.

Reklam

Bekleme yapmayın girinPaylaşır edersiniz diyerekten...

Operasyon Şah Fıratahahahahaha PDF Yazdır e-Posta

suleyman-sah-@babetsihayvan

Yıllar önce ufacık bir çocukken, mahallenin abisinin gazıyla toplanıp aşağı sokaktaki çocukları dövmeye gitmiştik. Kendimize o kadar güveniyorduk ki; adeta disiplinli bir yok edici ordu gibi sıraya geçip sokağa giriş yapmıştık. Mahallemizin abisi "Nerede ulan o benim kardeşime küfür eden p*ç kurusu?" diye nara attıktan hemen sonra bütün olay ışık hızıyla gerçekleşti. Sağdan soldan bir sürü çocuk fırladı. En son hatırladığım ayağımdan çıkan ayakkabımı ararken donumu falan toplayıp kaçmaya çalıştığımdı.

Share
 
Hele bir sor, niye öldürdüm! PDF Yazdır e-Posta

american-sniperAli KOCA

Altı dalda Oscar adayı 'Keskin Nişancı', Irak işgalinde 160 kişiyi öldüren keskin nişancı ABD askeri Chris Kyler'ı anlatıyor. Clint Eastwood'un yönettiği film, dürüstlük testinden geçemediği gibi evrensel insanlık değerlerine göstermesi gereken asgari saygıyı da umursamıyor.

Filmler de insanlar gibidir. Bazısı derinde bazısı yüzeyde riya tortusu taşır. Yine de insanlık tarihine kıyasla sinema daha az ikiyüzlüdür. Kimi filmlerin utancı ise sinema tarihi boyunca çekilmiş bütün filmlere yeter. Onları izlerken yerinizden kalkıp perdeye doğru okkalı bir küfür savurmak,

Share
 
Türkiye'deki Suriyeliler'in hukuki statüsü PDF Yazdır e-Posta

suriyeliFeyzullah CİHANGİR

Tunus'ta başlayan ve oradan Kuzey Afrika ve Ortadoğu'daki bazı ülkelere sıçrayan Arap Baharı ardı ardına birçok iç savaşın yaşanmasına, devrilmesi mümkün görülmeyen birçok iktidarın devrilmesine neden oldu. Onbinlerce sivil yaşamını yitirdi. İç savaşın yaşandığı ülkeler çok büyük ekonomik kayıp yaşadılar. Siyasi dengeler ise tamamen değişti. Mısır'da Hüsnü Mübarek'in devrilmesinden sonra Mursi ve İhvanı Müslimin'in iktidarı ele geçirmesiyle batı karşıtı söylemler gelişmişken askeri darbe sonrasında iktidarı ele geçiren Abdülfettah el Sisi ile birlikte batı karşıtı söylem bir anda kaybolup gitti.

Share
 
Hakan Fidan; yeni Kemal Derviş'imiz PDF Yazdır e-Posta

hakan_fidan_M. Ali İKBAL

Memleketin yetişmiş o kadar insan kadrosu varken, 

Sıradan bir memurun bu kadar hızlı ve bu kadar yükseklere tırmanması dikkat çekiyor..

Gizli ve güçlü bir el, Hakan Fidan'ı bir yerlere "taşıyor"..

Hani bir "Kemal Derviş" vakamız vardı..

Share
 
Sır Küpünün Sırrı PDF Yazdır e-Posta

mtEren ERDEM

Şükrü Ali Ögel, ilk MİT müsteşarı...

Kurtuluş savaşı muharibi. MİT'in başına atandığı süre içerisinde 'pek tanınmadı..' Refik Saydam ile kavga ettikten sonra istifa etti.

Mehmet Naci Perkel, MİT müsteşarı ve asker...

İsmini duyan oldu mu?

Share
 
'Kıyamet'e Ne Kaldı PDF Yazdır e-Posta

daniel dayCemil CAN

"Yüz milyonlarca yıl önce, denizlerde yaşayan ya da suların denizlere sürüklediği hayvan ve bitki kalıntıları 'anaeorabik' bir ortamda, gerekli şartlar altında (ısı basınç ve mikroorganizmaların etkisiyle), ham petrole benzer 'kerojen'i meydana getirmiştir. 'Kerojen' sonradan, yukarı tabakalara doğru göç etmesi esnasında gittikçe değişmiş ve ham petrolü meydana getirmiştir.

Petrol, denizlerdeki bitki ve hayvanların çürüdükten sonraki kalıntılarından oluşur.

Share
 
13 yıldır başımıza ne geliyorsa... PDF Yazdır e-Posta

13 yıldır başımıza ne geliyorsa bastırılmış cinsellik, kışkırtılmış erkeklik ve 'itikadı diniyye'ye saygıdan geliyor. Yeni Türkiye'nize çarpayım!

ozgecan

Share
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 233

"Memleketin ellide biri değil, her tarafı tahribedilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız."

    -1920, Mustafa Kemal Atatürk-

Anketler

Aşağıdakilerden hangisi 'terör örgütü' DEĞİLDİR? AKP diyecekler 'terör'ün tanımını okuyunuz.
 

Çevrimiçi

Şu anda 34 konuk çevrimiçi

Site içinde ara

H@mdolsun Verdiğin İnternete kitabımın pdf dosyası
Reklam
PDF dosyayı resmin altına koyamadım. İsteyene bu kitabımı maille gönderebilirim. kiymetnadirbindebir@gmail.com adresime bir mail atmanız yeter.

Son Yorumlar

flashnews

@TCknbindebir kullanıcısından Tweetler