.

Reklam

Bekleme yapmayın girinPaylaşır edersiniz diyerekten...

Sabah Kaktığınızda Kendinizi Suriye'de Bir Savaşın İçinde Bulabilirsiniz PDF Yazdır e-Posta

 

aa 10 dakikaSİTE NOTU: 'Karşı' tarafın ne planladığını da bilmek gerek. Kürt ırkçısı, PKK yanlısı bir yazarın yazısını bu sebepten yayımlıyorum. Affola... KNB

Demir KÜÇÜKAYDIN

Sabah Kaktığınızda "Barış Süreci"ni Bitmiş ve Kendinizi Suriye'de Bir Savaşın İçinde Bulabilirsiniz

Şu an saat, 30.09.2014 01:55.

Bu akşam IMC TV Kobane'nin tek çıkışı olan Mürşitpnar sınır kapısında T.C.'nin hiçbir görevlisinin bulunmadığı haberini verdi.

Orada bulunan HDP Urfa Milletvekili, kendilerinin şu an kontrol noktasında bulunduklarını; çok garip bir durum olduğunu; bilgi alma yolandaki girişimlerinin hiçbir sonuç vermediğini söyledi.

Share
 
PKK'yı Silahlandırmaya Yeşil Işık!.. PDF Yazdır e-Posta

ayiya sirt cignetmeMüyesser YILDIZ

Ankara, PKK'ya çok kızmış gözüküyor.

Nihayet seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan Aysel Tuğluk'un askerimizi taşlamasına tepki gösterip, "densizlik" dedi.

Nihayet Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, okul yakmanın "terör faaliyeti" olduğunu söyledi.

Yine Erdoğan bir yandan, "Ey dünya, IŞİD terör örgütü çıkınca ayaklanıyorsun da PKK gibi bir terör örgütü ortadayken niye ayaklanmıyorsun? Orada niye sesin çıkmıyor?" çağrısı yaparken, öte yandan "çözüm sürecinden asla dönmeyeceklerini" açıkladı.

Share
 
Eğitim Gericiliğe Teslim Edilemez! PDF Yazdır e-Posta

egt gerici

Share
 
Türkiye: Ilımlı İslam Devleti PDF Yazdır e-Posta

vogue

Cemil CAN

Kabul etmek gerekir ki, 1 Mart Tezkeresi'nde AKP hükümetini kurtaran CHP'ydi. Davutoğlu'nun şanssızlığı, Kılıçdaroğlu'nun henüz detaylar ortaya çıkmamış olan, IŞİD'e karşı kurulacak koalisyonda "Türkiye'nin yer almasına karşı çıkmayız" diyerek, Obama'nın peşine takılması ve Davutoğlu hükümetini zor durumda bırakmış olmasıdır...

Rusya, Çin, İran ve Suriye'nin ortak tatbikat yaptığı sırada hava savunma sistemini test etmek için gönderilen Türk jetinin Suriye Ordusu tarafından avlanmasından sonra, ABD "Arap Baharı" adıyla yutturmaya çalıştığı bölgeyi yağmalama planını gözden geçirme ihtiyacını duymuştur. Anlaşıldığına göre, bu defa diplomatların "Çayın taşı ile çayın kuşunu vurmak" şeklinde ifade ettiği "İti ite kırdırma" politikasını uygulayacaklar!..

Share
 
Türk Milletine Savunmamdır PDF Yazdır e-Posta

nusret gunerNusret GÜNER(Emekli Oramiral)

GENELKURMAY, ANKARA CUMHURIYET BAŞSAVCILIĞINDAN, ORAMİRAL (E) NUSRET GÜNER'İN 6 AYDAN 3 YILA KADAR HAPSİNİ ISTIYOR

12 Eylül 2014 tarihinde, ikamet etmekte olduğum Büyükçekmece'de, Ifadem alınmak üzere Polis Merkezine davet edildim.

Polis Merkezinde; 1 Haziran 2014 tarihinde Twitter üzerinden takipçilerimle paylaştığım iddia edilen mesajlar nedeniyle, 6 Haziran 2014 tarihinde, Genelkurmay Başkanlığı tarafından, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına hakkımda yasal işlem başlatılmasının talep edildiğini öğrendim. Üzerime istinad edilen suç, genel ifadelerle TSK Personelinin Komutanlarına olan güveninin ve Astlık-Üstlük münasebetlerinin zedelenmesi olarak belirtilmekte ve Askeri Ceza Kanunun ilgili maddesine göre 6 aydan 3 yıla kadar hapsim istenmekteydi.

Share
 
Recep Erdoğan'ın en büyük hedefi: Türkiye'yi araplaştırmak PDF Yazdır e-Posta

izmirdeki_suriyeli_sayisi_100_bini_gectiİbrahim ÖZDOĞAN

On bir yıl başbakanlık yapan ve şimdi de cumhurbaşkanı olan Recep Erdoğan'ın "Kızılelma"sı Türk milletinin çok koyu bir şekilde Araplaşmasıdır; çünkü bunun sonucunda taşıdığı dogmatik-hurafe dinsel değerlere göre hem Allah rızasını kazanmış olacak hem de kendisine nasıl bir kazık atıldığını anladığı an onu bulunduğu makamdan hukuksal-demokratik yollardan indirmeye kalkan Türk milletine karşı bu ruhsal-mankurt yabancılaşmayı ve ülkemizde sayıları milyonlarla ifade edilen önemli bir kısmı çapulcu-terörist olan, her türlü eylemi yapmaya hazır olan Araplar'ı kullanacaktır.

Bakın nasıl?

Öncelikle Recep Erdoğan'ın bu hedefini anlamak için bütünün parçalarını irdeleyerek bir mantıksal silsile içerisinde tümevarım yöntemini uygulayalım.

Share
 
O şirket bilinmeden bu IŞİD anlaşılmaz PDF Yazdır e-Posta

yugoslavyanin-olumu-belgesel(Tıkla izle)

Soner YALÇIN

Se­la­hat­tin De­mir­taş di­yor ki:

"Tür­ki­ye PKK'­ya si­lah yar­dı­mı yap­sın; PKK, IŞİD ile sa­vaş­sın!"

Ada­ma so­rar­lar, "bu işin fi­ya­tı ne­dir?"

Ah be­nim Kürt kar­de­şim; ka­fa­nı Kan­dil Da­ğı­'n­dan çı­ka­ra­maz­san so­ru­mu hiç an­la­maz­sın! Me­se­la, Hal­li­bur­to­n'­u iyi kav­ra­man la­zım... Şöy­le...

1990'lar­da pet­rol pi­ya­sa­sın­da­ki dur­gun­lu­ğa rağ­men Hal­li­bur­ton çok iyi eko­no­mik per­for­mans gös­ter­di. Pet­rol sek­tö­rün­de­ki ben­zer şir­ket­le­re kı­yas­la yüz­de 20 da­ha bü­yü­dü. Bu ba­şa­rı­nın se­be­bi ol­duk­ça kâr­lı as­ke­ri söz­leş­me­ler yap­ma­sıy­dı.

Share
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 220

"Memleketin ellide biri değil, her tarafı tahribedilse, her tarafı ateşler içinde bırakılsa, biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız."

    -1920, Mustafa Kemal Atatürk-

Anketler

Cumhurbaşkanı seçimi DOĞRUsu olmayan bir seçim. Siz hangi yanlışı yapacaksınız?
 

Çevrimiçi

Şu anda 59 konuk çevrimiçi

Site içinde ara

H@mdolsun Verdiğin İnternete kitabımın pdf dosyası
Reklam
PDF dosyayı resmin altına koyamadım. İsteyene bu kitabımı maille gönderebilirim. kiymetnadirbindebir@gmail.com adresime bir mail atmanız yeter.

Son Yorumlar

flashnews

@TCknbindebir kullanıcısından Tweetler