve sadece bir şahsiyet, bir kadın olabileceğine hükmeden ilkel bilinçaltı “tanımadığı ” Nuran’ın birden karısı olduğunu çaresisizlik ürünü küfürler aracılığı ile tam bir sayfa itiraf eder..

  “Branke benim hem rumuzum, hem de ismim” der, “Öyle mi..?” diye sorduğumuzda, arkasından gelecekleri çakozlayancsoğan cücüğü beyni bir türlü “Evet.. Benim adım Branke..” diyemez..

  “Branke Jozsi olarak yazıyorsun Kenttv’de. Adın Branke diyorsan, soyadın o zaman Jozsi’ dir” deriz, aynı Site’de olduğunu, yazdığını kabul eder, Türkiye’de her mahallede sıklıkla rastlanan “Branke” isminin kendi adı da olduğunu, lakin “Branke Jozsi” olmadığını iddia eder…

  Niye yaşıyor vectüketiyorsun Yusuf..?

  Karını satıyorsun. Çocukların piç..

  72 yaşında bir sapıksın..

  Bileklerini keseceğini söylemiştin.i

  Hadi..!

  Hayatında bir kez olsun “Korkma..”

  Ai üç viagra, gir favorin porno sitesine…

  Uççççç… Beeeee..! Branke sahtekarı , karısını koruyamayıp, satan, moruk pezevenk Branke rumuzlu sapık..

  Kim tutar seni…

  Uççç..! ✈…✈….✈..✈ sonsuzluğa…

 67. Ara verip, dinleneceğini,kalp çarpıntılarının azalacağını, geceleri biraz olsun rahat uyuyabileceğini, Site’nin aniden kapanması neticesinde kurtulabileceğini düşünüyorsan aldanıyorsun Yusuf….

  Site sınırları dışında tanındığını hiç düşünmez misin..!?

  Macar salamı sever misin Yusuf..!?

  Nuran sahipsiz…

  Koruyacağına, sahip çıkacağına söz verirken bile yalan söyleyip, onu orta malı, ihtiyacı olanın kullanımına açık hale getiren korkak pezevenk…..

  “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm
  Sapık mıyım ben ya?…”

  Evet.. Sapıksın Apla..

  Dünyaya ilan ettin internette..

  Biz seni, sana tekrar ediyoruz sadece Branke…

  Sadece sapık olsan bari pezevenk..!

 68. Geldim, beklerken cok mu sikilidin? Aliskanlik oldu artik senin icin!

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi

  tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce

  klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  Aklınca yalanlar, üçüncü şahıslar üretip, anılarını, pezevenkliğini bile bana yansıtmaya çalışarak üste çıkacağını

  sanıyorsun, Freud’un “eşcinsel” diye nitelendirdiği yaratık!

  Senden daha fazla yazmanı beklerdim ama yalanların yüzünden seni (sansürlendi) yorumculardan, nazi

  tohumlarının kaşarlı sosislerinden vakit bulamamışsın galiba!

  Hala çocuklarının da senin gibi PKK’lı olup olmadıkları soruma cevap verememişsin, münecciminin (sansürlendi)

  ilhamı olan üçüncü, muhatabın olmayan, tanımadığın kişiye bok atmakla meşgulsun.

  Sana biraz senin mentalitenle, seviyenle yazayım, hoşuma gitmese bile.

  Hani sana “çay demleyen” bir hatun vardı ya yazında belirttiğin, merak ettim şimdi!

  Nazi tohumları geldiğinde kaşarlı sosislerini o da yiyiyor mu senin gibi?

  Yalanın yüzünden seni (sansürlendi) gelen yorumcular onu da (sansürlendi) mu?

  Alıntı yaptığın Kekilli’nin, “beni kimse durduramaz bu gece” çığlıklarını atıyormu sen ellerini tutup

  (sansürlendi)ler için pozisyonunu sabitlerken?

  Pezevenkliğini de bana yansıtmaya çalışacağına önce çaycıyı hizaya sok be Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her

  durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla

  ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  ——————————————-
  92. “Hiiiiişt Yusuf..

  Nuran bir apartman ismi olabilir..”

  “Yusuf”?????

  “Nuran” ismini “apartman” ismi olarak yazmadığını senin gibi aptallar anlayamayabilir belki, yanlış kapıdasın,

  çaycısının pezevengi senii!

  Yoksa “burası “Sinan” aprtmanı, ziyaretçisi bol sakin bir yer” derdin.

  ——————————————–

  “Pamukkale Üni’deki torunun nasıl Yusuf..? Yaseef.. Jaseeeef..!?”

  gene mi bedavaya (sansürlendi) müneccimin seni?

  ———————————————————-

  Hakikaten, çocukların da PKK’lı mı senin gibi?

  ———————————————————-

  “Bu akşam cümbüşe sipariş veren arkadaşlar aralarında kısa bir tereddüt yaşadılar.

  Elçiye zeval olmaz… Ben onların tereddütünü ilettim.”

  Tereddütün sebebi hazır ellerinin altında senin pezevenkliğini yaptığın çay demlemesini bilen (sansürlendi)ken

  çığlıklar atan biri varken neden o kadar uzaklara gitmeleri idi, onu bile anlayamadın salak!

  Yoksa oda faraş mı oldu senin gibi, zevk vermiyor mu artık onlara?

  ————————————————–

  “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”

  Bunu “sapıklığımın itirafı” diye lanse etmeye çalışman cahil kıroluğunun, bir bok olamamışlığının kanıtı!

  Olabildiği bok kütlesine hayıflanan, köyünden kaçıp Almanya’ya sığınan 50 okkalık bok kütlesi, bak itiraf nasıl

  olurmuş gör;

  1071malazgirt Jun 26, 2016 at 12:26 pm

  “Türk irkçisiyim!!..

  Faşistligi sadece kendilerine hak gören tüm etnik topluluklara karşi, onlara onlardan daha fazla faşistim..

  Tekrarlayayim;

  Faşistim..! “

  Soru ile itirafı ayırdedemeyen çaycısının pezevengi cahil bir bok olamamış fıstıkçı kıro!

  —————————————————————————

  Victor Hugo ne demiş biliyormusun 5 paralık bisiklet zincir tamircisi cahil kıro?

  Tekrar edeyim;

  “Herhangi birinin senden nefret etmesinin asıl nedeni; senin gibi olmak istediği halde asla senin gibi

  olamayacağını bilmesidir.”

  Faraş olmuş yerini daha fazla da yırtsan olamayacaksın!

  Çay demleyicin de olamayacak herhalde!

  ————————————————–

  “Dünyaya ilan ettin internette..

  Biz seni, sana tekrar ediyoruz sadece Branke…

  Sadece sapık olsan bari pezevenk..! “

  Eveeeet!
  Kimin “sapık”, kimin “pezevenk”, kimin alyışı kıt olduğunu senin gibilerine “eşcinsel” diyen Freud iyi izah ediyor,

  bil istedim!

  ————————————————————-

  Hadi bakalım Sinan,

  Madem çaycın ile beraber nasipleniyorsun, sen de bağır “Bu gece beni kimse tutamaz” diye!

  ——————————-

  Merak bu ya, İnternette muhatabının (sansürlendi)nın altından kalkamayınca rumuzunu, adını bulmaya çalışan,

  tanımadığı birine iltifatlar yağdıran, ilham için kendisini (sansürlendi)mediği müneccim kalmayan, her türlü

  hırsızlığa kalkışan, gecesini gündüzüne (sansürlendi)mekten vakit buldukça) katan başka biri var mıdır?

  Herhalde vardır, senin gibi itlerin 3 ü 5 para!

  ———————————————————

  Bu arada çocukların da senin gibi PKK’lı mı? Cevap versene it!

  —————————————————-

  “Ara verip, dinleneceğini,kalp çarpıntılarının azalacağını, geceleri biraz olsun rahat uyuyabileceğini, “

  Valla, kim kimin uykularını kaçırıyor çok bariz burada! Dötünü yırtıyorsun (lafın gelişi yav, o faraş olmuş döt

  araba ile girsen yırtılmaz) laf yetiştireceğim diye!,

  ———————————-

  “Site’nin aniden kapanması neticesinde kurtulabileceğini düşünüyorsan aldanıyorsun Yusuf….”

  Yusuf????

  Neden kapansın site?

  Seni gibi Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için

  gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist birini

  barındırdığı için mi?

  1071malazgirt bitti!

  Odatv den yok oldun, sırada burası olabilir!

  Bu rumuzla nereye gidersen git, ne bok olduğunu orada da belirtirim, merak etme.

  Kendini tanıtmana gerek kalmaz, farkına vardıkça ben tanıtımını yaparım senin için !

  —————————————————–

  Haa, artık “geç oldu, (sansürlendi) yorumcular, kaşarlı sosisler artık yarına kaldı” diyorsanız söyle hanıma, bir

  çay demlesin sana!

  Bağırmasın artık “beni kimse tutamaz bu gece” diye! Komşularına izah etmekte zorlanabilirsin.

  Hoş, sen tutamazsın ya neyse. Beklesin yarını!

  See you poofta!

  Dip not;

  Bu yazı senin seviyenle oldu, kimse kusuruma bakmaz, umarım!

  • “..Bu yazı senin seviyenle oldu, kimse kusuruma bakmaz, umarım!..”

   Demis dingil..

   Bir çiziktirmesinde 9 defa, sansürlenip tamaminin silindigi bir saçmaliginda da bizzat numaralandirdigi 14 kez ” Yarrak..!” Yazan pezevenk ibne simdi ” kimse kusuruma bakmaz herhalde” diyor..

   Sapik pezevenk..

   Bu kadar küfürden sonra hidayete erdi ibne..

   Senin hayatin sansürlenmis dingil..

   Nezaman ki, kim oldugunu, yalanlarini, sahtekarliklarini bildigimi çakozladi, 180derece tornistan yapti..

   Dedim ya.. Hidayete erdi gördügü rüyadan sonra..

   Yakinda Konya’ya Mevlana’ yi ziyarete gidip, sema zikrine de katilir bu sapik..

   Hoca birgün camide tam cemaat ile namaza duracakken, gaz kaçirmis..
   Çok utanip, cemaatten izin isteyip, çikmis, abdestini tazelemis gelmis ve namazi kildirmis..
   Fakat bu utanca dayanamayip, Sabah erkenden Müftü’ye gidip,:

   …” Ben bir kaza isledim, artik o cemaatin yüzüne bakamam, beni baska yere tayin edin ne olur..” Demis..

   Hocanin utancini anlayisla karsilayan Müftü, tayini yapmis..

   Aradan onbes yil geçmis, hoca emekli olmus..

   Merak bu ya.. Nasil olsa unutulmustur deyip, olayin oldugu köye gidip, hatiralarini yad ermek, köyde kim öldü, kim kaldi ögrenmek istemis.
   Köyün girisinde bir 18 yaslarinda bir delikanli görmüs….
   Ona kimin çocugu oldugunu filan sorduktan sonra;
   ..” Evladim.. Kaç yasindasin..?” Diye de sormus..

   Delikanli;
   …” Tam bilmiyorum ama hoca ossurdugunda ben bes yasindaymisim..!”
   Demis..

   Anlar mi dingil bilmem..
   72 yasina kadar sapik yasayan Yusuf, hidayete ermis midir sizce..!?

   • Hişşşşşttt.! Lan Pezevenk…!

    Nuran Pamuk prenses gibi..

    Gündüz arkadaşlar işe gidince, ortalığı toplayıp, bulaşık yıkayarak akşama cümbüşe hazırlanıyor, Güzelbahçe’ye dönmek istemiyormuş..

    Hayatının sonbaharında geç gelen baharını yaşadığını söylüyormuş..

    Yedi kocalı Hürmüz yerine koyuyormuş kendini..

    Milletin elinde kalan Nuran’ı alsan artık. Unuttun mu yoksa ” Sermayeni” Yalıkavak gülü..?

    Lazım olunca sunarsın yine..

    Miskin…!

    Geberdi mi ne..

    Dinlendiriyor sakat sinirlerini sapık pezo.. Çare yok artık ama yorgun kalbinin çarpıntılarına..

    “Özgüvenli sahtekar Branke” cesaret edaları ve iddiaları ile genç Horoz gibi bu sayfanın başında çalım atarken çağırıyordu bu yüreksiz Yusuf’un çarpıntılarını, uykusuzluğunu..

    Çekince Kolonya+Lezzo’yu cesatlenir, devam eder inkarlarına..

    Korkak it… Kaçıyor geri geri deliğine.. ” Kendi cemalinin yansıtılmalarından”

    Adın: “Branke”, mi?
    Soyadın :”Jozsi” mi?

    Niye tekrarlayamıyor, tasdiklemekten kaçıyor bunları yukarıdaki ” özgüvenli” Branke..?

    Götü yemiyor mu..?
    .
    .
    “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm
    Sapık mıyım ben ya?…”
    .
    .
    Yeeessss..! Be Apla..!

    • Yusuf..
     Meditasyon mu yapıyorsun lan ibne pezo. !?

     Var mı bir fikrin:
     – Mcmaster’ın kim olduğu ve tavrının ne olacağı..
     – ABD’nin Iran politikası, niye fake değiştirme sinyalleri verdiği..
     – ABD’nin Çin Politikası ve orada neyi gerçekleştirmek üzere olduğu..
     – Meksika ile arasındaki sıkıntının perdearkası..
     – Soros ile Trump’ın ABD halkı üzerinde neyi denedikleri ve esas niyetleri..
     – ABD ve AB’nin Rusya pazarlığını ve Trump’ın Almanya’dan ve Türkiye’den ne istediği..
     – PKK ve HDP’nin referandum politikalarını kimin belirlediği…
     – RTE’nin neyi, kim için, neden istediği, KHK’ların ve Vakıf’a devredilen Cumhuriyet mirasının kim için derlendiği, TR’nin siyasi, ekonomik, etnik ve sosyal geriliminin doğal sonuçlarının nasıl olabileceği..
     – Türkiye’nin ortadoğu ve Arap politikalarının ne olduğu…
     – Türkiye’de bir darbenin nasıl olabileceği ve Gn. Kurmay Bşk,’nın ve TSK’nın neyi beklediklerini, iç savaşın ne zaman başlayabileceği..

     Var mı bu konularda bir fikrin.,!?

     Yaz da okuyalım, bilgi sahibi olalım. Bu Site senin bir yazında 9, diğer bir yazında 14 kere “Yarrak” yazabilmen için aktif tutulmadığını anlayabilir mi senin o sapık aklın, bunak Yusuf..?

     Sahte ismi ile girdiği bu sayfanın başında sahtekarlığını entelliği olarak pazarlayan, lakin sayfanın sonuna doğru, sahtekarlığının kendi karısını pazarladığı gerçeğine toslayıp, pezevenk olarak çıkan Branke….

 69. Nuran’ı bu gece isteyen var Branke rumuzlu pezevenk..
  Arkadaş Sakso’sundan memnun.,
  Çocukların tedavi görüyorlar mı sapık Pezevenk Jaseeef.!*

  “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm
  Sapık mıyım ben ya?…”

  Yes be apla..

  Macar salamı sever misin Jaseeef..!*

  Yoksa yukarıda mümtaz özgüvenin ile yazdığın gibi senin adın “Branke” değil mi Güzelbahçe’nin buruşuk götlü iğdiş travestisi..?

  Sahi.. İğdiş olduğun konusuna niye hiç değinmiyorsun apla..?

  Karını sattığın, ibne olduğun anlaşılmasın diye mi..?

  Anlat açılırsın moruk..

  Ara verme.. Dokun bak göbeğine ve omzunun kol kısmına..Öldüğünün soğukluğunu tadarsın.. Korkma … Damla damla terk et bu bir boka yaramadığın dünyayı..

  Karın yaşlandı.ç Ciro azaldı.. Sana gerek kalmadı.. Ruh ve beden sağlıklarını yıllarca istismar ettiğin çocuklarından iş bekleme.. Onlar kendi iş kollarında faaliyetteler..

  Ara verme Branke.. Böylece kalp çarpıntılarının önüne geçemezsin.. Buranın rüyalarına girmesinin de..

  Senin yaşam özetin bu sayfa çünkü…

  Korkak it, İbne, karısının pezosu, çocuklarının pedofili, rumuz manyağı şahsiyetsiz, internette kendinin sapık olduğunu bizzat yazan sapık, yarrak manyağı moruk….

  Bunları ben iddia etmiyorum. Senin yazdıkların ile seni sana yansıtıyorum Yusuf..

  Bu akşam yaz cesaretin ve mecalin varsa….

  Ara vererek depresyonunu azaltamazsın, çünkü karşılaşacaksın, kaçışın yok, deliğine geri sürünemeyeceksin, çünkü hayatını biliyorum.. Korkularını, yaşamının akışını..

  Bir şişe şarabın hazır Nuran’a..

  Bak.. Görüyor musun.. ? Muhatap olduğun her satır, senin bu sayfadaki kendi satırlarının itirafları..

  Hiç hakaret etmiyorum sana, ” seni” yansıtırken..Sen hakaret olarak algılıyorsan yansımalarını ” Branke’ye” sitem edeceksin..

  Adın soyadın ne demiştin bu sayfanın başinda apla..?

  Hani.. Gargaraya getirmeyesin diye sordum.. Hala cevap vermedin de…

  Sen önce sana sorduğum, iki aydır cevap vermediğin sorulara cevap ver ki, soru sorma onuru kazanabilesin..

  Kendini inkar ederken kendini nasıl hissediyorsun apla? Pezevenk, yalancı, korkak, sahtekar?

  Nuran lazım bu akşam arkadaşlara.. Anlaşıldı mı Küdür’lü karısının pezevengi..!?

  Sepet sepet yumurta, bugün cevap yazmayı unutma Güzelbahçe’ nin ibnesi,,i olur mu…!?

 70. وفي رواية الترمذى. قال: ]قال رسولُ اللّه #: المُجَاهِدُ مَنْ جَاهَدَ نَفْسَهُ[.قوله: »ينمى« أى يزاد ويكثُرُ.

  ALLAH-U AKBAR…

 71. Geldim, beklerken cok mu sikilidin? Aliskanlik oldu artik senin icin!

  Sana neden yazmadigimi anlayamayacak senden baska kafatasi bok dolu biri yoktur burada!

  Yazilarımı beklerken cok sikildigini biliyorum, ondan!

  Bak, sikildin diye üst üste gene yazmissin.

  Ama artik cayci karin de seninle beraber sikiliyordur herhalde, inkar etmedigine gore!

  PKK’li cocuklar nasil?

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi

  tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun!

  (Ingilizce klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  Aklınca yalanlar, üçüncü şahıslar üretip, anılarını, pezevenkliğini bile bana yansıtmaya çalışarak üste çıkacağını

  sanıyorsun, Freud’un “eşcinsel” diye nitelendirdiği yaratık!

  ———————————————

  ““..Bu yazı senin seviyenle oldu, kimse kusuruma bakmaz, umarım!..”
  Demis dingil..”

  Buna mı üzüldün?

  Demiyeceğim artık, sevindin mi?

  ——————————————-

  “sansürlenip tamaminin silindigi bir saçmaliginda”

  Eeeee?

  Seninkiler de silinmişti orada, o götüne kaçtı da göremedin mi?

  —————————————————-

  ““Nezaman ki, kim oldugunu, yalanlarini, sahtekarliklarini bildigimi çakozladi, 180derece tornistan yapti..”

  “Bildiklerin” müneccimin (sansürlendi) ilhamları mı?

  Bok biliyorsun, bok!

  —————————————-

  Alttaki hikayen eski masal!

  Sen şimdi köyüne gidip çocuğun tekine yaşını sorsan “Sinan eşeğe tacizden sonra Almanya’ya kaçtığında 10

  yaşındaydım” der!

  Bilmem bunu bağrı açık, topuğuna basarak gezen 50 okkalık ne olduğuna hayıflanan ırkçılığını, faşistliğini

  yorumunda itiraf eden Apo’nun (sansürlendi)na meraklı it anlarmı?

  —————————————

  “Nuran”??

  Hala münecciminin (sansürlendi) ilhamı ürününden bahsediyorsun.

  Bak ben senin yorumunda belirttiğin karından bahsediyorum, “beni kimseler durduramaz bu gece” diye

  bağırarak nazi tohumlarının kaşarlı sosislerini yerken seyrediyormusun?

  Epey pozisyon bilgin var da ondan sordum!

  Veya……

  Katılıyorsundur herhalde, başka türlü senin gibi bir ite bakar mı, bakmaz mı bilemem!

  ————————————-

  “Geberdi mi ne..

  Dinlendiriyor sakat sinirlerini sapık pezo.. Çare yok artık ama yorgun kalbinin çarpıntılarına..”

  Yok, yaşıyorum daha.

  Sana daha çok geçireceğim, yok öyle kolay kurtulmak!

  Her ne kadar her yazında “gebermemi” yeğliyorsan da!

  Bekleeee!

  ————————————————-

  “Adın: “Branke”, mi?

  Soyadın :”Jozsi” mi?”

  Gene soru!

  Bu arada enteresan bir laf ettin, daha doğrusu sıçtın;

  “Sen önce sana sorduğum, iki aydır cevap vermediğin sorulara cevap ver ki, soru sorma onuru kazanabilesin..”

  dedin!

  Vayyyyyy!

  1—Kimse kimseye kişisel bilgilerini vermek zorunda değil.

  2—Sana kim verdi bana “soru sorma onuru”nu?

  3—Bu arada (onurlu veya onursuz soru sorma hakkı ile) Çocukların da senin gibi PKK’lı mı?

  —————————————
  Çıldırıyorsun, rüyalarına girip seni (sansürlendi) da ondan mı?

  Çaycı karının da rüyasına girdim mi?

  Sorsana!

  Sen daha hayal gücün ile idare et, bana “pezevenk” de.

  Senin gibilerini “yalancı” diye yorumcular (sansürlendi), nazi tohumları kaşarlı sana ve dem arası karına

  sosislerini yedirir, sonra oda tv gibi bir yerden sittir ederler.

  ————————————————————-

  Hala “Diablo” olduğumu ispat edeceksin değil mi?

  Yoksa “ciguli” mi?

  “fehmiye” mi?

  “Yusuf” mu?

  Kimim ben ya sana göre?

  Hani ağlayarak özür dilemiştin, seni takip ediyorum diye bir yorumcudan?

  Paranoidsin aynı zamanda Freud’un “ibne” dediği 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Tamam, anladık yalanın yüzünden yediklerinden köprü oldu, şimdi karın da köprüye bir şerit eklemeye başladı

  diye mi seviniyorsun?

  ——————————————–

  “Nuran lazım bu akşam arkadaşlara.. Anlaşıldı mı Küdür’lü karısının pezevengi..!?”

  Hayrola çaycı karını gömdüler mi?

  Onun “Saksafonu mu iyi, seninki mi?

  Hanginizden daha iyi ses çıkıyor?

  Yoksa mendil tutmuyorsun diye kızdılar mı sana?

  Tüh! Gene hak-edişsiz soru sordum ya!

  ——————————————-

  “Ara verme Branke.. Böylece kalp çarpıntılarının önüne geçemezsin.. Buranın rüyalarına girmesinin de..”

  “Yusuf..

  Meditasyon mu yapıyorsun lan ibne pezo. !?”

  Umarım o “beyin” dediğin bok kütlesi artık neden ara verdiğimi anladı!

  Rüyalarına girdiğim de cabası, bir nevi “bonus” yani!

  Kaçıp sığındığın o ülkede bilinir, o dediğim!

  ————————————————-

  “Var mı bir fikrin:”

  Diye çok dokunaklı sorular sormuşsun “soru sorma onuru kazanabilmiş” ibne!..”

  İki tanesine cevap verirsem , “soru sorma onuru” kazanabileck miyim?

  “– Mcmaster’ın kim olduğu ve tavrının ne olacağı.”

  Valla McDonalds iyi biri, nefis hamburgerler yapıyor, acılı filan!

  Seninle alay etmek te ayrı bir zevk!

  ————————————–

  “– PKK ve HDP’nin referandum politikalarını kimin belirlediği…”

  Bunu içeriden biri olan sen ve çocuklarından iyi kimse bilemez, sen ne dersen “o”, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü,

  “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini

  alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  ————————————————–

  “Sahte ismi ile girdiği bu sayfanın başında “

  Bu değil mi altından kalkamadığın için yorumcuların seni (sansürlendi) devam ettiği yalanın?

  Diablo kim?

  Çok mu (sansürlendi) seni zamanında?

  Benim şimdi yaptığım gibi?

  Tüh!

  Gene sual sordum ya!

  —————————————————-

  “Çocukların tedavi görüyorlar mı sapık Pezevenk Jaseeef.!*”

  Ağlama yaaaaa!

  Acıyacağım şimdi, gerektiği gibi (sansürlendi) emiyeceğim seni üzüntüden..

  Sen hayal ürünlerini sor, ( onurlu soru sorma hak-ediş ile) ben yorumlarında belirttiğin çocuklarını, karını

  sorayım, (onursuz soru sorma hak-edişi ile)..

  Onlar da senin gibi PKK’lı mı?

  Baba oğullar, mehmetçiğin karşısına çıkacak götünüz var mı?

  Yoksa sığındığınız Almanya’dan klavye kahramanlığı mı yaparsınız devamlı?

  Tüh!!

  Gene soru sordum, kızacak ibne!

  Çaycı karısının pezevengi!

  ———————————————–

  “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”

  Bakıyorum hala “sual sormak” ile “itiraf etmek “ farkını o “beyin” dediğin bok kütlesi anlamamış!

  —————————————————–

  Şimdi bekle gene, sor nedenini anlamadıysan 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun

  (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6

  milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  —————————————————-

  “Sepet sepet yumurta, bugün cevap yazmayı unutma“

  Gene mi şairliğe soyundun eşekoğlueşek?

  Yediğin sayısız (sansürlendi) arasında onlar da girsin sana, ibne, sığınmacı pezevenk!

  See you poofta!

  • Kalbi dayanamadi galiba pezevengin..
   Unuttu ibne pezevenk hangi boyutta süründüğünü..
   Karısı kaldıydı arkadaşların şefkatli kucaklarında..
   Da..! Nereye kadar..!?
   Doktor masrafı çıkardı zevcesi..
   Yani..!
   Gelip alması için üste extradan şarap vermeye razı arkadaşlar ufaktan..

   Mürdüm eriği kafalı korkak it..

   Bak bi yol beri..

   Karın..! Lan…! Karın…! Iyi, hoş tanımazlıktan geliyorsun da..

   Sermayesiz ne yapacaksın Yalıkavak gülü….!?

   Ne Şarap, ne de kolonya+Lezzo bedava..

   Buruşuk götlü..!

   • Damcık Branke doktorluk oldu…

    Otoyol kargası gibi idi.. Korkak cesaretlinin var olabilme zaruretinin esiri beleşçi..

    Nihavend makamı ile destekleyelim ibneyi yolculuğunda:
    .
    .

    ” Elvedâ bütün hâtıralar, elvedâ bütün gençliğim
    Geçmesin baharlar, geçmesin yazlar
    Bilinmesin karanlık mâzim

    Beni benden alan, beni yalnız çalan
    O sahte sözlere, yalancı gözlere, kapandığım dizlere
    Elvedâ, elvedâ hayata, sizlere

    Bilmez aktığı yeri su
    Bir gençlik hikâyesi bu

    Beni benden alan, beni yalnız çalan
    O tatlı sözlere, yalancı gözlere, kapandığım dizlere
    Elvedâ, elvedâ hayata, sizlere

    Elvedâ bütün hâtıralar, elvedâ bütün gençliğim…”
    .

    Siktiriniz işte böyle bu dünyadan, Yalıkavak gülü, kuru götlü moruk Jasef bey…!

 72. Korkak it Yusuf…
  Nuran yaşı geçkin olmasına rağmen sakso sanatında iyi iş çıkarıyor sonra da resim yaparak yaşattıklarımızı yansıtıyor..

  Madem Nuran’ı tanımıyorsun neden onu kiralamamıza alınıyorsun Diablo..!?

  Dedim sana…” Koydur” gitsin..

  Milyonlarca Nuran var “Hayat kadını” ..

  Branke’nin sermayesinin Nuran değilse ismi, niye celalalleniyorsun Jasef..!? “Koyalım” sonbaharında birazcık baharını yaşasınn.. Kocasıvibne olduğu için, onun bilgisi dahilinde gençliğinde çok vurdurduğunu sölüyor. Biz doğru söylediğine sana inamadığımız oranda inanıyoruz..

  Ne de olsa sanatçı.. Muamelesi süzme tecrübe…

  Çocukların da çalışıyorlar mı..?

  Onlar da macar salamı severler mi..!?
  .
  .
  “…..branke Jan 1, 2014 at 8:06 pm
  Sapık mıyım ben ya?…”
  .
  .
  Yessss be Branke….

  Haaa.! Unutuyordum az daha..

  Başları kazınmış… Çırılçıplak … koşa koşa çukurlara.. Tarihte var oluşlarının insanlık için talihsiz başlangıcından beri her devirde, heryerde, her kavim tarafından öldürüldükleri gibi..

  ” Neden..?” diye hiçbir kavime soramadıklarında yatar, gazodalarına isteyerek koşuşmaları.. Bilirler çünkü ezeli, ebedi cevabı..

  İğdiş pezo Jasef… İyi uykular..

  Nuran bizde kalacak bu gece merak etme e mi?

 73. “.. Branke Nov 12, 2012 at 12:49 pm
  Duzeltme..

  “Nadiren de olsa dusunduklerimi yayinlama cesareti olan”

  “Nadiren de olsa yazdigim zaman dusunduklerimi yayinlama cesareti olan” olacakti..

  Kirmizi sarabin faydalari kadar yan etkileri de var ..”

  .
  .
  Kolonya +Lezzo çekiyor korkak it, karısının sapık pezosu Yusuf..

  Şarap bitti mi Jaasseeefff..!*

  Kuru götlü travesti…

  Tolga’ya selam… Kanka yapıyorum onu..

  O, öyle sanıyor en azından garip..

  Arayı açma Diabolic.. Yüksek Kalp çarpıntılarını böyle engelleyemezsin..

  Burada yazdıkların, karını inkar edip, konken sermayesi yapan pezevenkliğin, rumuz manyaklığın, korkaklığın, sapıklığını itiraf edişin… Hepisi gelecekte “Sen” oldular..

  Anahtarın bende..

  Kim olduğunu ben burada veya başka bir yerde yazınca resim tamamlanacak ve çevren internetteki bu izinden tanıyacak..

  Düşünebiliyor musun.. Sen Yalıkavak’ta arkadaşlarınla kadınlı erkekli bahçeee otururken, yeni tanıştığın biri sana aslında ne sapık ruhlu olduğunu bu örneklerle söyleyiveriyor…

  O zaman da, senin o ortamda gördükleri Jasef olmadığını, halogram olduğunu, aslında yaşamadığını iddia eder, herşeyi milletin gözü önünde inkar edersin.. Ne hoş olur ama misafirlerin için..

  Benim ile de tanıştığını, ben zamanı uygun görünceye kadar bilemeyeceksin apla…

  Bir ara ilgilenirim.. Hayat sürprizlerle doludur..

  Karının yüzüne bakarken ne hissediyorsun..? Burayı ve pezevenkliğin aklından çıkmıyor mu..?

  Iyı…Iyı… Damla damla yolcudur Josika.. ( Bu rumuz ne hatırlatıyor bunak hafızana iğdiş pezevenk..?)

  Çocukların “İş’te mi..?”

  İyi uykular Jozsi..

  • “Tipik Müslüman” demeyelim, bu İT Freud’un eşcinsel bir ruh hastası olduğunu söylediği, Odatv’deki 350

   yorumun çoğunun aynı kalemden çıktığını iddia eden paranoid, Ulu göt tanrısının kendine “sual sorma onuru”

   bahşettiği favori ibnesi, muhatabı olmayan birine KNB’nin hoşgörüsü ile hakaretler eden cibilliyetsizin teki..

   Yedirdiğimin altından kalkabilse, kendininki kadar aşağılık yorumlarımı bulsa göklere uçacak 5insi sınıf sokak

   çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin

   ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu,

   ırkçı, faşistin biri. O kadar!

 74. Geldim, beklerken cok mu sikilidin? Aliskanlik oldu artik senin icin!

  Ama artik cayci karin de seninle beraber sikiliyordur herhalde, inkar etmedigine gore!

  PKK’li cocuklar nasil?

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi

  tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce

  klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  Aklınca yalanlar, üçüncü şahıslar üretip, anılarını, pezevenkliğini bile bana yansıtmaya çalışarak üste çıkacağını

  sanıyorsun, Freud’un “eşcinsel” diye nitelendirdiği yaratık!
  —————————————

  Oooooooo!

  Bakıyorum hala beni muhatabın olmayan biri üzerinden kızdırma çabasındasın.

  “Diablo” da demişsin gene!

  Hani o ispatlayamadığın, yüzünden yorumcuların seni (sansürlendi)ği yalanın!

  ——————————————————-

  ““Haaa.! Unutuyordum az daha..

  Başları kazınmış… Çırılçıplak … koşa koşa çukurlara.. Tarihte var oluşlarının insanlık için talihsiz

  başlangıcından beri her devirde, heryerde, her kavim tarafından öldürüldükleri gibi.. “

  Cibilliyetsizliğinin, adiliğinin kanıtını tekrarlamışsın burada!

  Gereksizdi, göstermesen de ne bok olduğun biliniyor artık!

  ————————————————————

  “Nuran bizde kalacak bu gece merak etme e mi?”

  Burada sormam gereken sorular var!

  Tamam, Ulu göt tanrının favori ibnesi olduğun için “sual sorma onuru” yanlız sende var sana göre ama diğer

  okuyucular merak edebilir.

  Mesela “Nuran” sende ise benimle nasıl bir ilişki kurabilir mantığı çalışan biri?

  Münecciminin seni (sansürlendi) sonraki ilhamını bekliyorum, ne dedirtecek sana acaba?

  Hem Yalıkavak’ta, hem Almanya’da yanında!

  Yoksa??????

  Yoksa??????

  Aman malakgöt’ün Ulu göt tanrısı!

  Yoksa “Nuran” dediğin, tecrübelerini methettiğin kişi demlikçi “KARIN” mı?

  Yoksa “KIZIN” mı?

  Hani yorumunda “çocuklar ders çalışıyor” demişitin ya, onlardan biri kız mı?

  Onun adı “NURAN” mı?

  Gördüklerini Yalıkavağa yansıtmayı mı becerdin yoksa?

  Yanında olanı iyi müşahede etmişsin, karısının, kızının pezevengi ibne seniii!

  ———————————————–

  Kız veya erkek, çocukların da senin gibi PKK’lı mı?

  ——————————————-

  Karından bahsetmiştim, neden “TIK” yok?

  Doğru mu yoksa sorduklarım?

  ———————————————-

  “İğdiş pezo Jasef”

  İğdiş diyebilirsin, kanıtlamak istermisin?

  Karını, kızını gönder, sana rapor versinler!

  ——————————————–

  ““Nadiren de olsa dusunduklerimi yayinlama cesareti olan”

  “Nadiren de olsa yazdigim zaman dusunduklerimi yayinlama cesareti olan” olacakti..
  Kirmizi sarabin faydalari kadar yan etkileri de var ..”

  Üffff! Aynı senin “Irkçıyım, faşistim, Apo’nun (sansürlendi)nı severim, gibi itirafçı yorumların kadar kötü!!

  Bak şimdi hakkımda neler düşünecekler, neler!

  ————————————————————

  ““Kim olduğunu ben burada veya başka bir yerde yazınca resim tamamlanacak ve çevren internetteki bu izinden

  tanıyacak..”

  Eeeeeeeee???

  Bir bok olamadığıma hayıflanmadım.

  Cahil bir köy kaçkını kıro değilim.

  Irkçı değilim.

  Faşist değilim.

  Milyonlarca insanın öldüğü soykırımdan alayla bahsetmedim.

  Apo’nun Türkiye’yi kurtaracağını, dahi olduğunu söylemedim.

  Ruh hastası değilim.

  Odatv yorumcularının çoğunun aynı kalemden çıktığını söylemedim, yani paranoid değilim.

  Senin gibi kendimi müneccimlere ilham için (sansürlendi) dim. (hem de bedavaya)

  Nazi tohumlarının kaşarlı sosilerini yemedim.

  Memleketimden eşeğe tecavüz ettiğim için Almanya’ya kaçmadım, sığınmadım.

  Yalanlar yüzünden yorumcular beni değil seni (sansürlendi)lar. (artık yalnız seni değil)

  Senin gibi aşağılık birinin beni kötülemesini mi onaylayacaklar?

  Tanısalar ne olur?

  Di mi Sinan?

  —————————————-

  “Nihavend makamı ile destekleyelim ibneyi yolculuğunda:”

  N’oldu?

  Şairliğie soyunsaydın da “sen de mi şair oldun, eşekoğlueşek?” diyebilseydim keşke.

  ——————————————–

  “Siktiriniz işte böyle bu dünyadan”

  Gen mi ölmemi istem hissin kabardı?

  Vah, vah, vah!

  70 yaşında bir genç yapacağına 90 yaşında uydursaydın ya, belki daha önce ayrılırdım senden!

  ——————————————-

  “Iyı…Iyı… Damla damla yolcudur Josika.. ( Bu rumuz ne hatırlatıyor bunak hafızana iğdiş pezevenk..?)”

  Aha!

  Yeni bir rumuzla daha bağdaştırdı beni araştırmacı, paranoid götveren!

  300.000in üzerinde branke ile ilgili giriş var google’de, acelem yok beklerim!

  “İğdiş” için yukarıdaki cümlemi hatırlatırım!

  —————————————–

  “Benim ile de tanıştığını, ben zamanı uygun görünceye kadar bilemeyeceksin apla…

  Bir ara ilgilenirim.. Hayat sürprizlerle doludur..”

  Her zamanki, anlaşılamayan, gizemli, tehdit edişin.

  Senin gibi 50 okkalık bir bok kütlesinin yaklaşmasını kokusundan hissederim herhalde.

  Ki,

  Türkiye’ye olduğun Fetocu, Apo sever, PKK’lı kimliğin-kişiliğin ile girebilirsen gerçekten sürpriz olur.

  Hoş, girip de seni tanırsam çıkamayacağın kesin.

  Alman pasaportunu da dürüp bir yerine sokarlar herhalde!

  Umarım sürpriz seviyorsundur!

  Ama önce Torba hayvan barınağında Nazi tohumlarının kaşarlı sosisleri yerine Türk salamı yiyeceksin, bol, bol!

  Bak bakalım, “sürpriz” nasıl olurmuş, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun (sasürlendi)

  düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın

  ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  ——————————————

  See you Poofta!!

 75. Selamün Aleyküüüüm..! Apla

  Gerçi sana bu selam ile değil, bilakis üçleme çekmek gerekirdi ama..

  Neyse..

  Hayr ola…!? Tanımadığını iddia ettiğin Nuran’ı, “karını” almaya gelmişsin..?

  Madem “Nuran” sana yabancı, neden bu isim etrafında demirledin yalan rüzgarları ile yelkenlerin fora iken apla…?

  Yemek yerken, yanında uzanırken yüzüne bakamadığın için mi..?

  Onu, online pazarladığını, ona birisi telefonda anlatıncaya kadar bilmez herhalde.. Inanır ama.. Seni “bildiği” için..

  Buraya veya ” başka yere” bakmasına gerek yok ki..

  Kendisine koydurduğunu öğrenir birgün, bir vesile ile belki..

  Dedim ya.. Hayat sürprizlerle eğlenir..

  Çocukların İş’te mi…?

  Sorulara hiç cevap vermiyorsunn..

  “Veremediğin” için olmasın sakın..!?

  Yukarıda “Özgüvenin ile” yazdığın Adın ve soyadını niye aynı “Özgüvenin” tekrarlayamıyor şöyle bangır bangır apla..!?

  Sabırlıyımdır..

  Sen “Senin” etrafında sarnıç eşşeği gibi dolandıkça, ben seni dehlerim..

  Birgün yazacağım “Seni” buraya…. Hiç acelem yok..

  Rahat uyuyabiliyor musun..?

  Uyuyamazsın.. Çünkü ” Çakma Sen” buradasın..

  Kalbin ve tansiyonun seni çok sıkıştırıyorlar..

  Ara vermeden yaz Yusuf.. Neden hergün yazamıyorsun emekli..!?

  Bu dünyada boşuna tükettin ve 3. dişlerinle ağzında ekmek gevelemeye çalışıyor ve idrarını tutamıyorsun..

  Hafızan ve gücün seni çoktan terk ettiler.. İlaçların seni iyileştiremezler..

  Çünkü “Sen ” Nuran’ı sattın.. Onu satabilen onursuz “Seni” oynayabiliyor, oynadığını kimsenin anlayamayacağını ölesiye umut ediyorsun..

  Hayatının tüm sapık özü de buraya kazındı..

  Bunların beyninde yarattığı yüzleşmenin tahribatını tedavi edecek ilaç yok.. Yusuf..

  Yani.. Onursuz bir benliğin ve asalak yaşama kafa yapısının temeli ana rahmine seni düşürme talihsizliğidir, bu dünyada senin türüne insanlık göstererek melanetinizin insanlığın yararına nötr edilebilmesi, telafisi yoktur..

  Gerçi,.. Sen biliyorsun “Kim” olduğunu..

  ” ..branke Jan. 1, 2014 at 8.06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”
  .
  .

  Yesss.! Be.. Apla..
  Yes…! Be Jasef…!

  Nasıl da bilirsin gerçek “Seni” köftehor…

 76. Pisssst..!
  Kimse duymasin..
  Yusuf kalbini dinlendiriyor..
  Bir sise ispirto içince cesaretlenecek, gelip adini soyadini burada tekrar edecek.
  Nuran extradan dönsün, ispirto parasini döve döve elinden almayi bekliyor asalak moruk…
  Ayni Ramses’e benziyor Yusuf.. Kuru, kara, keçi sakalli, tavuk götü agizli, mürdüm erigi kafali, karisinin pezevengi ibne..

 77. Geldim, beklerken cok mu sikildin? Aliskanlik oldu artik senin icin!

  Ama artik cayci karin de seninle beraber sikiliyordur herhalde, inkar etmedigine gore!

  PKK’li cocuklar nasil?

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi

  tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce

  klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  “ Hayr ola…!? Tanımadığını iddia ettiğin Nuran’ı, “karını” almaya gelmişsin..?”

  Tanıştırmadın ki?

  Karın mı?

  Yoksa kızın mı?

  Hani “iğdiş”liğimi kontrole gönderecektin onları?

  Ne oldu?

  Verecekleri rapor mu korkuttu seni?

  Yoksa alacakları keyif mi?

  Nazi tohumlarından, yalanın yüzünden seni (sansür) meye gelenlerden boş vakitleri mi yok?

  Senin karın, kızın hakkında söylediklerime pek sesin çıkmıyor değil mi Apo (sansür) ını sever

  ailesinin koruyucusu(!) PKK’lı it?

  Senin yanında demiştin, unuttun mu ulu göt tanrısının favori ibnesi?

  Özgeçmişlerini iyi reklam ettin ama, pezevenk seniii.

  Bilmeliydim bu kadar iyi tanımandan kimden bahsettiğini..

  Kıvırtmaya çalış şimdi

  —————————————–

  “Dedim ya.. Hayat sürprizlerle eğlenir..”

  Türkiye’ geldiğinde karşılacağını söylediğim “sürpriz” den de bahsetmiyorsun nedense?

  Götün alev aldı değil mi?

  Bir leğene su doldurun, içine oturun..

  Yok, yok! Zeytinyağı filan olsun, yağlanın güzelce.

  Olur olmaz zamanlarda gelen Nazilerin kaşarlı sosileri, yorumcular için vazelin aramak zorunda kalmayın!

  —————————————-

  “Çocukların İş’te mi…?

  Sorulara hiç cevap vermiyorsunn..”

  Sen hele senin çocuklarının da senin gibi PKK’lı olup olmadıklarına cevap ver, sonra müneccim (sansür) ı ile

  ilhamlandığın, olduğunu zannetiğin “benim çocuklar” hakkında sor, beraberce gülelim!

  ———————————

  “ Madem “Nuran” sana yabancı, neden bu isim etrafında demirledin yalan rüzgarları ile yelkenlerin fora iken

  apla…?”

  Ben mi demirledim (sansür) mahsülü isim ile?

  Ağzında ya yorumcuların (sansür)ı, ya Nazi tohumlarının kaşarlı sosisleri var ya da “nuran” ismi!

  Oku yorumlarını, görürsün göt tanrısının favori ibnesi!

  ———————————————————-

  “Çünkü “Sen ” Nuran’ı sattın.. Onu satabilen onursuz “Seni” oynayabiliyor, oynadığını kimsenin anlayamayacağını

  ölesiye umut ediyorsun..”

  Bak gene ağzın boş kalmış iki dakika!

  Bil bakalım, kimden bahsediyorsun?

  ————————————————–

  “Nuran extradan dönsün, “

  Bak gene ağzın boş kalmış iki dakika!

  Bil bakalım, kimden bahsediyorsun?

  ————————————————–

  ““Veremediğin” için olmasın sakın..!?”

  Bak gene ağzın boş kalmış iki dakika!

  Bil bakalım, kimden bahsediyorsun?

  ————————————————–

  “Ara vermeden yaz Yusuf.. Neden hergün yazamıyorsun emekli..!?”

  Hani ”sabır”lıydın?

  Bekle, keyfime göre yazar seni itin götüne sokup çıkarırım.

  Hele bir “emekli” olayım, o zaman gör!

  Yoksa “Diablo-Ciguli-Yusuf-Fehmiye-josi filan “emekliler” gurubu mu?

  Yalanlarını (sansür)yim senin, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, fındıkçı, bisiklet tamircisinden başka bir bok

  olamadığına hayıflanan cahil kıro, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i

  ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı,

  faşist it!

  —————————————————————-

  “Yukarıda “Özgüvenin ile” yazdığın Adın ve soyadını niye aynı “Özgüvenin” tekrarlayamıyor şöyle bangır bangır

  apla..!?”

  Hadi gel, senin cesaretin varsa yaz adını soyadını da millet “ibnelerin, pezevenklerin, kendi

  adiliklerini karşındakine yansıtmaya çabalayan “CESUR” bir APO’yu Türkiye’nin kurtarıcısı

  olarak gören, eşeğe taciz yüzünden Almanya’ya kaçıp sığınan birini görsün, ismen tanısın!

  Var mısın?

  Hodri meydan!

  Havlamak kolay senin için, cibilliyetsiz it!

  ———————————————————–

  ” ..branke Jan. 1, 2014 at 8.06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”

  Hala öğrenememişsin “soru” ile itiraf” ı, senin yorumlarındaki gibi değil bu di mi?

  Çıldırıyorsun hala, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her

  durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla

  ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  ——————————————-

  “Gerçi,.. Sen biliyorsun “Kim” olduğunu..”

  Tabii, biliyorum.

  Kudurduğun şey, okuyanların da senin ne bok olduğunu bilmeleri, bir de “cesaret”in olsa da ismini, soyadını

  yazsan sokakta yürüyemeyeceksin, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun (sasürlendi)

  düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın

  ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  ——————————————–

  N’oldu?

  İnternette 300.000 kişiden benimle bağdaştıracak “branke” kalmadı mı?

  Odatv’deki 350 yorumun çoğunun aynı kalemdan çıktığını iddia eden paranoid,

  Freud’un, Ulu göt tanrısının favori ibnesi.

  ————————————————

  Bekliyoruz, adını soyadını yaz, o göt varsa!

  Haaa, bu arada çocukların da senin gibi PKK’lı mı?

  Karın hala Kekilli’nin çığlıklarını taklit ediyormu ziyaretçilerine?

  Merak bu ya, sordum işte!

  Ulu göt tanrın kızmasın bana!

  See you poofta!

 78. Yalikavak gülünün karisi Nuran extradan dönmüs, korkak ite kolonya ile Lezzo almasi için kazandigi ersuyu bulasmis nafakasinin tamamini zoraki toka etmis anlasilan ki, bizim korkak it cesaretlenip, çiziktirmis.

  Gerizekali Ramses suratli, tanindigini bile bile, tanimadigini karsilayacagini iddia edecek kadar salak.

  Branke’yi internette aramis, saymis..

  Aptal..

  Kendini yurtdisinda arayacak kadar aptal.. Üstelik buraya yazacak kadar da bunak.

  Hani “Ismim Branke’dir. Ismimle yaziyorum. Güven meselesi..” diye yukarida iddia etmis, Torbali’da dolandigini yazmis idin.. Niye dünyadaki saydigin 299999 Branke’nin arasina karismak istersin simdi macar salami..?

  Öyle ya..

  Izmir ilinde her mahalkede bir Branke Jozsi var… Milli popüler isimlerimizin en basinda gelir..

  Karinin ismi Nuran.

  Diger bilgileri buraya veya baska bir yere “zamani gelince” yazacagim. Hiç heveslenme.. Simdilik kendi yaginda kavrulmaya devam et.

  Sabirliyimdir..

  Birgün, bir yerde adini söyleyen biri senin zavalliligini sana yasattiginda, sadece senin degil, kalbinin de hiç hazirlikli olmadigini, olamayacagini anlamak için belki firsatin olur..

  Hayat bu iste.. Belki önden gidersin..

  Sagliksiz görünüyorsun..

  Karanliklar içinde beni ariyorsun.. O minik gözlerini haddinden fazla açarak.. Ne aklin, ne de teknolojik bilgin buna müsait. Buldugunu sandiklarini ben bugün yine yazarim. Yukarida yaptigim gibi. Link’ini de vererek üstelik.

  Nuran karin olmasaydi, normal tepkin orali olmamak olurdu.

  Adin Branke Jozsi olsa idi, üç aydir “Adim:Branke Jozsi’dir” diye yazmaktan imtina etmezdin.

  Elin Bakiselamlar’in kapi kolunda..

  Ürkerek, kalp çarpintilarinla, yazmadigim veya Site’nin kapandigi, Shlomo’nun senden nöbeti devraldigi ümidi ile buraya giriyor, saatlerce ugrasarak tekrarladigin dizeleri buraya kopyaliyorsun.

  Tüm sahtekarligina, arsizligina, aptalligina, hirçinligina, mantiksizligina, kendi kaliplastirdigin paragraflarini sürekli tekrar etmene, Ingilizce klavye ile kendini aldatma komikligine ragmen, KNB’i müsamahakar olmakla, küfür silsilesi metinlerini silme yetkisini bana vermis olmasi ile, müdahele etmemekle suçluyor, Shlomo’dan veya Site’yi okuyan birkaç kisiden destek bekleyerek, buradaki yalanlarinin daha fazla ortaya saçilmasinin önüne geçmek istiyorsun.

  Tüm bunlar, senin agzina yüzüne bulastirdigin “saklama, inkar etme ” çabalarinin beyhude olduklarina isaret etmiyorlar mi Yusuf..?

  Shlomo, düsmandir. Ama senden daha onurlu, mantiklidir.

  KNB, bu devirde sayilari hizla azalan mümtaz “Zeka’dir”

  Site okuyucularinin sayisi ise bir elin parmaklarini geçmez. Sana omuz vermeye ne arzulari ne de senin yalanlarini devr alip, senin arada kaynayarak, tüyme emellerine aracilik etmeye niyetleri yokmus gibi görünüyorlar.

  Durum böyle olunca, senin üç aya yakin buradaki kivranman ve site müdavimlerinden veya olasi Site statüsü degisimlerinden yardim beklemen akla bir soru getiriyor:

  Yusuf.. Neden bir dostunu, esini, çocugunu, tanidigini, akrabani, komsunu bu Site’ye girmeye ve beni elbirligi ile hallaç pamugu gibi atmayi düsünmüyorsun?

  Site her yeni gelen, kayit olana bana ve sana gösterdigi ayni müsamaha ile açik.

  Bu etkili psikolojik taktigi neden kullanmak istemiyor senin gibi bir süper zeka..!? Yusuf..!?

  Neden korkuyorsun?

  Seni bundan alikoyan nedir?

  Bir yerde yeni Server üyeligi imzala veya komsularinin int. sifresini iste. Public Wlan üzerinden baska rumuzlar ile de girebilir, kendine destek sanal figüranlar yaratabilirsin. Buna aliskinsin Jozsika..

  Seni taniyanlarin buraya girmelerini ve senin ” Branke Jozsi” oldugunu tasdiklemelerini, seni dogrulayip, desteklemelerini neden istemiyorsun Yusuf!?

  Dogru degil mi ki bu..!?

  Yoksa…!

  Seni taniyanlarin seni ” yeniden tanimalarindan mi ” korkuyorsun Jasef..?

 79. Ara vermeden ugra buraya Jasef..

  Bakalim kalbin dayanabilecek mi..

  Yoksa senin böyle bir endisen mi var..?

  Sen: “Sen” isen, bu uzaklasma ve endise neden ki!?

  “Yalan” seytanin insana sundugu hizmetidir. Degisik önem seviyelerine göre satin alinabilir ve getirisi izafidir, zamana yenilmeye mahkumdur.

  Insanlarin bu satin aldiklari yalanlari onurlari, sagliklari ve “kendileri” ile öderler.

  Is, isten geçtikten sonra verecekleri hiçbirseyin kalmadigini gördüklerinde artik kendileri ” Yalan’dir” ve kendi yalanlarini yasarlar..

  Tipki senin oldugun gibi Diablo..

  • Dingil.. Ispirtoyu çekti sızdı biryerlerde herhalde.. Diablo..

   Karının yüzüne bakabiliyor musun Yusuf..?

   “Çocuklarım yok” demiş, ilk defa kazara doğruyu söylemişsin.

   Ben de aynı şeyi söylüyordum sana, inkar ediyordun..

   Velisi olduğun iki çocukcağız da senden değil..

   Doğru.. Yani.. ” Senin..!” Çocugun yok ki.. Nuran’ın doğurduğu, senin soyadını taşıyan büyüttüğün, büyütürken taciz ettiğin Iki çocuğun velisisin ama babalarını Allah bilir..

   Eee.!? Biz ne diyorduk….!? Doğruyu söylemişiz yukarıda defalarca.. Otomatik inkar makinesi Yusuf.. Biz söyleyince niye celalleniyordun a be kapçan ağızlı..!?

   Karısının pezevengi Yalıkavak gülü..

   Branke’de değilsin..

   Bunu ben söyleyince de kızıyor, Site ahalisine genç horoz gibi çalım atarak yalan döylüyor” Branke benim ismim.. Özgüvenimden dolayı ismim ile yazarım, yazıyorum” diyorsun, ama “Nedense” bir türlü tekrarlayamıyorsun..

   72 Yaşında olduğunu da inkar ediyorsun, iğdiş olduğunu da, adreslerini de, geldiğin yeri de..

   Nuran’ı da..

   Inkar ederken hakkında yazdıklarımın tümünü doğruladığını farkedecek kadar kafan çalışsa idi, burada Branke olmaz idin..

   Çüşşş..! Büüürrrsst..! Cık..! Cık..! Deyyhh..! Sana diyomm ..! Dolap beygiri Yusuf…! Dön bakam bi yalanlarının etrafında..

   Daha çok deyhlerim ben seni, sen de bu ahlaksızlık ve yalan oldukça..

   Kalbine ve tansiyonuna dikkat et.. E mi..!

   Takma dişler ile her lokmayı çiğnemeye çalışırken, uyumak isterken, ağrıların seni rahatsız ederken çarpıntıların boğazına yükselirlerken..

   Ve..

   Karın Nuran’ın yüzüne bakarken burayı, yukarıda yazdıklarını hatırla Yasef..

   72 yaş..

   Daha niye hala ortalıklarda sürünmeye inat ediyorsun..?

   Kekilli’yi hatırla..

   Kimse tutamaz seni bu gece.. Ölüm bile.. ufak ufak.. Damla damla..

   Hadi Yusuf..

   • Yusuf..

    Karın Nuran arkadaşlarda..

    Arkadaşlara Sakso dersi veriyor..

    Merak edersin diye değil, almaya gelesin diye hatırlatıyor arkadaşlar..

    Çocukların İş’teler mi..?
    .
    .
    ” ..branke Jan. 1, 2014 at 8.06 pm

    Sapık mıyım ben ya?…”
    .
    .
    Yesssss.!! Be Apla..Yes….!

    Ara vermeden yaz.. Elin, kalbin, akılcığın titremedikleri bir ara..

    Çek..! İspirtoyu, gel.. E mi..?

 80. Bundan böyle evli evine,köylü köyüne…Evi,köyü olmayan sıçan deliğine..

  Valizini hazırlamaya başla…

  “Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin.Onlar birbirlerinin dostudurlar.Sizden kim onları dost edinirse o onlardandır.Allah zalimler topluluğunu doğru yola eriştirmez”..Böyle yazıyor kitapta..(Maide 51)

  Buna rağmen,sen kalk Allah’ın sana islamı sunduğu toprağını terk et,kitabının emrettiğinin aksine gavurların ülkelerine iltica et,ekmeklerini ye,suyunu iç…….sonra mitingler düzenleyerek insanlara,polise,askere saldır…Bayraklarını yak….Şükürler olsun ki,kadınlarına tecavüz edecek ortamı bulamadın..

  Çifte vatandaşlık kalkacak..İki ayaklı hayvanlar sınır dışı edilecek..

  Köylerinde araba tamirciliği mi yaparlar,yoksa fındık mı toplarlar onların seçimi..Kimseleri de ilgilendirmez..

  Topunuz bağırsak paraziti misali çöreklendiğiniz medeni ülkelerden salavatlarla uğurlanacaksınız…Avrupa sizlerin yerine şeytanı görseydi keşke…

  ALLAH-U AKBAR..

 81. Geldim, beklerken cok mu sikildin gene?

  Sikilmissin, belli.

  Aliskanlik oldu artik senin icin!

  İyi, iyi. Karı koca, kız hep beraber keyif alıyorsunuz işte!

  Ama artik cayci karin de seninle beraber sikiliyordur herhalde, inkar etmedigine gore!

  PKK’li cocuklar nasil?

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi

  tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun! (Ingilizce

  klavye ile yazildi)..

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 5insi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  Karını kızını hala korumak, müdafaa etmek içinden gelmiyor değil mi ulu göt tanrısının favori ibne pezevengi?

  Götün hala alev, alev söndüremedin mi o kadar ziyaretçi sonrası?

  Zeytinyağlı leğene oturmak işlerinizi kolaylaştırmış, görüyorum.

  Ne oldu?

  Aylardım kimliğimle yatıp, yiyip, kalkıyorsun!

  Senin kimliğini açıklamaya götün varmı diye sormuştum, TIK yok!

  Kimdi o “korkaklıktan” bahseden, “bağrı açık, ayakkabısının topuğuna basarak yürüdüğünü” söyleyen

  “kahraman” olabildiği bok kütlesine hayıflanan cahil it?

  Kimliğin bilinirse sokakta yürüyemiyeceğinden mi korkuyorsun yoksa?

  Sana Türkiye’de hayat yok, biliyorsun, kuduruyorsun!

  Bak, bende o korku yok!

  Ama bu değildir ki senin her müneccimin altından kalktığında yazdıklarını kabul edeyim.

  ————————————————

  Haaa, aklımdayken, çocukların da senin gibi PKK’lılar mı Feto’nun yorumcusu, “Her durumda da A.Öcalan

  Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen yaratık?.

  —————————————————–

  Gene yazına ağzından nazi tohumlarının kaşarlı sosisleri ve yorumcuların (sansür) ları çıkar çıkmaz “Nuran” ile

  başlamışsın.

  Karın mıdır, kızın mı?

  Bana atfetmeye çalıştığınkişi hem Almanya’da hem Türkiye’de aynı zamanda olamayacağına göre senin

  yanındakiler olmalı, değil mi gerzek?

  —————————————————-

  Sana “5inci sınıf sokak çocuğu mentaliteli” diyordum ya, çok ödeğer vermişim sana!

  Böyle bir gaf a imza atabilmek için 3üncü sınıftan fazla olmamalı mentaliten.

  Aptal, gerizekalı, olduğu bok kütlesine hayıflanan it!

  Tabii, bu gaf ın başka bir izahı da olabilir şöyle;

  Hani U.S.Enterprise uzay gemisinde baş makinist olarak çalışıyordun ya, ibneliğin

  yüzünden atıldığın zaman kişilerin İ.P. leri ile birlikte ışınlanma cihazını da çalmış

  olabilirsin.

  Hırsız her yerde hırsızdır!

  ——————————————————

  “Öyle ya..

  Izmir ilinde her mahalkede bir Branke Jozsi var… Milli popüler isimlerimizin en basinda gelir..”

  N’apim?

  BİNYEMİŞMALAKGÖT’ den daha popüler isem?

  ——————————————-

  “Karinin ismi Nuran.”

  Bak gene ağzın boşalmış!

  Nasıldı kaşarlı sosisin tadı, boyu filan?

  ———————————

  “Diger bilgileri buraya veya baska bir yere “zamani gelince” yazacagim.”

  Çok havlayan it gördüm ama senin gibisi yok, 3üncü sınıf sokak çocuğu mentaliteli,

  bir bok olamamış, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan

  Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini

  alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Bak, 3 üncü sınıf mentaliteni belirtiyorum artık!

  —————————————————–

  “Ürkerek, kalp çarpintilarinla, yazmadigim veya Site’nin kapandigi, Shlomo’nun

  senden nöbeti devraldigi ümidi ile buraya giriyor, saatlerce ugrasarak tekrarladigin

  dizeleri buraya kopyaliyorsun”

  Kişiliğini yazıyorum, herkes okusun diye, sevinsene!

  ——————————–

  “KNB’i müsamahakar olmakla, küfür silsilesi metinlerini silme yetkisini bana vermis

  olmasi ile, müdahele etmemekle suçluyor,”

  Eğer dediğin gibi KNB’yi suçlasaydım kendisi bana söylerdi herhalde, senin gibi bir

  itin müdafaasına ihtiyacı olduğunu sanmam.

  ——————————————–

  “Shlomo, düsmandir. Ama senden daha onurlu, mantiklidir.”

  Kıyaslama zamanı mı?

  Senin kadar aşağılık, cibilliyetsiz birini tanımıyorum onun için açıktasın şimdilik!

  ———————————————-

  “KNB, bu devirde sayilari hizla azalan mümtaz “Zeka’dir”

  Vay, vay!

  Ağzın, burnun kahvererengi olmuş yaladığından be! Yediğin de yanına kar!

  ————————————–

  “Site okuyucularinin sayisi ise bir elin parmaklarini geçmez. Sana omuz vermeye ne arzulari

  ne de senin yalanlarini devr alip, senin arada kaynayarak, tüyme emellerine aracilik etmeye

  niyetleri yokmus gibi görünüyorlar.”

  Saydın mı?

  Senin gibi bir 3üncü sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun

  (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için

  gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun

  yorumcusu, ırkçı, faşist iti yalanı yüzünden yorumcuların (sansür) ları ile mest olan biri

  ile muhatap olmak istemiyorla herhalde!

  ——————————————

  “senin üç aya yakin buradaki kivranman”

  Eveeeeet!

  Üç aya yakın bir süredir hala “Diablo” olduğumu ispat edemeyen, bu yalanı yüzünden

  yorumcular tarafından (sansür) meyi kabül eden paranoid, ulu göt tanrısının favori

  ibnesi, karşısındakini 3üncü kişi üzerinden kızdırmaya çalışan kim?

  ————————————–

  “Yusuf.. Neden bir dostunu, esini, çocugunu, tanidigini, akrabani, komsunu bu Site’ye

  girmeye ve beni elbirligi ile hallaç pamugu gibi atmayi düsünmüyorsun?”

  İhtiyacım yok ki Sinan!

  Kuduruyor, çıldırıyorsun zaten!

  Ben sana yeter de artarım bile!

  Mihbanı sokuyorum her seferinde, yetmiyor değil mi?

  Söyle karına, kızına teselli etsinler seni. Hep başkasını mutlu edecek değiller ya!

  Hangisinin ismi “Nuran”?

  Hangisi senden daha iyi saxafoncu?

  ————————————————–

  “Seni taniyanlarin seni ” yeniden tanimalarindan mi ” korkuyorsun Jasef..?”

  Benim hiç korkum yok ama sen kim olduğunu açıklamaya götün olmadığı için anlayamazsın

  bu rahatlığı.

  Sen bilinirsen sokakta yürüyemezsin korkudan, sıçarsın altına.

  O kadar boksun yani.

  ————————————————-

  ““Yalan” seytanin insana sundugu hizmetidir. Degisik önem seviyelerine göre satin alinabilir

  ve getirisi izafidir, zamana yenilmeye mahkumdur.

  Insanlarin bu satin aldiklari yalanlari onurlari, sagliklari ve “kendileri” ile öderler.

  Is, isten geçtikten sonra verecekleri hiçbirseyin kalmadigini gördüklerinde artik kendileri ”

  Yalan’dir” ve kendi yalanlarini yasarlar..

  Tipki senin oldugun gibi Diablo..”

  Haklısın bak, hala Diablo yalanına sarılmışsın mal bulmuş mağribi gibi, yoksa kaşarlı sosisi

  ağzına almış biri gibi mi diyeyim?

  Paranoid ibne seniiii!

  —————————————————–

  ““Çocuklarım yok” demiş”

  Gene mi kelimelerden anlam çıkarma çabaları?

  Anlat, anlat!

  Heyecenlı oluyor.

  “ olduğunu zannetiğin “benim çocuklar” hakkında” dedim.

  Sene gene o faraş olmuş götünden uydur, mana çıkarmaya çalış, cahil kıro!

  ——————————————

  “Nuran’ın doğurduğu, (gene ağzın boşalmış) senin soyadını taşıyan büyüttüğün,

  büyütürken taciz ettiğin Iki çocuğun velisisin ama babalarını Allah bilir..”

  Anasının ne idüğü belirsiz kişilerin tarafından İstanbul boğazı ortasında döllediği ne

  Avrupalı, ne Asyalı birinin “babası belirsiz” demesi komik!

  ———————————————–

  “Doğruyu söylemişiz yukarıda defalarca”

  Eveeet!!

  Diablo ile başladın, hala devam ediyor “hakikat”lerin!

  Yalancı ibne seniii!

  Millet gülmekten kırılıyor yahu, sen hala yediklerinle köprüyü uzatmakla meşgulsun!

  ——————————————–

  “Özgüvenimden dolayı ismim ile yazarım,”

  Sende var mı o “özgüven” veya göt?

  Yaz bakalım ismin ile!

  —————————————

  “ iğdiş olduğunu “

  Bunun hakkında teklifim hala geçerli, karını, kızını gönder, sana rapor versinler!

  Daha net bir cevap olabilir mi?

  —————————————-

  “Nuran’ı da..”

  Gene ağzını boş bırakmışlar!

  Nasıldı kaşarlı sosisin tadı, boyu filan?

  ————————————————

  “Karın Nuran’ın”

  Gene ağzını boş bırakmışlar!

  Nasıldı kaşarlı sosisin tadı, boyu filan?

  ——————————————–

  “72 yaş..”

  Karın, kızın gelince o hususu da belirtirler sana!

  ———————————-

  “Kekilli’yi hatırla..”

  Ben mi? Takipçileri, taklitçileri sizlersiniz, değil mi?
  ——————————————-

  “Karın Nuran arkadaşlarda.. (hem Almanya’de hem Türkiye’de! Eyyyy! Malakgöt ibnesinin Enterprise uzay gemisinden çaldığı ışınlanma cihazı, nelere kadirsin)

  Arkadaşlara Sakso dersi veriyor..”

  Gene ağzını boş buldun, değil mi?

  Nasıldı kaşarlı sosisin tadı, boyu filan?

  Embesil, aptal, ne söylediğini bilmeyen bir 3üncü sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir

  bok olamamış, Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin

  ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade

  edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it! yaptığın gaf seninle kalacak, oradaki

  “Nuran” ya karın, ya kızın!

  Hangisi?

  ——————————————————–

  “Çocukların İş’teler mi..?”

  Kimin çocukları?

  Çocuklardan bahsederken, seninkiler senin gibi PKK’lılar mı?

  Cevaplasana ulu göt tanrısının “soru sorabilme onuru” bahşettiği favori ibnesi!

  ——————————–

  Soyadın KAYA mı?

  Yoksa tesadüf mü?

  See you poofta!

 82. Nuran , yani nikahlı karın, arkadaşlara sakso konseri veriyorken uğramışın Yusuf..
  Ne oldu yine..? İspirto paran mı bitti..?

  – Akraba, tanıdık, dost veya Tolga’yı getiremiyorsun buraya, seni “gerçek sen” olarak tanıyacaklarından korkuyorsun.

  Nuran’ ı burada bana sataştıramıyorsun, çünkü burada dünya aleme onu pazarladığını ve inkar ettiğini göreceğinden, yıllardır kendisine uyguladığın “ters ilişki ile sakso zorlamalarınn” sende kronik genel bir psikolojik rahatsızlık olduğuna artık emin olup yüzüne tüküreceğinden korkuyorsun.

  Buradaki “Sen”; onun, senin sapıklığının esaretinden kurtuluş bileti aslında.

  Gelse, kendi kendine 30 küsur yıl yazık ettiğini görür, hiç olmaz ise ömrünün geri kalanını sensiz geçirme fırsatını yakalar, bana teşekkür ederdi..

  Ne dersin..? bu şansı kölen Nuran’ vermek istemez misin.?

  Ben söylersem, etik olmaz.. O seviyeye düşmeme neden olamıyorsun Yusufcuk..

  Nuran burayı okuma ve senin hakkında yıllardır içinde oluşturduğu gizli tepkiyi, nefreti artık dışa vurabilmeyi, yıllardır ümitsizce beklediği suratına okkalıca tükürebilmeyi çoktan hak etti aslında..

  Resim yaparak içinde kopan fırtınaları fırçaya anlattırması ve resimlerini sergilemesi, seni topluma şikayet etme arzusu herhalde.

  İnsanlar resim yaparak da , söyleyemediklerinin anlaşılmasını ümit ederler. Anlaşıldıkları oranda Sanatkar’dırlar. Nuran’ın yaşadığı travma öyle kolay yansıtılamıyor ki, pek ciddiye alanı yok.

  Nuran yaşlandı artık. Yıllardır ona uyguladığın sapıklıklarını artık aranızda gizli bir zulmün olarak evlilik örtüsünün altında saklamak zorunda değil.

  Buraya gelip seni görmesi, senin sapıklığını, yaşadığın birçok kişilikleri kullanarak dış dünyaya sonsuz zannettiğin sanal özgürlüğünle yansıtmana şahit olması, ” küresel sapık” olduğunu senin yazılı ifadelerinde görmesi, onu senin sapıklığının vesayetinden hiç şüphesiz kurtaracaktır.

  Fakat sen Nuran’ı inkar ettiğin için, Nuran’ı asla buraya çağıramayacaksın. Ve böylece benim Nuran’ı – yani karını- aşşağılamamı, ağdalı pezevenkliğini yüzüne vurmamı sineye çekecek, engelleyemeyeceksin Diablo..

  Bu yüzden, Nuran’ın çalıştığı umumhahenin önünü meşgul etme.. Resim yapabildiği oranda sakso konseri vermekte de mahir müstakbel eşin. Yusuf..

  Kendin artık buraya dinlenerek girebiliyorsun, çünkü kalbin tekliyor..

  Yaşlısın…

  Yaşlıya saygıya hiç atıfta bulunamıyor, bana bu konuda hiç “sitemcik” bile edemiyorsun, çünkü 72 yaşında olduğunu doğrulamış olacaksın. Bu yüzden gebermene yakın olduğunu sürekli hatırlatmama engel olamıyorsun..

  E.. O zaman.. Bana senin buruşmuş götünü burada konu yapmak düşüyor..

  Tolga’dan hiç bahsetmiyorsun. Nuran’da yaptığın hatadan ders almışa benziyorsun ama bu konuda da aklın kendine yetmediğinden, beleş kiracın alkolü söğürmüş beynin seni yine yanlız bırakıyor. Çünkü Tolga seni inkar etmiyor. Dolayısı ile ispatlanması senin salaklığının kendinidüşünebiliyor zannetmesine şartlı değil.

  Tolga burada da başka yerde de konumuz olacak yani..

  “Çocuklarım yok” dedin yine Kardinal hatası yaptın, bana çocuklarının “Piç” olduklarını rahatlıkla söyleme fırsatı verdin.

  E.. O zaman velisi olduğun Nuran’dan olma, senin soyadını taşıyan iki çocuğunun babaları belli değil oluyor bu durumda.

  Yani senin çocuklar “Piç” Branke.. Senin bu adın gibi..

  Görüyor musun ” kendini” Jozsika?

  Aklının ve şerefsizliğinin, yalanlarının, inkarlarının seni getirdiği “Özetini”..?

  Ara vermeden yaz..

  Ölümün klavye başında olmasın, dikkat et, yoksa arkandan bir tek Nuran tükürmez o kara muşmula suratına..

  .
  .
  ” ..branke Jan. 1, 2014 at 8.06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”
  .
  .
  Yesssss.!! Be Apla..Yes….! Branke..

  Siiiiuuuu apla…

 83. Selamün aleyküm Veronica..

  N’örüün len soysuz?
  Fırınların önünden geçerken geniş bir yay çiziyor musun?

  Lan gerizekalı sen ne anlarsın Pakistan’daki bomba olayından..

  Am biti..

 84. Aleyküm Selam Malazgöt…

  Selam sana veled-i zina…
  Hala kan ile yazmaya devam ediyorsunuz İslam tarihini..
  Hiç akıllanmayacaksın..

  Ben anlamasına anlamam da,bak Hollanda,Almanya,İsviçre,İngiltere,İsveç,Macaristan ve diğerleri anlamaya başladılar.

  Elinde tahta valizinle sınırdışı edileceğin gün sen de anlayacaksın..

  Seni gidi,MÜPTEZEL Or.Ç…..seni…

  ALLAH-U AKBAR.

 85. Lan Malazgöt…

  Pakistan kesmedi,şimdi de metro beklemekten başka suçu olmayan insanları öldürdünüz St. Petersburg metro istasyonunda..

  Nedir sizin bu insanlarla alıp veremediğiniz..Ne istersiniz dünyadan.derdiniz ne siz Müslümanların..
  Şimdi de Hamas tehdit etmekte bizleri..Önümüzdeki hafta bayram ya,niyetleri bayramı haram etmek bizlere..
  Ancak,kazın ayağı bu kez bir başka..Lieberman tek yetkili..İlk kez nükleer başlıklı füzeler yeraltından çıkartıldı.
  Beklediğimiz Gazze’den atılacak tek bir kurşun..
  Topunuzun anasını belleyeceğiz..

  Auschwitz artıkları olarak topunuzun dilini ensenizden çekip çıkaracağız..

  Sen ve sen gibilere bu gezegende yaşam hakkı olmayacak bundan böyle..

  Annadın mı ezik Müslüman…Heryerden kovulan malazgöt..Anladın mı..

  Hadi şimdi anır……ALLAH-U AKBAR diye..

  İnan,tam zamanı.

 86. Geldim, beklerken cok mu sikildin gene?

  Bir kac gun daha sikilin diye dusundum once, vazgectim.

  Sikilmissin, belli.

  Aliskanlik oldu artik senin icin!

  İyi, iyi. Karı koca, kız hep beraber keyif alıyorsunuz işte!

  Ama artik cayci karin de seninle beraber sikiliyordur herhalde, inkar etmedigine gore!

  Bu arada cayci karindan, kizindan (hangisi Nuran ise) sikayetler var, dudak boyalarini çok degistirmesinler,

  (sansur) lerin cuk baslari alaimisema renklerine donusmus.

  Dikkat etsinler biraz, ama senden sikayet yok, “her turlu aliyor, istedigimiz pozisyona” giriyor diyorlar.

  Bu arada PKK’li cocuklar nasil?

  Beklerken sikiliyorsun, yorumcular ispat edemedigin yalanin yuzunden ziyaretine geliyor, sikiliyorsun, Nazi

  tohumlari kasarli sosis yedirmeye geliyor, sikiliyorsun, sonra cevap yaziyorum, gene sikiliyorsun!

  (Ingilizce klavye ile yazildi)..

  —————————————

  Türkçe klavyeye döneyim, yazdıklarımı yanlış anlama, 3üncüi sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış,

  Apo’nun (sasürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için gereklidir.” Diyen,

  6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun yorumcusu, ırkçı, faşist it!

  Çıldırıyorsun değil mi?

  Kuduruyorsun beni kötüleyebileceğin bir yazımı bulamadığın için!

  Karını kızını hala korumak, müdafaa etmek içinden gelmiyor değil mi ulu göt tanrısının favori ibne pezevengi?

  Götün hala alev, alev söndüremedin mi o kadar ziyaretçi sonrası?

  Zeytinyağlı leğene oturmak işlerinizi kolaylaştırmış, görüyorum.

  —————————————–

  Ne oldu?

  Aylardır kimliğimle yatıp, yiyip, kalkıyorsun!

  Senin kimliğini açıklamaya götün varmı diye sormuştum, TIK yok!

  Kimdi o “korkaklıktan” bahseden, “bağrı açık, ayakkabısının topuğuna basarak yürüdüğünü” söyleyen

  “kahraman” olabildiği bok kütlesine hayıflanan cahil it?

  Kimliğin bilinirse sokakta yürüyemiyeceğinden mi korkuyorsun yoksa?

  Sana Türkiye’de hayat yok, biliyorsun, kuduruyorsun!

  Bak, bende o korku yok!

  Ama bu değildir ki senin her müneccimin altından kalktığında yazdıklarını kabul edeyim.

  ——————————-

  Gene yazına ağzından nazi tohumlarının kaşarlı sosisleri ve yorumcuların (sansür) ları çıkar çıkmaz “Nuran” ile

  başlamışsın.

  Karın mıdır, kızın mı?

  Bana atfetmeye çalıştığınkişi hem Almanya’da hem Türkiye’de aynı zamanda olamayacağına göre senin

  yanındakiler olmalı, değil mi gerzek?

  —————————————–

  Böyle bir gafa imza atabilmek için 3üncü sınıftan fazla olmamalı mentaliten.

  Aptal, gerizekalı, olduğu bok kütlesine hayıflanan it!

  ——————————————

  Girişi yaptık, gelelim sıçtıklarına.

  “Nuran , yani nikahlı karın, arkadaşlara sakso konseri veriyorken uğramışın Yusuf..

  Ne oldu yine..? İspirto paran mı bitti..?”

  Işınlama aleti sana girenler kadar iyi çalışıyor, görüyorum. Birini hem orada hem urada olduğunu yazabilecek

  kadar embesil, aptalsın.

  ———————————————-

  “– Akraba, tanıdık, dost veya Tolga’yı getiremiyorsun buraya, seni “gerçek sen” olarak tanıyacaklarından
  korkuyorsun.

  Nuran’ ı burada bana sataştıramıyorsun, çünkü burada dünya aleme onu pazarladığını ve inkar ettiğini

  göreceğinden, yıllardır kendisine uyguladığın “ters ilişki ile sakso zorlamalarınn” sende kronik genel bir

  psikolojik rahatsızlık olduğuna artık emin olup yüzüne tüküreceğinden korkuyorsun. “

  Senin müneccimlerin (sansür) ı ve ilhamları ile yarattığın hayal mahsüllerini sana sataştıramam, doğru.

  Ya sen?

  Yorumunda yazdığın karını, kızını (çocuklarını) neden bana sataştıramıyorsun?

  Senin korkun ne?

  Sokakta yürüyememe korkusu mu?

  —————————————-

  “Ben söylersem, etik olmaz.. O seviyeye düşmeme neden olamıyorsun Yusufcuk.”

  Düştüğün seviyeden aşağısı var da ben mi bilmiyorum?

  Okuyanlar seviyeni görüyor her yazında.

  Tevekkeli değil, OdaTvden “sittir ol git” dediler sana…

  ———————————————-

  “Fakat sen Nuran’ı inkar ettiğin için, Nuran’ı asla buraya çağıramayacaksın. Ve böylece benim Nuran’ı – yani

  karını- aşşağılamamı, ağdalı pezevenkliğini yüzüne vurmamı sineye çekecek, engelleyemeyeceksin Diablo..”

  Ben yazmadıklarımı, senin hayal ürünlerini (müneccimlerin bilmemnelerinin) ilhamlarını her zaman inkar

  edebilirim, ama sen yorumlarındaki itiraflarını hiç edemeyeceksin.

  Sen varsayımlarınla devam et, ben senin yazdıkların ile.

  Karın, kızın Kekilli’nin çığlıkları ile Nazi tohumlarını, yorumcuları hoşnut ediyor diyorum, çok da umurunda,

  görüyorum.

  Onun için “BİNYEMİŞMALAKGÖT” rumuzu arkasında saklanıyorsun, sokağa çıkamazsın yoksa.

  Benim öyle bir korkum yok!

  Bir de “Diablo” var ki evlere şenlik!

  Paranoyak, Ulu göt tanrısının favori ibnesi;

  Odatv’nin 300 küsür yorumunun çoğunu aynı kişinin yazdığını söyleyebilecek kadar

  beyinsiz, bir 3üncü sınıf sokak çocuğu mentaliteli, bir bok olamamış, Apo’nun

  (sansürlendi) düşkünü, “Her durumda da A.Öcalan Türkiye`nin ehven-i ser gelecegi için

  gereklidir.” Diyen, 6 milyon insanın ölmesini alayla ifade edebilen Feto’nun

  yorumcusu, ırkçı, faşist,kıro cahil it!

  ————————————–
  “Yaşlısın…

  Yaşlıya saygıya hiç atıfta bulunamıyor, bana bu konuda hiç “sitemcik” bile edemiyorsun, çünkü 72 yaşında

  olduğunu doğrulamış olacaksın. Bu yüzden gebermene yakın olduğunu sürekli hatırlatmama engel

  olamıyorsun..”

  “yaşlıya saygı” mı?

  Kime saygın var ki böyle bir şey düşüneyim?

  “Saygı”yı kim kaybetmiş de sen bulmuşsun?

  Hoş bulsan bile anlamazsın ne olduğunu!

  Benim “gebermemi “kurtuluşun olarak” görüyorsun ama nafile!

  Hiç de öyle “gidici” değilim.

  72 yaşıma gelince düşünürüm bunları.

  ————————————-

  “E.. O zaman.. Bana senin buruşmuş götünü burada konu yapmak düşüyor.”

  Yaşımı, buruşukluğumu karını, kızın bana gönderdiğin zaman raporlarından öğrenirsin, “varsayım”cı Ulu göt

  tanrısının favori ibnesi.

  ————————————–

  ““Çocuklarım yok” dedin yine Kardinal hatası yaptın, bana çocuklarının “Piç” olduklarını rahatlıkla söyleme fırsatı

  verdin.”

  Demedim ama sen okuduğunu anlamazsın, “beyin” dediğin bok kütlesi ile cümlelerden mana çıkarmak, isim

  benzerliğinden çıkarak bana kimlik bulma gayretleri içindesin.

  Dedim ya, ben yazdıkların üzerinden seni (sansür) her zaman.

  benim gibi senin var olduğunu yazdığın kişilere “piç, orospu” demek var, bir de bir ibnenin götünden uydurduğu kişilere “piç, orospu” demesi var.

  Okuyanlar karar verir.

  Uydurmaya devam et sen.

  ———————————

  “” ..branke Jan. 1, 2014 at 8.06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”

  Bu sorum mu bulabildiğin en kötü yorumum?

  Vah, vah, vah!!!

  Bak ben senin bir itirafını hatırlatayım sana, okuyanlara;

  2011-06-18 12:59:20
  Misafir – 1071malazgirt
  .. Demek ki bir ben ve bir @Hilkat Garibesi PKK`liyiz…..

  Başka itirafların gelecek yazılara!

  Aklımdayken, oğlun da senin gibi PKK’lı mı?

  Işınlama cihazını yağla, sana daha kolay girsin!

  See you poofter!

  • Hişşt.. Kız kurusu Veronica..

   Ulan puşt “Shlomo”.. Severim lan seni..

   Eskiden akıllı yazardın.. Internet bozdu senin terbiyenin kızlığını..

   Şimdilerde bir boşvermişliğin, sanki bıkkınlığın varmış gibi saçma iddialarını külliyen desteksiz atıyorsun..

   Yaşlandın artık.. Biraz olgun davranmanın son trenini olsun kaçırmama vaktin gelmedi mi hala..?

   Gariban Yahudi.. Ona buna yalan söyleyip, İsrail’i yücelteceğim derken, ar,namus, terbiye, şeref, onur daha bilmem ne olumlu meziyet varsa bu uğurda kaybettin lan dingil..

   Seni davet edeceğim bir gün bizim köye.. Misafirim ol.. Yine “Shlomo” olduğun bir dönem..

   Hiç ümidim kalmadı ya.. Neyse..

   Hasssssiktir şimdilik..

 87. Nuran’ın pezevengi Yusuf..

  Doktorundan habersiz gelmiş bir cesaret; “Bak ben korkuyor muyum” demiş..

  Ödlek moruk..

  Karını pazarlamayı benimle buluşmaya tercih ederken nerede idi bu “korkusuzluğun*?

  Dedim ya.. Hayat sürprizlerle doludur. Korkusuzluğu yaşamak ile yaz

  Ben seni biliyorum.. Burayı okuyanlar ise; “Seni”, yukarıda yalan olarak yazdığın adını ve soyadını o çakma medeni cesaretin ve şimdi yazdığın “korkusuzluğun” ile tekrar buraya yazdığında “bilecekler”

  O zamana kadar -kusura bakma ama- karın Nuran’ ı arkadaşlar skMeY devam edecekler. Sen karını pazarladıktan sonra bize zeval olmaz. Üfletiriz sanatçı eşine Sakso’ları.

  Tolga ile iyiyiz.. Macar salamını seviyor.

  Çocukların ve eşi Türkçe’yi bozuk konuşuyorlar. İş’te idiler.. Belki de ondandır.

  Yalıkavak mevsimi açıldı mı Jusuf?

  Ben senin hakkında ne asılsız birşey iddia ediyor, ne de küfür ile senin sapıklığını öne çıkarıyorum.

  Sana sadece ” Seni” yansıtıyorum.

  Bu sayfa “Sensin” Jozsika..

  Seni, Branke yazdı, yazıyor burada Jusuf..

  Ben onu tekrar ediyorum sana sadece..

  Yazdıkça sefaletinde battığını farkedemeyecek kadar sen aptal ve şerefsiz oldukça ben seni daha çok dehleyeceğim ve artık deliğine geri sürünemeyeceksin Diablo..

  Bak..! Sen kimsin:

  ” ..branke Jan. 1, 2014 at 8.06 pm

  Sapık mıyım ben ya?…”
  .
  .
  Yesssss.!! Be Apla..Yes….! Branke..

  Siiiiuuuu Yalıkavak gülü kaşarlı pezevenk Branke apla…

 88. St. Petersburg metrosundaki katliamı gerçekleştirenin kimliği belli oldu MalazGöt…

  Ekbercan Celilov….Senin köydenmiş…Fındık bahçesi varmış puştun…Babası da oto tamircisiymiş…

  Bir de inanmayacaksın ama 5 vakit namaz kılan dini bütün bir Müslüman mış…

  ALLAH-U AKBAR..

 89. Gazze’de ne güzel astılar yahudi ayakçılarını değil mi Veronica?

  Geçen hafta Halep’in kuzeyinde bir yahudi subay “sivil” yakalandı.. Adını öğrenmek ister misin? Iranlılar öttürmüşler.. Anlattıkları ilginç.. Türkiye’nin de bulaştığı şu son gaz olayının kenarını önceden kaldırmış. Ruslar neden bu kadar kesin konuşuyorlar ve zaiyat neden ABD’nin anlattığı gibi değil dersin?

  Asıl sen buna ne diyon Ausschwitz artığı..?

 90. Yakalanan subayımız yok sahtekar…Her Müslüman gibi yalancısın veled-i zina..

  Gaz olayını gerçekleştiren senin Müslüman ülken…Daha önce İŞİD’e satıyorlardı,şimdi ÖSO’na…Karşılığında kaçak petrol alınıyordu…Haaa,bir de aklanmak üzere gelen eroin paraları var sarin gazı karşılığında…….Milyarlarca dolar…

  TEKKİM Laboratuarını duydun mu…Adapazarı’nda…Sahibi Müslüman…Nerede pislik,uğursuzluk,kan ve sapıklık var,kenarını şöyle bir kaldır altından bir Müslüman çıkar,sapsarı dişleriyle sırıtarak…Temizlik imandan gelir dersiniz ama leş gibi kokarsınız…Bin bir Metrobüse gör..Zehirlenmezsen iyidir..

  Nasıl da işini biliyor yüce RAB’bim…Gönderdi Tayyip reisi başınıza,ümüğünüzü sıkıyor..Yeminle siz gibi şerefsizlere az bile yapıyor..Şimdi de Başkan olacak…Maduro’yu aratacak topunuza..Hitler’i,Chavez’i ters döndürecek mezarlarında..İyi de yapacak…Başka türlü terbiye edilemezsiniz..

  Gaza’da asılanlar ise sen gibi Müslüman…Sen gibi ihanetçiler…Sen gibi vatan haini OR. Çocukları..Para karşılığı sen nasıl karını pazarlıyorsan,onlar da ülkelerini pazarlamaktalar..

  Müslüman değil misiniz…Yok birbirinizden farkınız…

  Neyse,dünya sizlerden kurtulacak…Az kaldı…

  ALLAH-U AKBAR…

 91. “…When I saw pictures of babies suffocating from a chemical attack in Syria, I was shocked and outraged
  15:33 – 4 Apr 2017…”

  Kim söyledi bunu Twitter’ da..?

  Netanyahu..!

  Ulan salak Yahudi..

  Böyle bir binbiryüzlü adi bir soysuzlar toplulugu olarak sizin dünyanin nifak merkezi olmadiginizi söylemeniz, Suriye’ye hava akinlari düzenleyip çoluk çocugu bombalamaniz ile ne kadar uyusuyor ise, kimyasal silah düzmecesinde parmaginizin olmadigini iddia etmeniz de o kadar uyusuyor..

  Tavsan ossurugu Shlomo..

  Yusi Schahak yakalandiginda da inkar etmistin.

  Re34356578765az….. kimlik numarasini yazdim onu da inkar ettin.

  Halep’in kuzeyinde yakalanan E.Kohen’cilik oynayan askerinizi mi itiraf edeceksin!?

  Kimyasal silahlarin Suriye’de nasil ele geçirildigini, kullanildigini, kullanimlarinin planlandigini, depolandigini, Türkiye’nin, Israil’in ve ABD’nin planlarina nasil ve nerede katkida bulundugunu anlattigini mi kabulleneceksin?

  Senden daha farkli bir davranis sergilemeni bekledigimi mi düsünüyorsun Auschwitz artigi!?

  Hangi analizim, iddiam yanlis çikti bugüne kadar topal ördek..!?

  Binlerce yildir dünyanin metresi analari, kölesi babalarinin ürettigi bir soysuzlar güruhu, siz siyonistler bugün de ayni karakterinizi dünyanin her kösesinde oldugu gibi, K.Afrika’ da, ve Suriye’de de sahneliyorsunuz.

  Türk halkina kokuyor demeden önce, senin ve havlamadan isiran köpek halkinin ne koktugunu hatirla..

  Halkin sperm kokuyor..

  Yüzyillardir dünya halklari atalarini spermleri ile sivadi.. Bu yüzden kiyamete kadar kokunuz çikmayacak, yikaniyor olmaniz bu kokuyu üzerinizden atmaniza faydasi olmayacak ve dolayisi ile dünyada oldugunuz her bölgeyi pis kokutacaksiniz.

  Bundan sonra da lanetiniz devam edecek ve dünyayi kan ve gözyasina bogacaksiniz.. Seytanin ve köleleri siyonistlerin ilahi kaderleri bu..

  Tarihiniz ve bugününüz dünya halklarinin gözü önünde..

  Var mi bunun baska ispati!?

  Türkiye’den siktirip gittiginiz gün, Türk halki AKP’den, Göt killarindan, PKK’dan, araplardan ve ABD/AB’den kurtulmus olacak..

  Hadi bakalim..

  ” Eretz Israil” hayaline..

  Dogru fellahin kucagindaki minnacik ülkene..

  Lanetli kaderine..

  Türkiye’deki yahudilere bulasmadan, onlari asagilayip, rahatsiz etmeden..

  Haaaasssssiktir.,!

  Debelenip durma buralarda..

  Firinlarin civarindan da uzak dur..

 92. Tayyip başkan oldu…

  ALLAH-U AKBAR..

  Şimdi ne mi olacak…Çok basit…

  ABD’de “Greenberg Traurig” isimlki bir hukuk bürosu var..Yılda 650.000 dolar karşılığı AKP’ye hizmet veriyor.Bu şirkette de sürekli Türkiye’ye gidip gelen bir isim var….Rudolph Giuliani…Trump’un yakın arkadaşı..

  Hani PKK’dan kurtulacağını iddia ettin ya MalazGöt..

  Asıl,G.Doğu PKK’ya verilip Kürdistan topraklarına ilave edilince PKK da Kürtler de sizlerden kurtulacak..Aynen bizlerin kurtulduğu gibi..

  Şimdi,bu Rudolph Giuliani geçenlerde batmış,iflas etmiş,faşist ülkene gelerek sizin başkan ile görüşmüş..Yanında da Zarrab’ın yeni avukatı eski Adalet Bakanı Michael Mukasey…Bir karşılanmışlar,bir ağırlanmışlar anlatamam..Senin başkan esas duruşta bildiği One Minute ile sınırlı tek İngilizcesine iki kelime daha eklemiş..YES SİR..Giuliani ne derse cevap YES SİR…Mukasey düzeltmiş…OK SİR diyeceksin diye..O da her söylenen OK SİR demeye başlamış..

  Şimdi,bil bakalım Malazgöt denen çağdışı Müslüman..Nelere OK SİR demiş senin başkan..

  ALLAH-U AKBAR…

  VALİZİNİ DE UFAKTAN UFAKTAN HAZIRLAMAYA BAŞLASAN İYİ OLUR..EVE DÖNÜŞ YAKINDA..

 93. Haaaa,bir de Gavur İzmir’den sonra İstanbul ve Ankara da gavur olmuş..Sen sen ol bu şehirlerden uzak dur..
  Tavşanların tilkileri avlayıp yedikleri yerler var örneğin…

  Aç olmalarına rağmen can-ı gönülden %73-82 oranında EVET diyerek rekor kıran Bayburt,Aksaray,Niğde,Rize vs..cennet gibi şehirler var..Git senin o göt kıllarınla beraber yaşa..Artık orada fındık mı,çay mı toplarsın,araba tamir mi edersin,ne bok yersen ye…İltica ettiğin ülke senden hele bir kurtulsun..Gerisi kolay..Başbaşa kaldığınızda her şey süper olacak..

  Hadi,MalazGöt…Ufaktan topla eşyalarını…Hans’a bir şey söyleme..Sen sokakları süpürürken evde tek kalan zevceni süpüren Hans…Komşun..Üzülür garip..

  Hadi,naş,naş…

  ALLAH-U AKBAR..

 94. Auschwitz’den nasıl kurtulmuş annen?

  Kuçu kuçu olduğun için mi?

  Seni severim …

  Easy boy.. Easy boy.. İyi eğittim seni kendini tanıman için..

  Gerçek senin yanlızlığında..

  Kıçını bakıcı kadın temizlerken, yatakta dönmek için kapıdan girecek hademeyi beklerken, ilaçlar ile seni beyhude hayatta tuttuğunu yüzündeki ifadeye yansıtan asistan Doktor’a sen içinden” vefasız insanlar. kahpe dünya..!” derken, geçmişini hatırlamamak için bunamış beynini zorlarken, yanlız, yapayanlız dört duvar arasında bakiye onur kırıntın ile ölmeyi arzularken ben aklına geleceğim “Kuçu Kuçu”

  Ömrünün son demlerinde senin ağzına sıçan 1071malazgirt’e çok hayıflanıyorsun ama gerçekler senin siparişin olamayacak kadar özgürdürler..

  İçindeki yüzlerce Shlomo’dan biri benim akıl dostumdur. Bunu “o” ve ben bilirim.

  İki düşman.

  Sende var olduğunu varsaydığım o aklın da gitti, ya..

  Hayalleriniz kaderiniz ile yönlendirilir el yehud..

  Sizleri teskin etmenin yolu şeytani okşamalarıdır hayalleriniz….

  Türkiye size kalmaz..

  Çünkü, entrika ile değil, bilek gücü ile burayı alan ve 700 küsur yıldır elinde tutabilen “Türk’e ” aittir.

  Irkları keserek, mallarını kadınlarını yağmalayarak, erkeklerini savaşa sürerek aldık.

  Bizim sanatımız, savaştığını zanneden diğer savaşçı ırklara savaşı öğretmektir.

  Senin ırkının kaderi ve sanatı ” sikilmektir”

  23 Nisan çocuk bayramı Türk ulusuna kutlu olsun..

  Dünya çocuklarını öldüren korkak IDF ülkesinde böyle bir bayram var mı kuçu kuçu ?

 95. Triger kayışı nedir bilirsin umarım..Zevcene müşteri bulamadığın zaman,oto tamircisisin..Hani motor bloğunun alt kısmında yer alan kayış..

  Sende kopmuş görünmekte..Zırvalaman bir yere kadar da,saçmalıyorsun da..
  Korkuyorsun..Zayıf,aciz ve güçsüz olduğunu biliyorsun..

  Acınası bir yaratıksın…Bir zavallısın…

  Esir ve köle olmayı çoktan hakettin…Sana yakışanı da budur…

  Aşağılık MalazGöt…

  ALLAH-U AKBAR..

 96. Basit bir Türk köylüsü olarak, senin ile ilgili vatani görevim bu platformda geçen yıl bitti Haim..

  Doğru..

  Zavallıyım çaresizliğimde..

  Acınası durumdayı vatanıma aşkımda..

  Aşşağılık 1071malazgirt’im yanlız boğuşmalarımda..

  Ben bir Türk oğlu Türk köylüsüyüm..

  Hiç aksini iddia etmedim..

  Hal böyle iken:

  Seni “Sayın Shlomo Haim bey” olarak buyur ettim fikir savaşlarına..

  Ünlü bir eğtim kuruluşunda eğitimci olduğunu yazdın..Böyle girdin köyümüzün odasına..

  Bu süreçte kendini; kıskanılacak sosyo-psikolojik karakterin, erişilmez insani onurun ve mümtaz yazım yeteneklerin sayesinde, zaten rekorlara yelken açmış IQ’unu daha da geliştirip, bize kendini ziyadesi ile tanttın.

  Görevim seni misafir etmekti..

  Türk geleneklerinde çocuğa sonradan ” yeteklerine göre” isim takılırdı ve misafir hak ettiği gibi uğurlanırdı..

  Bu hoş sohbetlerimizin sonunda seni üzülerek bize kendini tanıttığın ismin ile uğurluyorum:

  El Veda ” Clguli”..

 97. Nasıl gelirsen öyle karşılanırsın…

  Hakaret ve küfürle geldin..Ne bekliyordun ki…

  Unutma ki,namaz kılan hırsızlar,oruç tutan sapıklar,hacca giden yalancılar,kurban kesen tefeciler,hayali şeytanı taşlayan gerçek şeytanlar,9 yaşındaki kızlarla nikah kıyan sapıklar,hiç bir baltaya sap olamamış cahiller ve de Allah-u Akbar diye bağırarak şehadet getiren teröristlerin ön planda olduğu bir ümmetin acınası bir kulusun..

  Buna rağmen kabul gördün..
  Değerini,sana gösterilen saygıyı elinin tersiyle ittin…6 milyon insanımızın katledildiği ve bizlerin (daha dün) her sene gözyaşları eşliğinde andığımız vahşeti destekledin…
  Artık diyerek hakaret ettin..

  Köylü mısın,aristokrat mısın bilmem ancak adam değilsin..

  Acınası çağ dışı bir yaratıksın…

Leave a Reply