.

Reklam

Bekleme yapmayın girinPaylaşır edersiniz diyerekten...

Bülent Arınç'ın hayallerindeki hanımkızı bulduk! PDF Yazdır e-Posta

yuzu kizarikBülent Arınç; "Nerede o yüzüne baktığımız zaman yüzü hafifçe kızarabilecek, boynunu öne eğecek, gözünü bizden kaçırabilecek iffet sembolu, haya sembolü kızlarımız? İffet çok önemli. Sadece bir isim değil. Kadın için de bir süstür, iffet. Erkek içinde bir süstür. İffetli olacak. Erkek de olacak. Zampara olmayacak. Eşine bağlı olacak. Çocuklarını sevecek. Kadın ise o da iffetli olacak. Mahrem-namahrem bilecek. Herkesin içerisinde kahkaha atmayacak. Bütün hareketlerinde cazibedar olmayacak, iffetini koruyacaksın." deyince, nasıl bir kadın pardon hanım arayışı içinde olduğunu anladık. Aradık ve Arınç'ın istediği 'yüzü kızaran' ve hatta tüm uzuvları kızaran hanımkızı bulduk.

Share
 
Yabancı doktora değil yerli bakana ihtiyaç var PDF Yazdır e-Posta

muezzinoglu

(Temsili: Müezzinoğlu Meriç nehrinden Türkiye'ye iltica ederken)

Dr. Eriş BİLALOĞLU

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun, Yunanistan'dan ithal doktor getirilmesi için görüşmelere başlayacağını bugün birçok haber sitesinden okuduk. 2006 yılından sonra daha çok duyduğumuz, Türkiye'ye yabancı hekim getirilmesi konusu bu kez de üniversitelerde hocaların asistan bulamamasıyla gerekçelendirilmiş. Alt yapı olmadan, öğretim üyesi kadroları tamamlanmadan bu kadar tıp fakültesi açılırsa, asistan bulunamaması normal. AKP 'her ile bir tıp fakültesi' açarken ilerde böyle bir sorunla karşılaşacağını tabi ki öngörüyordu. O zaman tüm bu değişiklikler ne amaçla yapılıyor, hükümet neyi hedefliyor?

Share
 
Bayram hatırlanmaktır! PDF Yazdır e-Posta

buyukler

Share
 
F Tipi'nin tek suçu casusluk yapmak mı? PDF Yazdır e-Posta

adliyede maklubeMustafa MUTLU

F Tipi Örgüt'ün çökertilmesi için her şeyden önce:

Bir: Cemaat yöneticilerinin ve üyelerinin tüm malvarlıklarına, bankalarına, aracı kurumlarına, şirketlerine, vakıflarına, okullarına, dershanelerine el konulmalı...

İki: Halen devlette, Fethullah Gülen'in deyimiyle "Hariciye'de, Dahiliye'de, Adliye'de, Emniyet'te, Mülkiye'de" görev yapan ve hepsi mevcut iktidar tarafından tek tek bilinen kadroların tamamı görevden alınmalı; suçlular yargılanmalı.

Share
 
Musul'da rehin alınan 49 kişi PDF Yazdır e-Posta

musul bebek

Dışişleri Bakanlığına, İrak Kriz Merkezi

Musul'da rehin alınan 49 kişi hakkında sorumluluğu/ihmali olanlar hakkında soruşturma açılsın. Sorumlular yargılansın... Rehinelerin bir an önce sağ salim yurda dönüşleri sağlansın...

Saygılarımla. BU DİLEKÇEYİ İMZALAMAK İÇİN TIKLAYIN

Muammer TAŞDELEN

Musul'da rehin alınan 49 kişi hakkında sorumluluğu/ihmali olanlar hakkında soruşturma açılsın. Sorumlular yargılansın... Rehinelerin bir an önce sağ salim yurda dönüşleri sağlansın...

Bekliyoruz... Neyi beklediğimizi ve daha ne kadar bekleyeceğimizi bilmeden bekliyoruz.

Ne söyleyeyim sana... Beklemek, dünyanın en kötü işkencesiymiş. Gözünü tavana dikip, kulakların telefonun sesinde, saatler, günler boyu beklemek...

19. gündür kardeşim ve ailesi rehin...

Share
 
Fethullahçılar ciyaklıyor, duyan var mı? PDF Yazdır e-Posta

aglamaErdal EMRE

Türkiye'deki siyasal İslamcı ve tarikatçılar arasında en sevimsiz olanları Fethullahçılardır.

Medya, üniversite, emniyet ve yargıdaki Fethullahçı kadrolara bakın, içlerinde tek bir samimi adama rastlamazsınız. Işıkevlerinde tek tip yaşam biçimi ile laboratuvarda yetiştirilen koyun Dolly gibi hepsinin ses tonu, bakışları, tavırları, saç, bıyık kesimleri aynı. En ortak özellikleri ise samimiyetsizlikleri.

Dikkat edin, ister profesör, ister polis, ister gazeteci olsun, hepsinin düzeyleri aynı.

Share
 
Türk Milleti ve 'Sikinin Ucuyla İş Yapmak' Gerçeği PDF Yazdır e-Posta

asker lastikGüven Tayyip ERDOĞAN

Parayı neredeyse "ananı sikiyim" diye alan, para üstünü "babanı sikiyim" diye veren, yolda karşıdan karşıya geçerken ne kadar yavaş yürür, insanların hayatlarını ne kadar kötü hale getirebilirse bu küçücük eylemiyle o kadar mutlu olan, yaptığı her işten tiksinen ve kabalığın, duyarsızlığın, "siklememenin" ve hatta diğer insanlara mütemadi bir "önce BENİM dediğim olacak" diyen koskoca bir hıyar tarlasına 3 haftalık tatile geldim.

Bu üç haftalık tatilin istisnasız her gününde "allah hepinizin toptan belasını versin amına koyduğumun insanları" diye sinir krizleri geçirdim. Girdiğim her dükkandan çıkarken benzin döküp yakmak istedim.

Share
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 216

"Memleketin ellide biri değil, her tarafı tahribedilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız."

    -1920, Mustafa Kemal Atatürk-

Anketler

Cumhurbaşkanı seçimi DOĞRUsu olmayan bir seçim. Siz hangi yanlışı yapacaksınız?
 

Çevrimiçi

Şu anda 62 konuk çevrimiçi

Site içinde ara

H@mdolsun Verdiğin İnternete kitabımın pdf dosyası
Reklam
PDF dosyayı resmin altına koyamadım. İsteyene bu kitabımı maille gönderebilirim. kiymetnadirbindebir@gmail.com adresime bir mail atmanız yeter.

Son Yorumlar

flashnews

@TCknbindebir kullanıcısından Tweetler