.

Reklam

Bekleme yapmayın girinPaylaşır edersiniz diyerekten...

Ankara seçimlerinde yapılan büyük hile PDF Yazdır e-Posta

secim hile

SİTE NOTU: An itibariyle Mansur Yavaş 17 bin oyla önde.

Ekşisözlük (10 kere dedim anlamadiniz)

evet. çok kritik bir seçim ve büyük bir hile oldu ankara için. baştan başlayayım.

oylar ilk sayılmaya başlandığında bir ara melih gökçek'e, bir ara mansur yavaş'a geldi başkanlık (henüz %10 sayılmamıştı bile) ve biyerden sonra melih gökçek 70 bine kadar çıkardı oy farkını uzak ilçelerden yapılan sayımlarla. (toplam sayımın %50'sine kadar) bu saate kadar chp ve akp'nin yakınlaşması zor gözüküyordu. ancak chp'nin kalesi olan çankaya'da henüz %10 sayılmıştı ve %60'a %20 civarı chp önde götürüyordu. çankaya'da oylar sayılmaya başlandığında, 70 bin olan fark önce 60'a, daha sonra 50-40-30-20 derken saat 1 sularında 3 bine kadar düştü.

Share
 
Türbanlı bacımızı oy pusulası çalarken yakaladım PDF Yazdır e-Posta

dsc01044

Kıymet Nadir BİNDEBİR

Caddebostan Feridun Tümer Ortaokulu'nda kurulu 3116 no.lu sandıkta henüz oy kullanma işlemi devam ederken AKP'nin sandık görevlisi Beyhan Kaya'yı bir deste boş ve arkası mühürlü oy pusulasını katlayıp yakasından içeri sokarken yakaladım.Dehal müdahale ettim, sandık görevlileri de göğsünden çıkarttığı katlanmış pusulaları elinde gördüler. "Usulsüz" dediler.

CHP'nin telefon numarasını aramaya çalıştığım sırada seçmen bir kadın "CHP görevliler bahçede, yanlarında avukat var" dedi. Üç CHP'li bankta Mart güneşinin tadını çıkarıyorlardı. Benimle içeri geldiler, tutanak tutuldu. O anda sınıfta oy kullanmak için sıra bekleyen beş kişi de olaya şahit oldu.

Share
 
30 Mart 2014 PDF Yazdır e-Posta

secim2

secim1

Share
 
"YA MÜZAKERE YA SAVAŞ" PDF Yazdır e-Posta

ya_muzakere_ya_savas_1

Cemil CAN

Ordumuz ne zaman teslim mi alındı?..

Nevruz nedeniyle Diyarbakır'da yapılan törene, bu defa Kandil damgasını vurdu. AKP ile yola devam mesajı veren Öcalan'ın mektubunu Sırrı Süreyya Önder okudu.(1) Mektup yumuşaktı... Kandil'deki en üst düzey yönetici Cemil Bayık ise, görüntülü olarak yaptığı konuşmasında tehdit savurdu. "Türkiye'nin bölünmesini istemiyorsanız Apo'yu özgürleştirin" dedi...

Share
 
Twitter'a giren IP'lerin izlenmesi PDF Yazdır e-Posta

kusun otsunUtku KALI

Twitter'da bir resim şeklinde yazılan metni herkes okuyup (umarım okuyorlardır) yorumlamadan paylaşarak bilen ve bilmeyen insanların kafasında soru işareti bırakıldığı için bu konuda az çok var olan bilgilerim ve danıştığım insanlardan aldığım bilgiler çerçevesinde size biraz bilgi vermek istiyorum.

Şimdi paylaşılan metinde verilen 195 ile başlayan IP'nin Türk Telekom'a ait olduğu söyleniyor. Doğru 195.174.0.0 - 195.175.255.255 IP aralığı tamamen Türk Telekom'a ait bunda sıkıntı yok.

Share
 
Ortam dinlemesinin adı olmuş Fuatavni PDF Yazdır e-Posta

akp secim kaybetseOrtam dinlemesi yapan bir ekibin 24 saat tweet atan Fuatavni hesabından seçimlerde yapılacak hile öngörüleri:

"AKP 40 KİŞİLİK EKİP HAZIRLADI"

Twitter hesabından "Cumhuriyet tarihinin en büyük seçim hilesi yapılacağını" öne süren Fuat Avni, bunun için 40 kişilik ekip oluşturulduğunu, Üsküdar İlçe Seçim Kurulu Başkanı gibi stratejik isimlerin seçildiğini, oy tutanakları, imzaların ve pusulaların sahtelerinin hazırlandığını söyledi.

Share
 
Nekro(FİL)ler!.. PDF Yazdır e-Posta

egemene tepkiCemil CAN

Nekro(fil)ler ve 14 yaşında yaşama veda edenler!..

12 yıllık AKP iktidarı, Türk siyasi tarihinde bazı ilklerin yaşandığı dönem olarak anılacaktır. "Nekrofili" sözcüğünün siyasi terminoloji içerisine sokulması da bunlardan biridir... Başbakan Erdoğan, 07.11.2012 günü TBMM'nde yaptığı grup konuşmasında; Kılıçdaroğlu'nu "Bahtsız Bedevi" ye (1) benzettikten sonra, cezaevlerinde süren açlık grevleri nedeniyle, BDP'lilere de "Ölümlerden sapkın bir haz alıyorlar" diye beklemedik bir suçlama yöneltmişti. Ardından "Hepsi nekrofili hastalığına kapılmışlar" teşhisini koymuştu (2)...

Share
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 207

"Memleketin ellide biri değil, her tarafı tahribedilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız."

    -1920, Mustafa Kemal Atatürk-

Anketler

Fetullah tarikatı 25 Mart'ta yayınlayacağı banttan sonra Recep'in o koltukta oturamayacağını iddia ediyor. O bant kaydında ne olabilir?
 

Çevrimiçi

Şu anda 28 konuk çevrimiçi

Site içinde ara

H@mdolsun Verdiğin İnternete kitabımın pdf dosyası
Reklam
PDF dosyayı resmin altına koyamadım. İsteyene bu kitabımı maille gönderebilirim. kiymetnadirbindebir@gmail.com adresime bir mail atmanız yeter.

Son Yorumlar

flashnews

@TCknbindebir kullanıcısından Tweetler